Radio Opole » O Radiu » Ludzie Radia » Dział marketingu
2015-10-11, 20:35 Autor: Admin

Dział marketingu

2015-10-11, 22:03

Adam Ramczykowski

Adam Ramczykowski [fot. Paweł Stauffer]
Adam Ramczykowski [fot. Paweł Stauffer]
Dyrektor marketingu. Doświadczenie w marketingu, promocji i sprzedaży zdobywał w branży medycznej i farmaceutycznej. Uważa, że w pracy najważniejsi są ludzie, ponieważ to oni są źródłem sukcesu.

Prywatnie: mąż i ojciec. Miłośnik narciarstwa alpejskiego, piłki nożnej oraz wysokogórskich wypraw. Organizator i jeden z liderów projektu "Korona Europy 2004".

adam.ramczykowski@radio.opole.pl
2015-10-11, 22:02

Tomasz Bardelski

Tomasz Bardelski [fot. Paweł Stauffer]
Tomasz Bardelski [fot. Paweł Stauffer]
Koordynator ds. sprzedaży. Mówi: „Marketing i sprzedaż jest „walką” na pierwszej linii otoczenia wewnętrznego i zewnętrznego organizacji, gdyż jej głównym elementem jest bezpośrednia praca z klientem”. I dodaje: „Bardzo cenię pracę z ludźmi. Tutaj nie ma miejsca na rutynę. Kontrahenci reprezentują zróżnicowane potrzeby i oczekiwania, a moim zadaniem jest znalezienie rozwiązania „godzącego” strony, co czasami jest niezwykle trudne. Moja praca nieprzerwanie zapewnia możliwość rozwoju, a jednocześnie jest wielce satysfakcjonująca, gdy osiągnie się zamierzony cel. Jest rwącym nurtem wiedzy nt. zachowań człowieka".

tomasz.bardelski@radio.opole.pl
2015-10-11, 22:00

Elżbieta Sajko

Elżbieta Sajko [fot. Paweł Stauffer]
Elżbieta Sajko [fot. Paweł Stauffer]
Specjalista ds. marketingu. Pracuje w jednym z najbardziej strategicznych i interaktywnych miejsc w Radiu Opole – w biurze Opolskiego Koncertu Życzeń. Przyjmuje i redaguje serdeczności, jakimi Opolanie obdarzają swych bliskich na antenie. Ta praca nie pozostaje bez wpływu na jej osobisty urok, ciepło i urodę.

elzbieta.sajko@radio.opole.pl
2016-06-01, 19:20

Kaja Pniewska-Rychel

Kaja Pniewska-Rychel [fot. Paweł Stauffer]
Kaja Pniewska-Rychel [fot. Paweł Stauffer]
Specjalista ds. marketingu. Swoją przygodę z radiem rozpoczęła w 2013 roku, kiedy jak sama mówi spełnia się zawodowo realizując powierzone zadania. Pełna kobiecego wdzięku i delikatności mistrzyni brutalnego short-tracku na emeryturze. Oprócz pracy w Radiu, spełnia się również jako żona i mama - jak sama mówi, nic jej więcej do szczęścia nie potrzeba. Zgadza się z pewnym powiedzeniem: "w pracy najważniejsi są ludzie, ponieważ to oni są źródłem sukcesu".

kaja.pniewska@radio.opole.pl
2019-09-09, 12:32

Natalia Labocha

Natalia Labocha [fot. Łukasz Fura]
Natalia Labocha [fot. Łukasz Fura]
Pracownik działu marketingu. Zajmuje się sprzedażą czasu reklamowego, planowaniem efektywnego wykorzystania radia w kampanii reklamowej. Uważa, że najtrudniejszą pracą jest nicnierobienie.

natalia.labocha@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »