Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-06-15, 12:08 Autor: Agnieszka Lubczańska

Można żyć bez pośpiechu i w zgodzie z naturą? W Suchym Borze udowodnią, że tak!

Można żyć bez pośpiechu i w zgodzie z naturą? W Suchym Boże udowodnią, że tak! [fot. https://pixabay.com/pl]
Można żyć bez pośpiechu i w zgodzie z naturą? W Suchym Boże udowodnią, że tak! [fot. https://pixabay.com/pl]
To będzie próba powrotu do spokojnego tempa życia w przyjaznym otoczeniu wiejskiej przyrody. Mowa o wydarzeniu pod nazwą Slow Fest, które już w najbliższą sobotę (19.06) odbędzie się w Suchym Borze. Będzie można m.in. poćwiczyć jogę, pomaszerować z kijami, czy wziąć udział w warsztatach. Specjalne atrakcje szykowane są też dla dzieci. Warto zarezerwować czas! Impreza potrwa od rana (8:30) do późnego popołudnia.
W programie cztery sesje jogi, marsz rekreacyjny na dystansie 5 i 10 km - poprzedzony pokazem prawidłowej techniki nordic walking i rozgrzewką, a do tego warsztaty psychologiczne, na których będzie można poznać techniki relaksacyjne, adresowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

To nie wszystko! W programie także warsztaty zielarskie, poprzedzone zbieraniem ziół na polach i wreszcie warsztaty kulinarne, podczas których będzie można się dowiedzieć, jak gotować pysznie i zdrowo. Dla dzieci szykowane są dodatkowo warsztaty plastyczne, "festiwal kolorów" i... joga śmiechu. W trakcie Slow Fest'u na boisku swoją ofertę wystawią producenci i dostawcy ekologicznych produktów. Będzie można zdrowo i dobrze zjeść potrawy gotowane z lokalnych produktów i ziół. Całość imprezy zakończy wyciszająca sesja gongów.

Za udział w sesjach jogi i Nordic Walking wymagana jest opłata. W ramach jednego biletu będzie można wziąć udział w 4 sesjach jogi i w marszu. Pozostałe atrakcje są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rejestracji.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór, Grupa Nordic Walking Suchy Bór i Studio Dobrego Zdrowia Naturalnie. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialny.
Plakat SLOW FEST Suchy Bór

Zobacz także

2021-08-30, godz. 14:47, Patronaty - polecamy Konkurs „Z Opolskim ARiMR do jednej bramki gramy! Nagrody zdobywamy!” To konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych zlokalizowanych na terenach wiejskich województwa opolskiego. Polega na nakręceniu krótkiego filmu. Termin nadsyłania zgłoszeń rozpoczyna się 31 sierpnia, a kończy 24 wrześ… » więcej 2021-08-30, godz. 14:21, Patronaty - polecamy Rowerowa „Sztafeta Pokoju” w 82. rocznicę wybuchu II wojny światowej Wydarzenie ma na celu upamiętnienie bohaterów, którzy walczyli we wrześniu 1939 roku i uczczenie lokalnych miejsc pamięci, które są szczególnie ważne dla lokalnej i narodowej tożsamości. Mowa o Rowerowej „Sztafecie Pokoju”… » więcej 2021-08-27, godz. 18:31, Patronaty - polecamy Wojewódzki Dzień Działkowca w Opolu Polski Związek Działkowców Okręg Opolski zaprasza na świętowanie Wojewódzkiego Dnia Działkowca w Opolu. Działkowe dożynki odbędą się w sobotę 4 września przy ul. Częstochowskiej na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego 'Kopciuszek'… » więcej 2021-08-27, godz. 16:56, Patronaty - polecamy "Czego nie zrobili barbarzyńcy" - nowa wystawa w GSW! Główne sale Galerii Sztuki Współczesnej już wkrótce staną się miejscem ekspozycji wystawy Mateusza Choróbskiego pt. „Czego nie zrobili barbarzyńcy”. Wernisaż odbędzie się w sobotę 4 września o godz. 18:00. Kuratorem ekspozycji… » więcej 2021-08-27, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Gala konkursu Opolska Nagroda Jakości W piątek (03.09) poznamy tegorocznych laureatów konkursu Opolska Nagroda Jakości. Gala rozpocznie się o godz. 18:00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich 18. Galę poprowadzi… » więcej
6789101112
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »