Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-06-29, 15:15 Autor: Agnieszka Lubczańska

Opolskie Lato Filmowe zawita do Opola i Kluczborka

Opolskie Lato Filmowe
Opolskie Lato Filmowe
Dwa seanse filmowe pod chmurką szykowane są w Kluczborku i Opolu w ramach Opolskiego Lata Filmowego. "Pewnego razu... w Hollywood" to film, którego pokaz odbędzie się w najbliższą niedzielę (04.07) na Rynku w Kluczborku. Z kolei w kolejną niedzielę (11.07) przewidziano projekcję nagrodzonego trzema Oscarami filmu "Green Book" na Placu Jana Pawła II w Opolu.
Projekcje poprzedzi pokaz filmu krótkometrażowego w ramach festiwalu On Art. Początek o godz. 20:00. Udział wydarzeniu jest bezpłatny. Widzowie będą mieli zapewnione miejsce na leżakach, ale ich liczba jest ograniczona. Na pokazach organizatorzy proszą o zastosowanie się do aktualnych zaleceń KPRM i sanepidu związanych z epidemią COVID-19. Proszą także o zapoznanie się z regulaminem dostępnym przy wejściu na teren imprezy.

Organizatorem Opolskiego Lata Filmowego jest Fundacja Rozwoju Kinematografii, która powstała w 2014 roku i prowadzi działalność kulturalną w zakresie wspierania, rozwoju i promocji kinematografii i przemysłu filmowego. Projekt finansowany jest przez Samorząd Województwa Opolskiego.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.Zobacz także

2021-09-01, godz. 15:56, Patronaty - polecamy Już wkrótce III Festiwal "Siódme Poty Teatru" w Kluczborku Spektakle plenerowe, akcje uliczne, a do tego warsztaty i lekcje teatralne - to wydarzenia, które odbędą się w ramach III Festiwalu Siódme Poty Teatru w Kluczborku. Wydarzenie potrwa od 7 do 12 września. Swoją twórczość zaprezentują… » więcej 2021-09-01, godz. 14:10, Patronaty - polecamy O obszarach wiejskich w oparciu o nowoczesne technologie na konferencji w Jemielnicy „SMART działania” mieszkańców obszarów wiejskich oraz wpływ nowoczesnych technologii na rozwój regionu - to tematy, które podejmą uczestnicy konferencji, która 9 września odbędzie się w Jemielnicy. » więcej 2021-09-01, godz. 12:25, Patronaty - polecamy Koncert z okazji beatyfikacji Stefana Wyszyńskiego już w niedzielę. Radio Opole będzie na miejscu od rana! Beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego już 12 września. Prudnik, jako miejsce niezwykle istotne w biografii Prymasa Tysiąclecia, przygotowuje wydarzenia kulturalne, które pozwolą mieszkańcom ziemi prudnickiej przeżyć ten historyczny… » więcej 2021-09-01, godz. 10:35, Patronaty - polecamy Jubileuszowy rok szkoły muzycznej w Opolu Państwowa Szkoła Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu obchodzi w tym roku 75-lecie istnienia. Zainauguruje go dziś (01.09) w samo południe uroczysty koncert. » więcej 2021-08-30, godz. 18:43, Patronaty - polecamy Gratka dla fanów kolarstwa górskiego już w weekend w Głuchołazach Prawdziwa fiesta kolarstwa górskiego szykuje się w pierwszy weekend września w sercu Gór Opawskich. W sobotę (04.09)) rozegrany zostanie wyścig CykloOpawy XC-MTB (Finał Pucharu Polski XCO), a w niedzielę (05.09) kolarze wystartują… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »