Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-09-15, 17:04 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zespół Afar zaprasza na koncert muzyki psalmowej. Są jeszcze bezpłatne wejściówki!

Zespół Afar zaprasza na koncert muzyki psalmowej. Są jeszcze bezpłatne wejściówki! [fot. materiały zespołu]
Zespół Afar zaprasza na koncert muzyki psalmowej. Są jeszcze bezpłatne wejściówki! [fot. materiały zespołu]
Na koncert muzyki psalmowej w najbliższą sobotę (18.09) zaprasza zespół Afar. Wydarzenie odbędzie się w Auli Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu przy ul. Drzymały 1. Rozpocznie się o godz. 20:00.
Zespół tworzy muzykę uwielbieniową i adoracyjną wpisując się w klimat gatunku i takich jego przedstawicieli jak Hillsong, Matt Redman czy Chris Tomlin. Oprócz utworów znanych i uznanych tworzy także własne kompozycje. Podczas sobotniego koncertu będzie można usłyszeć nowoczesne aranżacje muzyczne oparte o teksty psalmów.

Koncert jest organizowany w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona! Bezpłatne wejściówki można pobrać im.in. w kancelarii Katedry Opolskiej oraz w następujących opolskich kościołach:
  • Klasztor oo. Franciszkanów
  • Parafia Przemienienia Pańskiego
  • Parafia Piotra i Pawła
  • Parafia Świętego Józefa w Opolu – Szczepanowicach
  • Parafia Błogosławionego Czesława
  • Parafia Ducha Świętego w Winowie.
Jest również możliwość rezerwacji wejściówek online przez stronę internetową zespołu – zobacz tu.

Zobacz także

2021-10-22, godz. 16:56, Patronaty - polecamy XXVI Seminarium Śląskie od wtorku, w tym roku do posłuchania także on-line! Rok setnej rocznicy plebiscytu górnośląskiego oraz III powstania śląskiego to wydarzenia epokowe dla dziejów Górnego Śląska i to te rocznice będą tematem przewodnim XXVI Seminarium Śląskiego. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy… » więcej 2021-10-22, godz. 14:18, Patronaty - polecamy Na finał jubileuszowa gala w Filharmonii Opolskiej - Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu obchodzi 70-lecie istnienia W tym roku Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu obchodzi 70-lecie istnienia. Specjalnie z tej okazji jeszcze do 12 listopada w Muzeum Śląska Opolskiego można oglądać wystawę pt. „Starodruki PBW w nowej odsłonie…”, a już… » więcej 2021-10-22, godz. 13:30, Patronaty - polecamy Koncert chóru "Angelus Cantat" oficjalnie rozpocznie działalność głubczyckiej szkoły chóralnej Głubczycka Szkoła Chóralna 'Angelus Cantat” zaprasza na koncert oficjalnie inaugurujący jej działalność. Wydarzenie odbędzie się w sobotę (30.10) o godz. 18:00 w Auli Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Głubc… » więcej 2021-10-22, godz. 10:46, Patronaty - polecamy Książka "Die alive - Umrzeć żywym" Ewy Beaty Anklewicz „Mam 31 lat i 5 miesięcy, a czuję się jakbym miała 90. Dodam jeszcze raz: kocham życie i żyć chcę, choć cierpię męki. Lecz życie ma się jedno i trzeba je szanować, jakie by nie było” - te słowa kieruje do nas Ewa, autorka… » więcej 2021-10-21, godz. 15:37, Patronaty - polecamy „Memento Vitae 2021 - koncert bez bisów i oklasków”. Premiera 1 listopada po 19:00 na antenie Radia Opole! 1 listopada zapraszamy do posłuchania transmisji koncertu „Memento Vitae”. To wydarzenie organizowane jest od kilku lat wieczorem na cmentarzu Rakowickim w Krakowie w Dzień Wszystkich Świętych. W tym roku wystąpi plejada artystów:… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »