Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-06-15, 12:08 Autor: Agnieszka Lubczańska

Można żyć bez pośpiechu i w zgodzie z naturą? W Suchym Borze udowodnią, że tak!

Można żyć bez pośpiechu i w zgodzie z naturą? W Suchym Boże udowodnią, że tak! [fot. https://pixabay.com/pl]
Można żyć bez pośpiechu i w zgodzie z naturą? W Suchym Boże udowodnią, że tak! [fot. https://pixabay.com/pl]
To będzie próba powrotu do spokojnego tempa życia w przyjaznym otoczeniu wiejskiej przyrody. Mowa o wydarzeniu pod nazwą Slow Fest, które już w najbliższą sobotę (19.06) odbędzie się w Suchym Borze. Będzie można m.in. poćwiczyć jogę, pomaszerować z kijami, czy wziąć udział w warsztatach. Specjalne atrakcje szykowane są też dla dzieci. Warto zarezerwować czas! Impreza potrwa od rana (8:30) do późnego popołudnia.
W programie cztery sesje jogi, marsz rekreacyjny na dystansie 5 i 10 km - poprzedzony pokazem prawidłowej techniki nordic walking i rozgrzewką, a do tego warsztaty psychologiczne, na których będzie można poznać techniki relaksacyjne, adresowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

To nie wszystko! W programie także warsztaty zielarskie, poprzedzone zbieraniem ziół na polach i wreszcie warsztaty kulinarne, podczas których będzie można się dowiedzieć, jak gotować pysznie i zdrowo. Dla dzieci szykowane są dodatkowo warsztaty plastyczne, "festiwal kolorów" i... joga śmiechu. W trakcie Slow Fest'u na boisku swoją ofertę wystawią producenci i dostawcy ekologicznych produktów. Będzie można zdrowo i dobrze zjeść potrawy gotowane z lokalnych produktów i ziół. Całość imprezy zakończy wyciszająca sesja gongów.

Za udział w sesjach jogi i Nordic Walking wymagana jest opłata. W ramach jednego biletu będzie można wziąć udział w 4 sesjach jogi i w marszu. Pozostałe atrakcje są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rejestracji.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór, Grupa Nordic Walking Suchy Bór i Studio Dobrego Zdrowia Naturalnie. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialny.
Plakat SLOW FEST Suchy Bór

Zobacz także

2021-08-04, godz. 13:46, Patronaty - polecamy Wystawa jubileuszowa prac członków ZPAP Polska Sztuka Użytkowa Okręgu Opolskiego – wernisaż w piątek 6 sierpnia! Związek Polskich Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa Okręgu Opolskiego obchodzi w tym roku jubileusz 35-lecia. Z tej okazji artyści przygotowali specjalną jubileuszową wystawę. » więcej 2021-08-04, godz. 10:42, Patronaty - polecamy Centrum Opola znów zapełni się artystami – przed nami III Festiwal Zdarzeń Artystycznych OpenOpole! Festiwal Zdarzeń Artystycznych OpenOpole to spora dawka pozytywnych niespodzianek dla napotkanych w mieście mieszkańców. Artyści będą „zaczepiać” widzów na ulicy, zapraszając do wspólnych działań kulturalnych, prowokując… » więcej 2021-08-03, godz. 16:49, Patronaty - polecamy „Barok po opolsku” – zespół Silver Brass rusza w wyjątkową trasę koncertową! Przed nami kilka miesięcy wypełnionych muzyką barokową zagraną w nowatorski sposób. W środę (04.08) rusza „Barok po opolsku”, czyli autorska trasa koncertowa zespołu Silver Brass we współpracy z Maciejem Lammem, organistą katedry… » więcej 2021-08-03, godz. 14:15, Patronaty - polecamy Premiera płyty „MELANFORIA” Voytka Soko-Sokolnickiego już w czwartek 5 sierpnia! Voytek Soko-Sokolnicki to artysta niezależny. Śpiewak operowy, solista wielu teatrów operowych, filharmonii oraz scen koncertowych w Polsce i za granicą m.in. we Włoszech, w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Tajlandii czy w Niemczech. » więcej 2021-08-02, godz. 15:05, Patronaty - polecamy Trwa XII edycja konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego – Certyfikat OROT 2021! Polska Organizacja Turystyczna już po raz XVIII organizuje konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT. Jego etapem regionalnym jest właśnie konkurs organizowany przez Opolską Regionalną Organizację Turystyczną. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »