Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-07-19, 14:19 Autor: Agnieszka Lubczańska

Motocykliści z całej Polski przyjadą do Prudnika na Rock Festiwal Pogranicza

XII Zlot Motocyklowy Prudnik Las, Plenerowe Radio Opole [fot. Wanda Kownacka]
XII Zlot Motocyklowy Prudnik Las, Plenerowe Radio Opole [fot. Wanda Kownacka]
Plenerowe Radio Opole w Prudniku, XII Zlot Motocyklowy Prudnik Las [fot. Wanda Kownacka]
Plenerowe Radio Opole w Prudniku, XII Zlot Motocyklowy Prudnik Las [fot. Wanda Kownacka]
W najbliższy weekend (23-25.07) na błoniach sanktuarium św. Józefa w Prudniku-Lesie odbędzie się zlot motocyklowy. W tym roku został nazwany "Motocyklem na Rock Festiwal Pogranicza". W programie m.in. 20-kilometrowa parada motocyklowa, pokazy, rajdy po Górach Opawskich, a także koncerty i ognisko. Radio Opole będzie na miejscu w sobotę (24.07) wraz z audycją "Ze zdrowiem Ci do twarzy”, którą Katarzyna Zawadzka poprowadzi prosto z… motocykla!
To największe tego typu wydarzenie w okolicy. Dla pierwszych 500 osób, które przybędą na motocyklu czeka prezent: koszulka, naszywka oraz możliwość skorzystania z pola namiotowego.

W programie wiele atrakcji m.in. najdłuższa parada motocyklowa od Prudnika do Głuchołaz, gry, zabawy i liczne konkursy. Około godz. 13:30 w sobotę na Rynku w Prudniku odbędzie się pokaz Macieja Dop Bielickiego - jednego z najbardziej rozpoznawalnych stunterów na świecie. Nie zabraknie też koncertów - wystąpią zespoły z Polski oraz Czech. Organizatorzy przewidzieli także możliwość zwiedzenia "Celi" - miejsca więzienia ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego. W programie także wycieczki po okolicznych terenach pogranicza polsko-czeskiego z przewodnikami lokalnymi - zapisy trwają do piątku (23.07). Udział jest bezpłatny.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.towarzystwomotocyklowe.opole.pl

Organizatorem XIV Zlotu Motocyklowego Prudniku-Lasie jest Opolskie Towarzystwo Motocyklowe. Radio Opole jest patronem medialnym.
Motocykliści z całej Polski przyjadą do Prudnika

Zobacz także

2021-09-15, godz. 16:33, Patronaty - polecamy 15 reprezentacji zmierzy się w turnieju Toga Cup Pod okiem byłego selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej Jerzego Brzęczka na obiektach Centrum Sportu przy ul. Wandy Rutkiewicz w Opolu w najbliższy czwartek (16.09) wystąpi 15 reprezentacji ośrodków szkolno-wychowawczych… » więcej 2021-09-15, godz. 12:59, Patronaty - polecamy XI Kongres Polska Wielki Projekt Debata nad strategicznymi wyzwaniami rozwojowymi stojącymi przed Polską i Europą w najbliższych dekadach - to idea Kongresu Polska Wielki Projekt - największego w kraju spotkania konserwatywnych środowisk eksperckich, opiniotwórczych… » więcej 2021-09-15, godz. 11:13, Patronaty - polecamy VI Festiwal Mikołaja z Koźla od piątku do niedzieli Średniowieczny franciszkanin Mikołaj z Koźla, to postać niezwykle ważna zarówno dla samego miasta, jak i śląskiej myśli teologicznej. Pozostawił po sobie cenny rękopis, w którym pomiędzy modlitwami oraz przemyśleniami natury… » więcej 2021-09-14, godz. 13:41, Patronaty - polecamy „Sąsiedzi. Od narodzin aż po śmierć” – wystawa czasowa fotografii Franciszka Lepicha z Oleszki w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu Wystawę archiwalnych fotografii - portretów mieszkańców Oleszki, Jasiony i Żyrowej, wsi położonych w powiecie krapkowickim, w pobliżu Góry św. Anny, na Śląsku Opolskim, wykonanych przez fotografa amatora, stolarza i kołodzieja… » więcej 2021-09-14, godz. 12:25, Patronaty - polecamy II Ogólnopolski Przegląd Piosenki Osób Niewidomych – Opole 2021 To wyjątkowy konkurs muzyczny, bo biorą w nim udział wokaliści/wokalistki niewidome i słabo widzące z całego kraju. Koncert finałowy przeglądu odbędzie się w najbliższy wtorek (21.09) w Filharmonii Opolskiej. Początek o godz… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »