Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-06-24, 08:21 Autor: Agnieszka Lubczańska

W sobotę w Oleśnie koncertowo można pomóc! „Pomagamy Jarkowi stanąć na nogi”!

[fot. https://pixabay.com/pl/photos]
[fot. https://pixabay.com/pl/photos]
Sobota (26.06), Olesno, Amfiteatr. Start godzina 14:00. Wstęp wolny. Zespół Parande zagra około godz. 19:00 i to nie będzie jedyna okazja spędzenia miło tego czasu… A wszystko, co się będzie na miejscu działo, będzie okazją, by pomóc Jarosławowi Dyderskiemu, któremu po wypadku niezbędna jest rehabilitacja wiążąca się z ogromnymi wydatkami finansowymi…
W programie akcji „Pomagamy Jarkowi stanąć na nogi” znajdą się zarówno akcenty artystyczne, prozdrowotne, jak i promujące region i lokalnych przedsiębiorców, ludzi z pasją. W programie m.in: masaże, akupunktura, porady dietetyka klinicznego, zumba oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci. Atrakcje będą też dla fanów motocykli, nie zabraknie akcentów artystycznych. Te zapewnią uczennice ze szkoły muzycznej w Oleśnie: Hania Kotula, Kasia Juraś, Nikola Czerchlańska i Angelika Olchowska. Na czym polega praca w policji, straży pożarnej, OHP? Będzie można zapytać bezpośrednio przedstawicieli tych instytucji. „Wisienką na torcie” będzie koncert zespołu Parande.

Całe wydarzenie ma na celu wsparcie finansowe rehabilitacji Jarosławowa Dyderskiego, któremu życie wywróciło mu się do góry nogami. Pech, moment nieuwagi, źle postawiony krok – zdarzył się wypadek. Chwila, która zmieniła wszystko. Nic już nie jest takie, jak wcześniej. Rehabilitacja jest niezbędna, by mógł stanąć na nogi, być samodzielnym, pójść z synem na spacer. To jednak wiąże się z ogromnymi wydatkami finansowymi, na które rodziny nie stać… Proszą więc o pomoc.

Bieżące informacje na temat akcji można znaleźć między innym tu: Pomagamy Jarkowi stanąć na nogi.
.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Maja Graczyk z Komitetu Społecznego Pomagamy Aktywnie. Radio Opole patronuje medialnie akcji.
W sobotę w Oleśnie koncertowo można pomóc! „Pomagamy Jarkowi stanąć na nogi”!

Zobacz także

2021-08-30, godz. 16:41, Patronaty - polecamy "Moralność pani Dulskiej" lekturą X Narodowego Czytania Już w najbliższą sobotę (04.09) 'Moralność pani Dulskiej' Gabrieli Zapolskiej będzie czytana w ramach jubileuszowej, dziesiątej już odsłony akcji Narodowego Czytania. To ogólnopolskie wydarzenie tradycyjnie odbędzie się także… » więcej 2021-08-30, godz. 14:47, Patronaty - polecamy Konkurs „Z Opolskim ARiMR do jednej bramki gramy! Nagrody zdobywamy!” To konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych zlokalizowanych na terenach wiejskich województwa opolskiego. Polega na nakręceniu krótkiego filmu. Termin nadsyłania zgłoszeń rozpoczyna się 31 sierpnia, a kończy 24 wrześ… » więcej 2021-08-30, godz. 14:21, Patronaty - polecamy Rowerowa „Sztafeta Pokoju” w 82. rocznicę wybuchu II wojny światowej Wydarzenie ma na celu upamiętnienie bohaterów, którzy walczyli we wrześniu 1939 roku i uczczenie lokalnych miejsc pamięci, które są szczególnie ważne dla lokalnej i narodowej tożsamości. Mowa o Rowerowej „Sztafecie Pokoju”… » więcej 2021-08-27, godz. 18:31, Patronaty - polecamy Wojewódzki Dzień Działkowca w Opolu Polski Związek Działkowców Okręg Opolski zaprasza na świętowanie Wojewódzkiego Dnia Działkowca w Opolu. Działkowe dożynki odbędą się w sobotę 4 września przy ul. Częstochowskiej na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego 'Kopciuszek'… » więcej 2021-08-27, godz. 16:56, Patronaty - polecamy "Czego nie zrobili barbarzyńcy" - nowa wystawa w GSW! Główne sale Galerii Sztuki Współczesnej już wkrótce staną się miejscem ekspozycji wystawy Mateusza Choróbskiego pt. „Czego nie zrobili barbarzyńcy”. Wernisaż odbędzie się w sobotę 4 września o godz. 18:00. Kuratorem ekspozycji… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »