Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-07-19, 14:19 Autor: Agnieszka Lubczańska

Motocykliści z całej Polski przyjadą do Prudnika na Rock Festiwal Pogranicza

XII Zlot Motocyklowy Prudnik Las, Plenerowe Radio Opole [fot. Wanda Kownacka]
XII Zlot Motocyklowy Prudnik Las, Plenerowe Radio Opole [fot. Wanda Kownacka]
Plenerowe Radio Opole w Prudniku, XII Zlot Motocyklowy Prudnik Las [fot. Wanda Kownacka]
Plenerowe Radio Opole w Prudniku, XII Zlot Motocyklowy Prudnik Las [fot. Wanda Kownacka]
W najbliższy weekend (23-25.07) na błoniach sanktuarium św. Józefa w Prudniku-Lesie odbędzie się zlot motocyklowy. W tym roku został nazwany "Motocyklem na Rock Festiwal Pogranicza". W programie m.in. 20-kilometrowa parada motocyklowa, pokazy, rajdy po Górach Opawskich, a także koncerty i ognisko. Radio Opole będzie na miejscu w sobotę (24.07) wraz z audycją "Ze zdrowiem Ci do twarzy”, którą Katarzyna Zawadzka poprowadzi prosto z… motocykla!
To największe tego typu wydarzenie w okolicy. Dla pierwszych 500 osób, które przybędą na motocyklu czeka prezent: koszulka, naszywka oraz możliwość skorzystania z pola namiotowego.

W programie wiele atrakcji m.in. najdłuższa parada motocyklowa od Prudnika do Głuchołaz, gry, zabawy i liczne konkursy. Około godz. 13:30 w sobotę na Rynku w Prudniku odbędzie się pokaz Macieja Dop Bielickiego - jednego z najbardziej rozpoznawalnych stunterów na świecie. Nie zabraknie też koncertów - wystąpią zespoły z Polski oraz Czech. Organizatorzy przewidzieli także możliwość zwiedzenia "Celi" - miejsca więzienia ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego. W programie także wycieczki po okolicznych terenach pogranicza polsko-czeskiego z przewodnikami lokalnymi - zapisy trwają do piątku (23.07). Udział jest bezpłatny.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.towarzystwomotocyklowe.opole.pl

Organizatorem XIV Zlotu Motocyklowego Prudniku-Lasie jest Opolskie Towarzystwo Motocyklowe. Radio Opole jest patronem medialnym.
Motocykliści z całej Polski przyjadą do Prudnika

Zobacz także

2021-09-01, godz. 15:56, Patronaty - polecamy Już wkrótce III Festiwal "Siódme Poty Teatru" w Kluczborku Spektakle plenerowe, akcje uliczne, a do tego warsztaty i lekcje teatralne - to wydarzenia, które odbędą się w ramach III Festiwalu Siódme Poty Teatru w Kluczborku. Wydarzenie potrwa od 7 do 12 września. Swoją twórczość zaprezentują… » więcej 2021-09-01, godz. 14:10, Patronaty - polecamy O obszarach wiejskich w oparciu o nowoczesne technologie na konferencji w Jemielnicy „SMART działania” mieszkańców obszarów wiejskich oraz wpływ nowoczesnych technologii na rozwój regionu - to tematy, które podejmą uczestnicy konferencji, która 9 września odbędzie się w Jemielnicy. » więcej 2021-09-01, godz. 12:25, Patronaty - polecamy Koncert z okazji beatyfikacji Stefana Wyszyńskiego już w niedzielę. Radio Opole będzie na miejscu od rana! Beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego już 12 września. Prudnik, jako miejsce niezwykle istotne w biografii Prymasa Tysiąclecia, przygotowuje wydarzenia kulturalne, które pozwolą mieszkańcom ziemi prudnickiej przeżyć ten historyczny… » więcej 2021-09-01, godz. 10:35, Patronaty - polecamy Jubileuszowy rok szkoły muzycznej w Opolu Państwowa Szkoła Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu obchodzi w tym roku 75-lecie istnienia. Zainauguruje go dziś (01.09) w samo południe uroczysty koncert. » więcej 2021-08-30, godz. 18:43, Patronaty - polecamy Gratka dla fanów kolarstwa górskiego już w weekend w Głuchołazach Prawdziwa fiesta kolarstwa górskiego szykuje się w pierwszy weekend września w sercu Gór Opawskich. W sobotę (04.09)) rozegrany zostanie wyścig CykloOpawy XC-MTB (Finał Pucharu Polski XCO), a w niedzielę (05.09) kolarze wystartują… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »