Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-05-27, 16:07 Autor: Agnieszka Lubczańska

Polska Noc Kabaretowa zawita do Opola

Po raz pierwszy w roli prowadzących - Kabaret K2 [fot. materiały organizatora]
Po raz pierwszy w roli prowadzących - Kabaret K2 [fot. materiały organizatora]
- Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo! – tak zachęcają do obejrzenia Polskiej Nocy Kabaretowej 2021 Reaktywacja jej organizatorzy. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 10 czerwca w Amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Bilety już w sprzedaży!

Na scenie artyści z samej czołówki: Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w ekipie - Szymon Łątkowski. Po raz pierwszy w roli prowadzących - Kabaret K2. Wydarzenia przebiegać będą w studiu telewizji śniadaniowej, w której zaserwowana zostanie dawka aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było. Scenariusz Polskiej Nocy Kabaretowej złożony będzie z samych premierowych skeczy. Organizatorzy zapewniają, że stęsknieni dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy nie będą zawiedzeni, a wszystko zostanie zaprezentowane w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Impreza trwa około 4 godzin (w tym 15-minutowa przerwa).


Bilety dostępne są na stronie: https://kabaretowebilety.pl


Organizatorem Polskiej Nocy Kabaretowej jest Agencja Artystyczna ESKANDER. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat. Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Zobacz także

2021-06-29, godz. 15:15, Patronaty - polecamy Opolskie Lato Filmowe zawita do Opola i Kluczborka Dwa seanse filmowe pod chmurką szykowane są w Kluczborku i Opolu w ramach Opolskiego Lata Filmowego. 'Pewnego razu... w Hollywood' to film, którego pokaz odbędzie się w najbliższą niedzielę (04.07) na Rynku w Kluczborku. Z kolei w… » więcej 2021-06-29, godz. 14:12, Patronaty - polecamy Festyn Fundacji DOM - wyjątkowy, bo jubileuszowy. Przyjdź w niedzielę na pl. Wolności w Opolu! W tym roku Fundacja DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu obchodzi swoje 30 urodziny! Na wspólne świętowanie zaproszeni są wszyscy już w najbliższą niedzielę (04.07) podczas 26. Festynu Fundacji DOM „30… » więcej 2021-06-29, godz. 12:22, Patronaty - polecamy Lato Kwiatów w Otmuchowie od piątku do niedzieli Od najbliższego piątku przez cały weekend (2-4.07) Otmuchów stanie się największą kwiaciarnią w Polsce! Lato Kwiatów to sztandarowa impreza miasta i gminy. Odbywa się już po raz 48. Kwiaty cięte, doniczkowe, drzewka, krzewy oraz… » więcej 2021-06-25, godz. 15:00, Patronaty - polecamy Konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich - Bitwa Regionów Jeszcze tylko do 30 czerwca trwa przyjmowanie zgłoszeń do największego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich - „Bitwy Regionów”. Jury oceni pomysł na potrawę regionalną oraz jej prezentację w formie krótkiego filmu… » więcej 2021-06-24, godz. 13:56, Patronaty - polecamy Mini Miasto powstanie w Raszowej. Budowa rusza w poniedziałek! To nietypowa półkolonia organizowana już po raz dziewiąty przez Stowarzyszenie Pro Liberis Silesiae. Zabawa polega na tym, by zbudować Mini Miasto. Z uwagi na problemy współczesnego świata - zanieczyszczenie jednorazowym plastikiem… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »