Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-06-18, 08:30 Autor: Agnieszka Lubczańska

Koncert plenerowy kwartetu saksofonowego Aureum już w poniedziałek

Koncert plenerowy kwartetu saksofonowego Aureum już w poniedziałek [fot. materiały organizatora: WBP w Opolu]
Koncert plenerowy kwartetu saksofonowego Aureum już w poniedziałek [fot. materiały organizatora: WBP w Opolu]
Koncert plenerowy austriackiego kwartetu saksofonowego Aureum - to wydarzenie, na które w najbliższy poniedziałek (21.06) zaprasza Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00 w namiocie mieszczącym się w ogrodzie WBP przy ul. Piastowskiej 20 w Opolu.
Aureum to młody, dynamiczny zespół, który bez ograniczeń porusza się między tradycją a nowoczesnością. Kwartet wystąpi w składzie: Viola Jank, Martina Stückle, Lukas Seifried i Johannes Weichinger. To będzie koncert łączący klasykę, jazz, standardy muzyki światowej i tradycyjną muzykę ludową. Wstęp jest bezpłatny, ale wymagane są wejściówki, które można otrzymać w Bibliotece Austriackiej (pl. Piłsudskiego 5). Rezerwacja miejsc możliwa jest pod numerem telefonu 77 47 47 085 lub mailowo: ba@wbp.opole.pl.

Więcej informacji o wykonawcach i programie koncertu dostępne są tu: http://www.ba.wbp.opole.pl/aureum.html

Koncert odbędzie się w ramach zakończenia 21. Wiosny Austriackiej we współpracy z Austriackim Forum Kultury w Warszawie. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

Plakat koncertu plenerowego kwartetu saksofonowego Aureum

Zobacz także

2021-08-27, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Gala konkursu Opolska Nagroda Jakości W piątek (03.09) poznamy tegorocznych laureatów konkursu Opolska Nagroda Jakości. Gala rozpocznie się o godz. 18:00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich 18. Galę poprowadzi… » więcej 2021-08-27, godz. 11:50, Patronaty - polecamy Wystawa prac pacjentów w Galerii WuBePe Wystawę prac pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jadwigi w Opolu oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Ks. Biskupa Józefa Nathana w Branicach będzie można oglądać do 17 września w Galerii WuBePe… » więcej 2021-08-26, godz. 13:21, Patronaty - polecamy Szkoła w Kostowie pamięta o bohaterach powstań śląskich Uroczystości upamiętniające 100-lecie walk powstańczych na terenie Kostowa w trakcie III Powstania Śląskiego połączone z nadaniem sztandaru tamtejszej szkole - to wydarzenia zaplanowane na 1 września w Kostowie. » więcej 2021-08-26, godz. 11:54, Patronaty - polecamy Już wkrótce "Zamczysko". Gwiazdą pierwszego dnia będzie Grażyna Łobaszewska Koncertem 'Tabletki ze słów' w piątek 3 września rozpoczną się XII Dąbrowskie Spotkania z Poezją Śpiewaną 'Zamczysko'. Gwiazdą piątkowego koncertu będzie Grażyna Łobaszewska z zespołem AJagore. Z kolei w sobotę (04.09) fanów… » więcej 2021-08-24, godz. 11:38, Patronaty - polecamy Wojciech Ciuraj z koncertami promującymi płytę "Kwiaty na hałdzie" Płyta 'Kwiaty na Hałdzie' wieńcząca Tryptyk Śląski Wojciecha Ciuraja miała swoją premierę wiosną tego roku, czas na koncerty! Najbliższy już w piątek (27.08) w Nyskim Domu Kultury. Gościem specjalnym wydarzenia będzie legenda… » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »