Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-05-27, 16:07 Autor: Agnieszka Lubczańska

Polska Noc Kabaretowa zawita do Opola

Po raz pierwszy w roli prowadzących - Kabaret K2 [fot. materiały organizatora]
Po raz pierwszy w roli prowadzących - Kabaret K2 [fot. materiały organizatora]
- Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo! – tak zachęcają do obejrzenia Polskiej Nocy Kabaretowej 2021 Reaktywacja jej organizatorzy. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 10 czerwca w Amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Bilety już w sprzedaży!

Na scenie artyści z samej czołówki: Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w ekipie - Szymon Łątkowski. Po raz pierwszy w roli prowadzących - Kabaret K2. Wydarzenia przebiegać będą w studiu telewizji śniadaniowej, w której zaserwowana zostanie dawka aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było. Scenariusz Polskiej Nocy Kabaretowej złożony będzie z samych premierowych skeczy. Organizatorzy zapewniają, że stęsknieni dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy nie będą zawiedzeni, a wszystko zostanie zaprezentowane w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Impreza trwa około 4 godzin (w tym 15-minutowa przerwa).


Bilety dostępne są na stronie: https://kabaretowebilety.pl


Organizatorem Polskiej Nocy Kabaretowej jest Agencja Artystyczna ESKANDER. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat. Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Zobacz także

2021-06-24, godz. 12:16, Patronaty - polecamy Orkiestra Dęta Parafii św. Józefa w Opolu-Szczepanowicach 40-lecie uczci koncertem w amfiteatrze Orkiestra Dęta Parafii św. Józefa w Opolu-Szczepanowicach zagra jubileuszowy koncert z okazji swojego 40-lecia. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (27.06) na deskach amfiteatru w Opolu. » więcej 2021-06-24, godz. 10:39, Patronaty - polecamy Zespół Solidaris Brass z koncertem w kościele Piotra i Pawła w Opolu Wybitne dzieła największych kompozytorów przełomu wieków, a także współczesnych zostaną zagrane w najbliższą niedzielę (27.06) w Kościele pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Opolu w ramach koncertu pod nawą… » więcej 2021-06-24, godz. 09:50, Patronaty - polecamy Jarmark Niezwykłości już w sobotę na Wyspie Bolko Jarmark Niezwykłości to wydarzenie, które od lat organizuje Wojewódzkie Towarzystwo Walki z Kalectwem w Opolu. Nie inaczej będzie w tym roku. Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę (26.06) na Wyspie Bolko w Opolu. Oficjalne… » więcej 2021-06-24, godz. 08:21, Patronaty - polecamy W sobotę w Oleśnie koncertowo można pomóc! „Pomagamy Jarkowi stanąć na nogi”! Sobota (26.06), Olesno, Amfiteatr. Start godzina 14:00. Wstęp wolny. Zespół Parande zagra około godz. 19:00 i to nie będzie jedyna okazja spędzenia miło tego czasu… A wszystko, co się będzie na miejscu działo, będzie okazją… » więcej 2021-06-22, godz. 18:15, Patronaty - polecamy Noc Kultury w Opolu już w piątek - znamy program! Noc, podczas której uczestnicy życia kulturalnego w Opolu mają dylemat, gdzie się wybrać, co obejrzeć, czego posłuchać - nadchodzi. To Noc Kultury! Wydarzenie już w najbliższy piątek (25.06). Warto prześledzić uważnie program… » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »