Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-06-24, 08:21 Autor: Agnieszka Lubczańska

W sobotę w Oleśnie koncertowo można pomóc! „Pomagamy Jarkowi stanąć na nogi”!

[fot. https://pixabay.com/pl/photos]
[fot. https://pixabay.com/pl/photos]
Sobota (26.06), Olesno, Amfiteatr. Start godzina 14:00. Wstęp wolny. Zespół Parande zagra około godz. 19:00 i to nie będzie jedyna okazja spędzenia miło tego czasu… A wszystko, co się będzie na miejscu działo, będzie okazją, by pomóc Jarosławowi Dyderskiemu, któremu po wypadku niezbędna jest rehabilitacja wiążąca się z ogromnymi wydatkami finansowymi…
W programie akcji „Pomagamy Jarkowi stanąć na nogi” znajdą się zarówno akcenty artystyczne, prozdrowotne, jak i promujące region i lokalnych przedsiębiorców, ludzi z pasją. W programie m.in: masaże, akupunktura, porady dietetyka klinicznego, zumba oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci. Atrakcje będą też dla fanów motocykli, nie zabraknie akcentów artystycznych. Te zapewnią uczennice ze szkoły muzycznej w Oleśnie: Hania Kotula, Kasia Juraś, Nikola Czerchlańska i Angelika Olchowska. Na czym polega praca w policji, straży pożarnej, OHP? Będzie można zapytać bezpośrednio przedstawicieli tych instytucji. „Wisienką na torcie” będzie koncert zespołu Parande.

Całe wydarzenie ma na celu wsparcie finansowe rehabilitacji Jarosławowa Dyderskiego, któremu życie wywróciło mu się do góry nogami. Pech, moment nieuwagi, źle postawiony krok – zdarzył się wypadek. Chwila, która zmieniła wszystko. Nic już nie jest takie, jak wcześniej. Rehabilitacja jest niezbędna, by mógł stanąć na nogi, być samodzielnym, pójść z synem na spacer. To jednak wiąże się z ogromnymi wydatkami finansowymi, na które rodziny nie stać… Proszą więc o pomoc.

Bieżące informacje na temat akcji można znaleźć między innym tu: Pomagamy Jarkowi stanąć na nogi.
.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Maja Graczyk z Komitetu Społecznego Pomagamy Aktywnie. Radio Opole patronuje medialnie akcji.
W sobotę w Oleśnie koncertowo można pomóc! „Pomagamy Jarkowi stanąć na nogi”!

Zobacz także

2021-08-27, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Gala konkursu Opolska Nagroda Jakości W piątek (03.09) poznamy tegorocznych laureatów konkursu Opolska Nagroda Jakości. Gala rozpocznie się o godz. 18:00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich 18. Galę poprowadzi… » więcej 2021-08-27, godz. 11:50, Patronaty - polecamy Wystawa prac pacjentów w Galerii WuBePe Wystawę prac pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jadwigi w Opolu oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Ks. Biskupa Józefa Nathana w Branicach będzie można oglądać do 17 września w Galerii WuBePe… » więcej 2021-08-26, godz. 13:21, Patronaty - polecamy Szkoła w Kostowie pamięta o bohaterach powstań śląskich Uroczystości upamiętniające 100-lecie walk powstańczych na terenie Kostowa w trakcie III Powstania Śląskiego połączone z nadaniem sztandaru tamtejszej szkole - to wydarzenia zaplanowane na 1 września w Kostowie. » więcej 2021-08-26, godz. 11:54, Patronaty - polecamy Już wkrótce "Zamczysko". Gwiazdą pierwszego dnia będzie Grażyna Łobaszewska Koncertem 'Tabletki ze słów' w piątek 3 września rozpoczną się XII Dąbrowskie Spotkania z Poezją Śpiewaną 'Zamczysko'. Gwiazdą piątkowego koncertu będzie Grażyna Łobaszewska z zespołem AJagore. Z kolei w sobotę (04.09) fanów… » więcej 2021-08-24, godz. 11:38, Patronaty - polecamy Wojciech Ciuraj z koncertami promującymi płytę "Kwiaty na hałdzie" Płyta 'Kwiaty na Hałdzie' wieńcząca Tryptyk Śląski Wojciecha Ciuraja miała swoją premierę wiosną tego roku, czas na koncerty! Najbliższy już w piątek (27.08) w Nyskim Domu Kultury. Gościem specjalnym wydarzenia będzie legenda… » więcej
6789101112
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »