Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-08-02, 08:49 Autor: Justyna Krzyżanowska

Zbliża się 2. Dzień Małego Strażaka w Boguszycach – poznaj szczegóły!

Zdjęcie ilustracyjne [fot. Marcin Boczek]
Zdjęcie ilustracyjne [fot. Marcin Boczek]
Już po raz drugi strażacy z OSP Źlinice-Boguszyce zapraszają najmłodszych do udziału w Dniu Małego Strażaka. Tego dnia dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwi strażacy-ratownicy. Masa wyzwań, mnóstwo konkurencji a co najważniejsze solidna dawka wiedzy na temat ratowania ludzkiego życia!
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. wzbudzenie – poprzez udział w zabawach i pokazach – zainteresowania dzieci pomocą potrzebującym. Ponadto, tegoroczne wydarzenie ma pomóc w zbiórce na operację serduszka Szymona Dudka. Chłopiec cierpi na Chorobę Ebsteina. Jego szansą na życie i zdrowie jest nierefundowana operacja serca w Boston Children's Hospital.

W programie m.in. profesjonalny tor strażacki dla dzieci, pokaz ratownictwa, malowanie twarzy, dmuchańce, masaż dopasowany indywidualnie i ścianka wspinaczkowa. Ponadto, na miejscu nie zabraknie kawy i ciasta, potraw z grilla, zabawy tanecznej i wielu innych atrakcji. Organizatorzy planują także licytacje bonów i wejściówek do różnorodnych miejsc.

2. Dzień Małego Strażaka odbędzie się 07.08.2021 r. (sobota) na placu zabaw w Boguszycach (pow. Opolski). Początek o godz. 14:00.

Na spotkanie zaprasza OSP Źlinice-Boguszyce. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia.

Dodajmy, że Radio Opole objęło 2. Dzień Małego Strażaka patronatem medialnym.

Zbliża się 2. Dzień Małego Strażaka w Boguszycach – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2021-09-15, godz. 16:33, Patronaty - polecamy 15 reprezentacji zmierzy się w turnieju Toga Cup Pod okiem byłego selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej Jerzego Brzęczka na obiektach Centrum Sportu przy ul. Wandy Rutkiewicz w Opolu w najbliższy czwartek (16.09) wystąpi 15 reprezentacji ośrodków szkolno-wychowawczych… » więcej 2021-09-15, godz. 12:59, Patronaty - polecamy XI Kongres Polska Wielki Projekt Debata nad strategicznymi wyzwaniami rozwojowymi stojącymi przed Polską i Europą w najbliższych dekadach - to idea Kongresu Polska Wielki Projekt - największego w kraju spotkania konserwatywnych środowisk eksperckich, opiniotwórczych… » więcej 2021-09-15, godz. 11:13, Patronaty - polecamy VI Festiwal Mikołaja z Koźla od piątku do niedzieli Średniowieczny franciszkanin Mikołaj z Koźla, to postać niezwykle ważna zarówno dla samego miasta, jak i śląskiej myśli teologicznej. Pozostawił po sobie cenny rękopis, w którym pomiędzy modlitwami oraz przemyśleniami natury… » więcej 2021-09-14, godz. 13:41, Patronaty - polecamy „Sąsiedzi. Od narodzin aż po śmierć” – wystawa czasowa fotografii Franciszka Lepicha z Oleszki w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu Wystawę archiwalnych fotografii - portretów mieszkańców Oleszki, Jasiony i Żyrowej, wsi położonych w powiecie krapkowickim, w pobliżu Góry św. Anny, na Śląsku Opolskim, wykonanych przez fotografa amatora, stolarza i kołodzieja… » więcej 2021-09-14, godz. 12:25, Patronaty - polecamy II Ogólnopolski Przegląd Piosenki Osób Niewidomych – Opole 2021 To wyjątkowy konkurs muzyczny, bo biorą w nim udział wokaliści/wokalistki niewidome i słabo widzące z całego kraju. Koncert finałowy przeglądu odbędzie się w najbliższy wtorek (21.09) w Filharmonii Opolskiej. Początek o godz… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »