Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-07-06, 14:12 Autor: Agnieszka Lubczańska/MBP w Opolu

Bestselerki przejmują we wtorek fanpage MBP w Opolu

Youtuberki Anna Bartłomiejczyk i Marta Gajewska [fot. materiały organizatora spotkania]
Youtuberki Anna Bartłomiejczyk i Marta Gajewska [fot. materiały organizatora spotkania]
Są absolwentkami dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim i prowadzą jeden z najprężniej rozwijających się kanałów polecających książki na YouTube pod nazwą „Bestselerki”. Anna Bartłomiejczyk i Marta Gajewska w najbliższy wtorek (07.07) będą gośćmi w ramach akcji Miejskiej Biblioteki Publicznej „Wpadnij w bibliosieć”. Spotkanie odbędzie się on-line. Początek o godz. 19:00 na profilu facebookowym MBP w Opolu.
Youtuberki Anna Bartłomiejczyk i Marta Gajewska jako „Bestselerki” od 3 lat zbierają wokół siebie grono miłośników literatury pięknej, młodzieżowej i fantastycznej. W swoich recenzjach stawiają na humor, szczerość oraz dobry kontakt z widzami poprzez kanał na YouTube - zobacz Bestselerki.

Od lat marzą o pisaniu i zarażaniu czytelników historiami swoich własnych bohaterów. W tym roku wydały debiutancką powieść fantasty „Ostatnia godzina” poruszający temat nadciągającej apokalipsy i wizji końca świata...

Obejrzyj spotkanie na profilu Facebookowym MBP w Opolu.

Spotkanie jest dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci". Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia. Na kolekne biblioteka zaprasza 14 lipca!

Zobacz także

2020-08-05, godz. 15:01, Patronaty - polecamy Wystawa „Plakat i książka” w MBP w Opolu – poznaj szczegóły! W Galerii Zamostek MBP w Opolu można oglądać wystawę „Plakat i książka”. Jest to zbiór plakatów reklamujących wydarzenia literackie, targi książki. Zobaczymy także plakaty, na których to właśnie książka jest głównym… » więcej 2020-08-05, godz. 14:44, Patronaty - polecamy Trwają wakacje – zaplanuj je razem z GSW w Opolu! Wystawy, warsztaty, kursy, a także inne spotkania ze sztuką. Poniżej przedstawiamy propozycję Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu na tegoroczne wakacje. » więcej 2020-08-03, godz. 14:15, Patronaty - polecamy Sprawdź, co WBP proponuje w sierpniu! Spotkania autorskie, niemieckie konwersacje online, a także wernisaże i inne spotkania czy wystawy - to tylko niektóre z propozycji Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej na sierpień! Szczegóły poniżej. » więcej 2020-08-03, godz. 11:34, Patronaty - polecamy Profilaktyka uzależnień od alkoholu „Nastolatkowie jako grupa docelowa” tematem najbliższej „Środy z profilaktyką” Każda środa w 2020 r. jest w Narodowym Funduszu Zdrowia dniem edukacji zdrowotnej pacjenta. Z uwagi na epidemię, działania Opolskiego Oddziału NFZ w ramach akcji „Środy z profilaktyką”, ograniczają się do edukacji w opolskich… » więcej 2020-07-31, godz. 10:43, Patronaty - polecamy 77. Tour de Pologne powraca na Opolszczyznę! Relacja na żywo na antenie Radia Opole Ponad 891 kilometrów w ciągu pięciu dni pokonają kolarze w 77. Tour de Pologne UCI World Tour. Wielkie ściganie rozpocznie się 5 sierpnia na Stadionie Śląskim, a zakończy 9 sierpnia w Krakowie. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***