Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-06-29, 14:12 Autor: Agnieszka Lubczańska

Festyn Fundacji DOM - wyjątkowy, bo jubileuszowy. Przyjdź w niedzielę na pl. Wolności w Opolu!

25. festyn Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym [fot. A. Pospiszyl]
25. festyn Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym [fot. A. Pospiszyl]
W tym roku Fundacja DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu obchodzi swoje 30 urodziny! Na wspólne świętowanie zaproszeni są wszyscy już w najbliższą niedzielę (04.07) podczas 26. Festynu Fundacji DOM „30 lat Pełni Energii”. Festyn odbędzie się na Placu Wolności w Opolu. Potrwa od 12:00 do 18:00. W tym roku wydarzenie będzie dostępne również online!
Od lat fundacja przygotowuje festyn dla mieszkańców Opola, by bliżej poznali jej działalność. Ma formę plenerowej zabawy. Dla jej podopiecznych to ważny dzień, kiedy mogą zaprezentować efekty swojej twórczej pracy szerszej publiczności, pokazać osobiście wyroby artystyczne, które na co dzień powstają w pracowniach Fundacji DOM i po prostu się spotkać.

W programie urodzinowego świętowania przewidziano atrakcje i niespodzianki. Zapowiedzieli się wyjątkowi goście. Będzie strefa relaksu i bogaty program artystyczny: koncerty, pokazy taneczne, teatralne, a także sportowe. Prowadzone też będą stoiska warsztatowe: ceramiczne, krawieckie, poligraficzne, artystyczne, prezentujące i zachęcające do zmierzenia się z rękodziełem artystycznych w technikach, którymi na co dzień pracują podopieczni w pracowniach. Ponadto zainteresowani będą mogli zasięgnąć informacji na temat form wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami.

Radio Opole 26. Festyn Fundacji DOM "30 lat Pełni Energii" objęło patronatem medialnym.
Festyn Fundacji DOM - wyjątkowy, bo jubileuszowy. Przyjdź w niedzielę na pl. Wolności w Opolu!

Zobacz także

2021-08-27, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Gala konkursu Opolska Nagroda Jakości W piątek (03.09) poznamy tegorocznych laureatów konkursu Opolska Nagroda Jakości. Gala rozpocznie się o godz. 18:00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich 18. Galę poprowadzi… » więcej 2021-08-27, godz. 11:50, Patronaty - polecamy Wystawa prac pacjentów w Galerii WuBePe Wystawę prac pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jadwigi w Opolu oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Ks. Biskupa Józefa Nathana w Branicach będzie można oglądać do 17 września w Galerii WuBePe… » więcej 2021-08-26, godz. 13:21, Patronaty - polecamy Szkoła w Kostowie pamięta o bohaterach powstań śląskich Uroczystości upamiętniające 100-lecie walk powstańczych na terenie Kostowa w trakcie III Powstania Śląskiego połączone z nadaniem sztandaru tamtejszej szkole - to wydarzenia zaplanowane na 1 września w Kostowie. » więcej 2021-08-26, godz. 11:54, Patronaty - polecamy Już wkrótce "Zamczysko". Gwiazdą pierwszego dnia będzie Grażyna Łobaszewska Koncertem 'Tabletki ze słów' w piątek 3 września rozpoczną się XII Dąbrowskie Spotkania z Poezją Śpiewaną 'Zamczysko'. Gwiazdą piątkowego koncertu będzie Grażyna Łobaszewska z zespołem AJagore. Z kolei w sobotę (04.09) fanów… » więcej 2021-08-24, godz. 11:38, Patronaty - polecamy Wojciech Ciuraj z koncertami promującymi płytę "Kwiaty na hałdzie" Płyta 'Kwiaty na Hałdzie' wieńcząca Tryptyk Śląski Wojciecha Ciuraja miała swoją premierę wiosną tego roku, czas na koncerty! Najbliższy już w piątek (27.08) w Nyskim Domu Kultury. Gościem specjalnym wydarzenia będzie legenda… » więcej
6789101112
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »