Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-04-29, 13:14 Autor: Agnieszka Lubczańska

Transgresja w Studiu M im SBB już w czwartek - transmisja koncertu po 20:00

Transgresja z koncertem w Studiu M im SBB już 9 maja
Energetyczna dawka mocnego, psychodelicznego rocka, a do tego oszałamiające efekty świetlne – w czwartek 9 maja w Studiu M im. SBB wystąpi zespół Transgresja: finaliści Antyfestu 2018, półfinaliści Mam Talent 2018, laureaci wielu przeglądów i festiwali. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Bilety będą w sprzedaży od wtorku (30.04)!

Pochodzą z Dąbrowy Górniczej. Niełatwo ich zaszufladkować, choć nie da się ukryć, że grają alternatywny, mocny i psychodeliczny rock. Niezapomniane wrażenia wizualne ich koncertów to efekt stylizacji scenicznej opartej na farbach fluorescencyjnych.


Zadebiutowali na scenie w 2016 roku szybko zyskując mocne wsparcie stale rosnącej grupy fanów. Na swoim koncie mają dziesiątki koncertów. Scenę dzielili z takimi zespołami jak: Hunter, Jelonek, Organek, Hunter, Luxtorpeda, NeuOberschlesien, Bracia Figo Fagot, Łydka Grubasa, Kabanos, Lao Che, Proletaryat, Hope czy T.Love.


Energetyczna dawka mocnego, psychodelicznego rocka, a do tego oszałamiające efekty świetlne – w czwartek 9 maja w Studiu M im. SBB wystąpi zespół TransgresjaWe wrześniu 2017 ukazało się pierwsze wydawnictwo zespołu - EPka „Spokój znajdzie niewielu” nagrana w DMD Studio w Bielsku-Białej. Debiutancki krążek pt. „Brak równowagi” ukazał się w marcu tego roku nakładem SP RECORDS. Są laureatami przeglądów muzycznych: „100-tka i gra muzyka” w Dąbrowie Górniczej, „FAZA 2017” w Katowicach oraz „Rockosz 2017” w Bielsku-Białej. W 2018 roku stali się finalistami Antyfestu Antyradia i Emergenza Festival, półfinalistami Mam Talent, zwycięzcami New York Festiwal w Łodzi i Rockowiska w Olkuszu.

Więcej informacji o zespole można znaleźć tu: Transgresja.

W Studiu M Radia Opole Transgresja wystąpi w składzie: Paweł Gładysz „Gładky” (wokal), Mateusz Kołodziejczyk „Komin” (gitara), Marcin Bula „Bulion” (perkusja), Rajmund Borek „Mund” (bas) i Tomasz Wącirz „Wąski” (klawisze).

Pierwsza godzina wydarzenia będzie tradycyjnie transmitowana, a jeszcze przed samym koncertem zespół pojawi się w audycji Dobre Granie. Bilety w cenie 10 zł od wtorku (30.04) będą do zakupienia w sklepie Radia Opole dostępnym poprzez stronę internetową tu: Przejdź do sklepu.

Organizatorem koncertu jest Radio Opole.

Zobacz także

2024-10-18, godz. 14:25, Patronaty - polecamy Porozmawiają o dostępności przestrzeni publicznych w naszym regionie Budynek dostosowany dla osób niepełnosprawnych - co w praktyce oznacza to określenie i dlaczego rozmowa o tym wciąż jest potrzebna? To m.in. tematy konferencji pt. “Dostępność architektoniczna w przestrzeni miejskiej”, jaka odbędzie… » więcej 2024-10-18, godz. 13:38, Patronaty - polecamy Droga do dostępności jest długa. Przed nami Przystanek Dostępność i Targi Dostępności Największy problem to wciąż bariery mentalne - podkreślają organizatorzy Ogólnopolskich Targów Dostępności Opole. W tym roku zaplanowano cały tydzień poświęcony zagadnieniu dostępności - od 21 do 27 października w Opolu odbędzie… » więcej 2024-10-16, godz. 18:27, Patronaty - polecamy Fascynujesz się światem fotografii? To propozycja dla Ciebie! Muzeum Śląska Opolskiego zaprasza do udziału w wyjątkowym projekcie „Świat w obiektywie. Tradycja i innowacja”, który łączy tradycyjne techniki fotografii z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, oferując bogaty program… » więcej 2024-10-16, godz. 09:44, Patronaty - polecamy Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym już w niedzielę W najbliższą niedzielę (20.10) w Kluczborku wystartuje Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym - Memoriał Mieczysława Godzwona - Puchar Polski. Wydarzenie odbędzie się na terenie parku miejskiego przy Wojewódzkim Kampusie Rekreacyjno-Sportowym… » więcej 2024-10-15, godz. 15:53, Patronaty - polecamy Co w tym tygodniu w Muzeum Śląska Opolskiego? Jak uratowano ogromne malowidło w szpitalu, o tym będzie można się dowiedzieć już w najbliższy czwartek (17.10) podczas spotkania poświęconego malarce Krystynie Wiejak w Muzeum Śląska Opolskiego. Poza tym szykowana jest nowa wystawa… » więcej
13141516171819
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »