Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-06-15, 12:08 Autor: Agnieszka Lubczańska

Można żyć bez pośpiechu i w zgodzie z naturą? W Suchym Borze udowodnią, że tak!

Można żyć bez pośpiechu i w zgodzie z naturą? W Suchym Boże udowodnią, że tak! [fot. https://pixabay.com/pl]
Można żyć bez pośpiechu i w zgodzie z naturą? W Suchym Boże udowodnią, że tak! [fot. https://pixabay.com/pl]
To będzie próba powrotu do spokojnego tempa życia w przyjaznym otoczeniu wiejskiej przyrody. Mowa o wydarzeniu pod nazwą Slow Fest, które już w najbliższą sobotę (19.06) odbędzie się w Suchym Borze. Będzie można m.in. poćwiczyć jogę, pomaszerować z kijami, czy wziąć udział w warsztatach. Specjalne atrakcje szykowane są też dla dzieci. Warto zarezerwować czas! Impreza potrwa od rana (8:30) do późnego popołudnia.
W programie cztery sesje jogi, marsz rekreacyjny na dystansie 5 i 10 km - poprzedzony pokazem prawidłowej techniki nordic walking i rozgrzewką, a do tego warsztaty psychologiczne, na których będzie można poznać techniki relaksacyjne, adresowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

To nie wszystko! W programie także warsztaty zielarskie, poprzedzone zbieraniem ziół na polach i wreszcie warsztaty kulinarne, podczas których będzie można się dowiedzieć, jak gotować pysznie i zdrowo. Dla dzieci szykowane są dodatkowo warsztaty plastyczne, "festiwal kolorów" i... joga śmiechu. W trakcie Slow Fest'u na boisku swoją ofertę wystawią producenci i dostawcy ekologicznych produktów. Będzie można zdrowo i dobrze zjeść potrawy gotowane z lokalnych produktów i ziół. Całość imprezy zakończy wyciszająca sesja gongów.

Za udział w sesjach jogi i Nordic Walking wymagana jest opłata. W ramach jednego biletu będzie można wziąć udział w 4 sesjach jogi i w marszu. Pozostałe atrakcje są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rejestracji.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór, Grupa Nordic Walking Suchy Bór i Studio Dobrego Zdrowia Naturalnie. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialny.
Plakat SLOW FEST Suchy Bór

Zobacz także

2021-08-27, godz. 18:31, Patronaty - polecamy Wojewódzki Dzień Działkowca w Opolu Polski Związek Działkowców Okręg Opolski zaprasza na świętowanie Wojewódzkiego Dnia Działkowca w Opolu. Działkowe dożynki odbędą się w sobotę 4 września przy ul. Częstochowskiej na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego 'Kopciuszek'… » więcej 2021-08-27, godz. 16:56, Patronaty - polecamy "Czego nie zrobili barbarzyńcy" - nowa wystawa w GSW! Główne sale Galerii Sztuki Współczesnej już wkrótce staną się miejscem ekspozycji wystawy Mateusza Choróbskiego pt. „Czego nie zrobili barbarzyńcy”. Wernisaż odbędzie się w sobotę 4 września o godz. 18:00. Kuratorem ekspozycji… » więcej 2021-08-27, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Gala konkursu Opolska Nagroda Jakości W piątek (03.09) poznamy tegorocznych laureatów konkursu Opolska Nagroda Jakości. Gala rozpocznie się o godz. 18:00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich 18. Galę poprowadzi… » więcej 2021-08-27, godz. 11:50, Patronaty - polecamy Wystawa prac pacjentów w Galerii WuBePe Wystawę prac pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jadwigi w Opolu oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Ks. Biskupa Józefa Nathana w Branicach będzie można oglądać do 17 września w Galerii WuBePe… » więcej 2021-08-26, godz. 13:21, Patronaty - polecamy Szkoła w Kostowie pamięta o bohaterach powstań śląskich Uroczystości upamiętniające 100-lecie walk powstańczych na terenie Kostowa w trakcie III Powstania Śląskiego połączone z nadaniem sztandaru tamtejszej szkole - to wydarzenia zaplanowane na 1 września w Kostowie. » więcej
78910111213
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »