Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-05-23, 13:36 Autor: Agnieszka Lubczańska

O Żeglarski Puchar Trójmiasta walczy w regatach opolska załoga – Radio Opole jest na miejscu! [ZDJĘCIA]

O Żeglarski Puchar Trójmiasta powalczy w regatach opolska załoga – Radio Opole jest na miejscu! [fot. Tomasz Kunstler]
O Żeglarski Puchar Trójmiasta powalczy w regatach opolska załoga – Radio Opole jest na miejscu! [fot. Tomasz Kunstler]
Jacht s/y Opole wystartuje w Żeglarskim Pucharze Trójmiasta - Radio Opole będzie na miejscu [fot. Cezary Spigarski]
Jacht s/y Opole wystartuje w Żeglarskim Pucharze Trójmiasta - Radio Opole będzie na miejscu [fot. Cezary Spigarski]
Rusza Żeglarski Puchar Trójmiasta - regaty rozgrywane na wodach Zatoki Gdańskiej. W 2018 roku Opolanie wystartowali w nim na Jachcie s/y Opole i - co było dużym osiągnięciem - zdobyli III miejsce! Jak będzie w tym roku? Okaże się już w ten weekend! A konkurencja jest mocna… Trzymamy kciuki! Radio Opole będzie na miejscu wraz z sobotnią audycją „Ze zdrowiem Ci do twarzy”.
W regatach weźmie udział załoga klubu Opole Sailing Team na jachcie s/y Opole pod wodzą kapitana Andrzeja Kopytki. Tym razem żeglarze startują w Gdańsku i płyną na metę do Gdyni. W niedzielę start w Gdyni, a finał żeglarskich zmagań odbędzie się w Sopocie.

Opolską załogę pod wodzą kapitana Andrzeja Kopytki tworzą: Artur Burdziej, Ryszard Sobieszczański, Arkadiusz Wiśniewski, Robert Kosicki, Oskar Orski, Łukasz Śmierciak, Tomasz Kunstler i Paweł Skotnicki.

Organizatorem Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta jest Pomorski Związek Żeglarski z inicjatywy mistrza olimpijskiego Mateusza Kusznierewicza. Regaty organizowane są od 2013 roku i cieszą się sporym zainteresowaniem miłośników żeglarstwa. Wydarzenie otwiera sezon na Zatoce Gdańskiej. Biorą w nim udział załogi jachtów morskich i kabinowych.

Radio Opole jest patronem medialnym startu Jacht s/y Opole w regatach. Polecamy słuchanie Radia Opole - wydarzenie będziemy relacjonować w sobotniej audycji Ze zdrowiem Ci do twarzy.

Zobacz także

2019-03-27, godz. 15:20, Patronaty - polecamy Kto otrzyma w tym roku Złote Maski, dowiemy się już w poniedziałek! Twórcy najlepszych przedstawień minionego sezonu z teatrów województwa śląskiego i opolskiego zostaną nagrodzeni podczas gali Złotych Masek. Gala w tym roku odbędzie się w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Jury opolskim spektaklom… » więcej 2019-03-27, godz. 14:50, Patronaty - polecamy Rekolekcje powołaniowe w opolskim seminarium Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu zaprasza na rekolekcje powołaniowe, które odbędą się w dniach 29-31 marca w budynku seminarium przy ulicy Drzymały 1c. Trzydniowe spotkanie adresowane jest do uczniów szkół średnich… » więcej 2019-03-27, godz. 13:16, Patronaty - polecamy „Podarujmy dzieciom kawałek nieba” – Światowy Dzień Świadomości Autyzmu z przedszkolem TAK już we wtorek! Już po raz piąty przedszkole TAK organizuje akcję społeczną z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Hasło tegorocznej kampanii społecznej brzmi: „Podarujmy dzieciom kawałek nieba”. » więcej 2019-03-27, godz. 13:10, Patronaty - polecamy Liczy się każda kropla – przed nami kolejna edycja „Wampiriady” na Politechnice Opolskiej! Samorząd Studencki Politechniki Opolskiej po raz kolejny zaprasza do włączenia się w kolejną Akcję Studenckiego Honorowego Krwiodawstwa „Wampiriada”. Jak podkreślają organizatorzy: oddać krew może każdy - nie tylko studenci… » więcej 2019-03-27, godz. 09:46, Patronaty - polecamy Szykuje się duże widowisko – zawody w ujeżdżeniu, czyli pokaz elegancji jeźdźca i konia już w sobotę! Ludowy Klub Jeździecki „Ostroga” Opole zaprasza na Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu. Zawody te będą jednocześnie ostatnią eliminacją do Finału Halowego Pucharu Opolszczyzny w Ujeżdżeniu. Rozpoczęcie konkursów… » więcej
472473474475476477478
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »