Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-08-02, 08:49 Autor: Justyna Krzyżanowska

Zbliża się 2. Dzień Małego Strażaka w Boguszycach – poznaj szczegóły!

Zdjęcie ilustracyjne [fot. Marcin Boczek]
Zdjęcie ilustracyjne [fot. Marcin Boczek]
Już po raz drugi strażacy z OSP Źlinice-Boguszyce zapraszają najmłodszych do udziału w Dniu Małego Strażaka. Tego dnia dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwi strażacy-ratownicy. Masa wyzwań, mnóstwo konkurencji a co najważniejsze solidna dawka wiedzy na temat ratowania ludzkiego życia!
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. wzbudzenie – poprzez udział w zabawach i pokazach – zainteresowania dzieci pomocą potrzebującym. Ponadto, tegoroczne wydarzenie ma pomóc w zbiórce na operację serduszka Szymona Dudka. Chłopiec cierpi na Chorobę Ebsteina. Jego szansą na życie i zdrowie jest nierefundowana operacja serca w Boston Children's Hospital.

W programie m.in. profesjonalny tor strażacki dla dzieci, pokaz ratownictwa, malowanie twarzy, dmuchańce, masaż dopasowany indywidualnie i ścianka wspinaczkowa. Ponadto, na miejscu nie zabraknie kawy i ciasta, potraw z grilla, zabawy tanecznej i wielu innych atrakcji. Organizatorzy planują także licytacje bonów i wejściówek do różnorodnych miejsc.

2. Dzień Małego Strażaka odbędzie się 07.08.2021 r. (sobota) na placu zabaw w Boguszycach (pow. Opolski). Początek o godz. 14:00.

Na spotkanie zaprasza OSP Źlinice-Boguszyce. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia.

Dodajmy, że Radio Opole objęło 2. Dzień Małego Strażaka patronatem medialnym.

Zbliża się 2. Dzień Małego Strażaka w Boguszycach – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2021-09-17, godz. 12:05, Patronaty - polecamy Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ zaprasza na Dzień Weterana w Opolu Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ zaprasza wszystkich mieszkańców Opola na uroczystości z okazji 20-lecia działania SKMP ONZ, obchody z okazji 'Dnia Weterana Działań Poza Granicami Państwa' oraz 'Międzynarodowego Dnia… » więcej 2021-09-16, godz. 20:06, Patronaty - polecamy Po raz piąty w Grodkowie pobiegną Tropem Wilczym Idea biegów Tropem Wilczym powstała w 2013 roku i ma na celu promocję biegania jako sposobu troski o dobrą kondycję fizyczną oraz uhonorowanie żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach… » więcej 2021-09-15, godz. 18:15, Patronaty - polecamy 29. Śląski Festiwal im. Ludwiga van Beethovena Już po raz 29. Głogówek świętować będzie fakt, że na tamtejszym zamku Ludwig van Beethoven tworzył V Symfonię, a goszczącemu go, głogóweckiemu hrabiemu Franciszkowi von Oppersdorff, dedykował IV Symfonię B-dur Op. 60. 29. Śląski… » więcej 2021-09-15, godz. 17:28, Patronaty - polecamy Herbert „W sieci” i konkurs recytatorski, czyli wrześniowa odsłona XXII Herbertiady Sierpniowa odsłona 22. Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Zbigniewa Herberta „Herbertiada” za nami. Zapraszamy widzów na jej drugą wrześniową część. » więcej 2021-09-15, godz. 17:04, Patronaty - polecamy Zespół Afar zaprasza na koncert muzyki psalmowej. Są jeszcze bezpłatne wejściówki! Na koncert muzyki psalmowej w najbliższą sobotę (18.09) zaprasza zespół Afar. Wydarzenie odbędzie się w Auli Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu przy ul. Drzymały 1. Rozpocznie się o godz. 20:00. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »