Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-08-03, 14:15 Autor: materiały wydawcy / oprac. Justyna Krzyżanowska

Premiera płyty „MELANFORIA” Voytka Soko-Sokolnickiego już w czwartek 5 sierpnia!

Premiera płyty „MELANFORIA” Voytka Soko-Sokolnickiego już w czwartek 5 sierpnia! [materiały wydawcy]
Premiera płyty „MELANFORIA” Voytka Soko-Sokolnickiego już w czwartek 5 sierpnia! [materiały wydawcy]
Voytek Soko-Sokolnicki to artysta niezależny. Śpiewak operowy, solista wielu teatrów operowych, filharmonii oraz scen koncertowych w Polsce i za granicą m.in. we Włoszech, w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Tajlandii czy w Niemczech.
Jest on jednym z solistów zespołu crossoverowego Tre Voci, który odnosi sukcesy na międzynarodowych i polskich scenach koncertowych – artyści zostali okrzyknięci przez portal Onet Plejada jako największe odkrycie operowe roku 2017.

Ponadto, Voytek Soko-Sokolnicki jest inicjatorem wielu koncertów charytatywnych. Jego twórczość cechuje nowatorskie podejście do sztuki i otwartość na publiczność, a głównym celem jako artysty jest służba ludziom poprzez sztukę. Jest także inicjatorem wielu koncertów charytatywnych.

W ostatnich latach nagrał trzy płyty: z liryką wokalną, czyli pieśniami różnych kompozytorów pt. Nebbie wraz ze wspaniałym pianistą Michałem Francuzem; płytę Sokolniccy Duett z sopranistką o słowiczym głosie Agnieszką Sokolnicką oraz płytę With Love z zespołem Tre Voci. Teraz czas na najnowsze działo artysty – płytę „MELANFORIA”, na której znajdziemy 11 utworów. Tytuł albumu pochodzi od połączenia słów melancholia i euforia.

Premiera płyty „MELANFORIA” Voytka Soko-Sokolnickiego już 5 sierpnia 2021 r. (czwartek).

Dodajmy, że Radio Opole – jako członek Audytorium 17 – objęło płytę „MELANFORIA” patronatem medialnym, a Voytek Soko-Sokolnicki będzie gościem audycji „Dobre Granie” – rozmowę poprowadzi autor pasma Tomasz Wojtyłko.

Okładka płyty Voytka Soko-Sokolnickiego „MELANFORIA”

Zobacz także

2021-09-20, godz. 19:43, Patronaty - polecamy Praca badawczo-terenowa Magdaleny Poprawki Magdalena Poprawka z grupy Opolskie Dziouchy odwiedza twórców ludowych na Opolszczyźnie i zbiera informacje dotyczące wzoru opolskiego. Jest laureatką stypendium Marszałkowskie Talenty. Przedsięwzięcie jest bardzo czasochłonne, bo… » więcej 2021-09-20, godz. 16:18, Patronaty - polecamy Jubileusz 70-lecia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Opolu W tym roku Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu obchodzi 70-lecie istnienia. Specjalnie z tej okazji miały miejsce wykłady otwarte, wydany został pamiątkowy stempel i okolicznościowa pocztówka, uruchomiono także specjalną podstronę… » więcej 2021-09-20, godz. 14:13, Patronaty - polecamy III Opolski Kongres Młodzieży startuje już w piątek 'Nie jesteś sam!' - to hasło przewodnie III Opolskiego Kongresu Młodzieży, którego w tym roku tematem przewodnim będzie zdrowie psychiczne młodych osób oraz motywacja do podejmowania aktywności. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy… » więcej 2021-09-20, godz. 12:04, Patronaty - polecamy 5. Festiwal Kultur i Języków Świata - zobacz, co w programie! Cztery spotkania autorskie w Ogrodzie WBP, do tego spotkania on-line z gośćmi z zagranicy (wszystkie będą do obejrzenia na Facebooku biblioteki) i wreszcie projekcje filmowe, czy Europejski Dzień Języków w Bibliotece Austriackiej -… » więcej 2021-09-17, godz. 12:05, Patronaty - polecamy Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ zaprasza na Dzień Weterana w Opolu Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ zaprasza wszystkich mieszkańców Opola na uroczystości z okazji 20-lecia działania SKMP ONZ, obchody z okazji 'Dnia Weterana Działań Poza Granicami Państwa' oraz 'Międzynarodowego Dnia… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »