Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-05-27, 16:07 Autor: Agnieszka Lubczańska

Polska Noc Kabaretowa zawita do Opola

Po raz pierwszy w roli prowadzących - Kabaret K2 [fot. materiały organizatora]
Po raz pierwszy w roli prowadzących - Kabaret K2 [fot. materiały organizatora]
- Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo! – tak zachęcają do obejrzenia Polskiej Nocy Kabaretowej 2021 Reaktywacja jej organizatorzy. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 10 czerwca w Amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Bilety już w sprzedaży!

Na scenie artyści z samej czołówki: Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w ekipie - Szymon Łątkowski. Po raz pierwszy w roli prowadzących - Kabaret K2. Wydarzenia przebiegać będą w studiu telewizji śniadaniowej, w której zaserwowana zostanie dawka aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było. Scenariusz Polskiej Nocy Kabaretowej złożony będzie z samych premierowych skeczy. Organizatorzy zapewniają, że stęsknieni dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy nie będą zawiedzeni, a wszystko zostanie zaprezentowane w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Impreza trwa około 4 godzin (w tym 15-minutowa przerwa).


Bilety dostępne są na stronie: https://kabaretowebilety.pl


Organizatorem Polskiej Nocy Kabaretowej jest Agencja Artystyczna ESKANDER. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat. Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Zobacz także

2021-07-19, godz. 14:19, Patronaty - polecamy Motocykliści z całej Polski przyjadą do Prudnika na Rock Festiwal Pogranicza W najbliższy weekend (23-25.07) na błoniach sanktuarium św. Józefa w Prudniku-Lesie odbędzie się zlot motocyklowy. W tym roku został nazwany 'Motocyklem na Rock Festiwal Pogranicza'. W programie m.in. 20-kilometrowa parada motocyklowa… » więcej 2021-07-19, godz. 13:00, Patronaty - polecamy Nowa płyta Ponad Chmurami, a zespół w koncertowej trasie Ich koncert w Studiu M im. SBB odbył się w listopadzie 2019 roku, teraz trwa ich trasa promująca najnowszą płytę „Czas nic nie zmienił” wydaną pod patronatem Radia Opole. Zespół Ponad Chmurami w Studiu M tym razem nie zagra… » więcej 2021-07-15, godz. 14:10, Patronaty - polecamy "Przebudzenie" na Wyspie Bolko w Opolu Bieg na orientację po Wyspie Bolko w Opolu - to jedna z atrakcji przedsięwzięcia, które zostało nazwane 'Przebudzenie”, bo ma na celu aktywizację Opolan i przebudzenie ich po 'pandemicznym letargu'. Inicjatorem akcji jest Krzysztof… » więcej 2021-07-12, godz. 20:57, Patronaty - polecamy Master Track Show 2021 już w weekend! Trzy dni motoryzacyjnych pokazów, gier, konkursów, wystaw, koncertów, a do tego targi - wśród wystawców znajduje się około 100 firm z różnych branży. Coroczny zlot pojazdów tuningowanych Master Truck Show już w najbliższy weekend… » więcej 2021-07-12, godz. 15:26, Patronaty - polecamy 55. runda Drift Open uświetni 700-lecie Kietrza Widowiskowy sport motorowy zawita do Kietrza. 55. runda Drift Open ma jednocześnie uczcić 700-lecie nadania praw miejskich tej miejscowości. Zawody są jedną z wielu atrakcji zaplanowanych przez miasto na ten rok. » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »