Radio Opole » O Radiu » Radio Opole poleca » Życzenia od Przewodniczącego Rady Mediów Naro…
2020-12-22, 09:38 Autor: Krzysztof Czabański

Życzenia od Przewodniczącego Rady Mediów Narodowych

[fot. https://pixabay.com/pl/]
[fot. https://pixabay.com/pl/]
Pismo Przewodniczącego Rady Mediów Narodowych Krzysztofa Czabańskiego do Zarządów, Rad Nadzorczych, Rad Programowych i Pracowników Spółek Publicznej Radiofonii i Telewizji oraz Polskiej Agencji Prasowej.
Warszawa, 21 grudnia 2020 r.
PRZEWODNICZĄCY
RADY MEDIÓW NARODOWYCH
Zarządy, Rady Nadzorcze,
Rady Programowe i Pracownicy Spółek
Publicznej Radiofonii i Telewizji oraz
Polskiej Agencji Prasowej

Szanowni Państwo!

Z całego serca dziękuję wszystkim pracownikom i współpracownikom spółek mediów
publicznych, którzy przyczynili się do niezakłóconej całodobowej emisji stacji Polskiego Radia i Telewizji Polskiej oraz ciągłości nadawania serwisów informacyjnych Polskiej Agencji Prasowej w tym mijającym, a trudnym dla nas wszystkich roku pandemii Covid-19. Dziękuję tym bardziej, że - a chcę to szczególnie mocno podkreślić - potrafiliście Państwo zadbać o wysoką jakość oferty programowej waszych redakcji, co przecież w warunkach pracy zdalnej oraz rygorów natury epidemiologicznej było wyjątkowo trudnym zadaniem. Proszę przyjąć moje wyrazy najwyższego uznania za zaangażowanie, profesjonalizm i - nie bójmy się wielkich słów, bo są one właściwe w tak trudnych czasach – za Państwa odwagę!

Szczególnie dziękuję zarządom i radom nadzorczym poszczególnych spółek, że podjęły skuteczne działania na rzecz bezpieczeństwa pracy i ochrony pracowników przed pandemią. Było to zasadniczym warunkiem harmonijnej pracy Telewizji Polskiej, Polskiego Radia i Polskiej Agencji Prasowej. Dobrze wypełniliście Państwo swoje obowiązki, dziękuję!

Wszystkim pracownikom i współpracownikom, a także członkom władz statutowych spółek mediów publicznych oraz członkom ich rad programowych życzę Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w Nowym Roku!

Z wyrazami szacunku
Krzysztof Czabański
Przewodniczący Rady Mediów Narodowych

Zobacz także

2021-03-25, godz. 14:58 Od 27 marca zmiany w zasadach bezpieczeństwa – zamknięte przedszkola i salony fryzjerskie oraz nowe limity osób w… Od 27 marca do 9 kwietnia obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa. "Tylko solidarność i wzajemna odpowiedzialność pozwolą nam pokonać COVID-19. Dlatego… » więcej 2021-03-17, godz. 16:09 Od 20 marca w całej Polsce obowiązują rozszerzone zasady bezpieczeństwa Sytuacja epidemiczna w Polsce pogarsza się. Brytyjska mutacja koronawirusa powoduje, że liczba nowych zachorowań oraz osób hospitalizowanych znacząco rośnie… » więcej 2021-03-12, godz. 16:39 Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP Kancelaria Prezydenta RP jest organizatorem Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Konkurs jest inicjatywą Małżonki Prezydenta… » więcej 2021-03-11, godz. 18:44 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle walczy o siatkarski Puchar Polski - transmisje w Radiu Opole! Jest wygrana w fazie zasadniczej oraz awans do półfinału Ligi Mistrzów. W weekend Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle może unieść w górę pierwsze trofeum… » więcej 2021-03-11, godz. 16:04 Poznaj na nowo Josepha von Eichendorffa. Słuchowisko w Radiu Opole To nie komedia romantyczna, a komedia o tragicznym romantyku. Sztuka o zmaganiu się z życiem, cierpieniem, Bogiem, o spotkaniu dwojga ludzi i jednej takiej nocy… » więcej 2021-03-01, godz. 05:11 Dziś Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – z tej okazji Radio Opole przygotowało specjalny program! Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w stolicy regionu tradycyjnie odbywają się 1 marca. Radio Opole nie tylko objęło te wydarzenia patronatem… » więcej 2021-02-01, godz. 13:42 Al Willner wędrówką śladami Marszu Śmierci sprzed 75 lat uhonorował pamięć ojca - o tym w nowym reportażu Agnieszki… Al Willner 10-dniową wędrówką śladami marszu śmierci sprzed 75 lat z obozu Blechhammer do KL Gross-Rosen uhonorował pamięć swojego ojca Eddiego Willnera… » więcej 2021-02-01, godz. 12:59 Sprawdź, jak pracuje Redakcja Informacji Radia Opole! Czy zastanawialiście się kiedyś, jak zaczyna się dzień w Radiu Opole lub kto, jako pierwszy z Redakcji Informacji pojawia się w pracy? Jeżeli tak, to zapraszamy… » więcej 2021-01-28, godz. 13:19 „Historia na 5 minut” - nowy cykl na antenie Radia Opole, a wraz z nim edukacyjna zabawa z nagrodami! Jeżeli chcą Państwo poznać odpowiedź na pytanie „Co by było, gdyby?”, zapraszamy do słuchania „Historii na 5 minut” w programie „Trendy i Owędy”… » więcej 2021-01-21, godz. 15:28 „Pamiętajmy 22 stycznia” 158 lat temu, 22 stycznia 1863 roku, wybuchło Powstanie Styczniowe. To największy zryw narodowowyzwoleńczy Polaków. Pomimo stłumienia, umocniło ono świadomość… » więcej
45678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »