Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-04-06, 16:35 Autor: Agnieszka Lubczańska

Stwórz film czasów zarazy, weź udział w konkursie "Covideo"!

Stwórz film czasu zarazy, weź udział w konkursie "Covideo"! [fot. https://pixabay.com/pl/illustrations/r%C4%99ce-smartphone-kino-strip-film-1167613/]
Stwórz film czasu zarazy, weź udział w konkursie "Covideo"! [fot. https://pixabay.com/pl/illustrations/r%C4%99ce-smartphone-kino-strip-film-1167613/]
Konkurs na twórcze nagranie wideo z czasów zarazy ogłosił Prudnicki Ośrodek Kultury. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 maja.

Pracą konkursową może być: nagranie utworu muzycznego, wokalnego, instrumentalnego, animacja, krasomówstwo, stand-up, skecz lub inna forma kreatywności. Do rejestracji nagrań można użyć: telefonu, smartfonu, tabletu, kamerki, itp. Długość pracy nie może przekraczać 10 minut. Film musi być nagrany w formacie MP4,MOV lub AVI. Materiał może być nagrany zarówno w pionie, jak i w poziomie. Minimalna wymagana rozdzielczość to 720p.


W konkursie może wziąć udział każdy, wystarczy do 15 maja przesłać pracę konkursową wraz z kartą zgłoszenia oraz niezbędnymi zgodami do Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku na adres mailowy: konkurs@pok-prudnik.pl (za pośrednictwem dysków internetowych umożliwiających przesyłanie i udostępnianie plików, np.: www.wetransfer.com). Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę. Filmy zgłaszane do konkursu nie mogą być wcześniej publikowane w Internecie lub innym medium oraz nie mogą być przedstawiane w żadnym innym konkursie.


Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej oraz fanpage`u Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku najpóźniej 6 czerwca. Prace konkursowe zostaną ocenione w trzech kategoriach:

  • NAJLEPSZY WYKON,
  • SUPER KREATOR,
  • NALEPSZE EFEKTY SPECJALNE.

Dla laureatów przewidziano: Live Session w sali kinowej Prudnickiego Ośrodka Kultury, sesję nagraniową w studiu nagrań Prudnickiego Ośrodka Kultury, sesję fotograficzną w Prudnickiego Ośrodka Kultury, vouchery do kina Diana.


Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie Prudnickiego Ośrodka Kultury, tam także dostępny jest formularz zgłoszeniowy do konkursu - przejdź na stronę z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym.

Organizatorem konkursu jest Prudnicki Ośrodek Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku. Radio Opole jest patronem medialnym przedsięwzięcia.

Konkursie on-line na twórcze wideo z czasów zarazy ogłosił Prudnicki Ośrodek Kultury. Zgłoszenia prac można przesyłać do 15 maja

Zobacz także

2021-05-28, godz. 15:06, Patronaty - polecamy Targi książki i spotkania autorskie w Kędzierzynie-Koźlu przez całą środę Już po raz czwarty Kędzierzyn-Koźle stanie się na jeden dzień opolską stolicą literatury. Miejscami akcji będą Powiatowa Przystani „Szkwał” (ul. Wyspa 22b) oraz kozielski rynek. Na targach swoją ofertę zaprezentuje 17 wydawnictw… » więcej 2021-05-28, godz. 13:39, Patronaty - polecamy Akcja "Zaczytane Opolskie" - zobacz gdzie, kiedy i z kim szykują się spotkania autorskie w czerwcu Promująca czytelnictwo i literaturę polską wśród mieszkańców regionu akcja „Zaczytane Opolskie” trwa. Za nami kilkanaście spotkań autorskich z pisarkami i pisarzami. Przed nami czerwcowa odsłona akcji. Szczegółowy harmonogram… » więcej 2021-05-28, godz. 12:38, Patronaty - polecamy „Póki nie jest za późno” – finał konkursu na projekt historyczny oraz sesja edukacyjna "Jeśli nie pamięć, to co?" już 8 czerwca 98 prac z całej Polski napłynęło w tym roku na konkurs na projekt historyczny 'Póki nie jest za późno' organizowany przez Centralne Muzeum Jeńców Wojennych. Spośród nadesłanych prac wybrano 6 laureatów. Kto zwyciężył, okaże… » więcej 2021-05-28, godz. 10:01, Patronaty - polecamy Zdobądź wyjątkową odznakę Miasta Orderu Uśmiechu! Jedyna taka odznaka na świecie do zdobycia od 1 czerwca! Mowa o Dziecięcej Odznace Turystycznej Miasta Orderu Uśmiechu. Przedsięwzięcie skierowane do dzieci i młodzieży szkolnej ma zachęcić do wspólnych wędrówek pieszych i rowerowych… » więcej 2021-05-27, godz. 16:07, Patronaty - polecamy Polska Noc Kabaretowa zawita do Opola - Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo! - tak zachęcają do obejrzenia Polskiej Nocy Kabaretowej 2021 Reaktywacja jej organizatorzy. Wydarzenie odbędzie się w czwartek… » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »