Radio Opole » O Radiu » Ludzie Radia » Redakcja nowych mediów
2016-01-11, 14:04 Autor: Wanda Kownacka

Redakcja nowych mediów

2015-10-12, 10:16

Wanda Kownacka

Wanda Kownacka [fot. Paweł Stauffer]
Wanda Kownacka [fot. Paweł Stauffer]
Koordynator Redakcji Nowych Mediów

Ponieważ pochodzi z Podlasia, a ukochała Opolskie – poszła do dziennikarstwa, bo to najlepszy sposób na poznanie swej małej ojczyzny. A najszybciej zdobywa się informacje w Internecie!

Lubi czeskie filmy, bo za pomocą absurdów pokazują prawdziwe emocje. No i wszyscy są tam tak samo brzydcy jak w rzeczywistości, więc po wyjściu z kina nie ma się dyskomfortu.

wanda.kownacka@radio.opole.pl
2016-04-04, 15:18

Justyna Krzyżanowska

Justyna Krzyżanowska [fot. Paweł Stauffer]
Justyna Krzyżanowska [fot. Paweł Stauffer]
Dawniej pasjonatka chemii i podziałów komórkowych, dziś pani internacjolog z zamiłowaniem do nowych mediów. Przez pół życia chciała zostać farmaceutą, dlatego wybrała się na dziennikarstwo ;) Na co dzień zabiegana, choć pozornie ma niewiele na głowie. Dzień rozpoczyna od kubka mocnej kawy i planowania przejęcia władzy nad światem. Ale spokojnie, ofiar nie będzie. W wolnych chwilach myśli o założeniu hodowli kotów, najlepiej jakichś puszystych. W Radiu Opole jest hybrydą – trochę internetów, trochę dziennikarstwa.

justyna.krzyzanowska@radio.opole.pl
2015-10-12, 10:28

Agnieszka Lubczańska

Agnieszka Lubczańska [fot. Paweł Stauffer]
Agnieszka Lubczańska [fot. Paweł Stauffer]
Dba, aby informacje o tym, co w programie Radia Opole znalazły się na stronie internetowej, redaguje zakładkę "Patronaty" i promuje rozgłośnię w nowych mediach. Nie wyobraża sobie mieszkać, gdzie indziej niż w Opolu. Radio przedkłada nad telewizję, a rower nad samochód. Całe życie wśród ludzi i liter. Z wykształcenia socjolog.

agnieszka.lubczanska@radio.opole.pl
2016-11-17, 16:12

Barbara Więcek

Barbara Więcek [fot. Paweł Stauffer]
Barbara Więcek [fot. Paweł Stauffer]
Realistka ze skłonnościami do optymizmu. Codziennie wstaje z uśmiechem, który bierze się stąd, że musi iść do takiej pracy, w której spotka "tych wariatów" - jak mówi o kolegach z radia ;)

Z wykształcenia dziennikarka i romanistka. Lubi pracę z tekstem, co odziedziczyła po babci polonistce. Mimo że pracuje w redakcji internetowej, zdecydowanie woli kontakty z ludźmi w realu niż w wirtualu. Fanka wszystkiego co francuskie, od języka przez kuchnię po krajobrazy. Z zamiłowania koszykarka, latem tenisistka, zimą narciarka.

barbara.wiecek@radio.opole.pl
2019-08-27, 12:33

Łukasz Fura

Łukasz Fura [fot. Marcin Skomudek]
Łukasz Fura [fot. Marcin Skomudek]
Rodem z Górnego Śląska. Zawsze w gotowości do działania. Jest fanatykiem motoryzacji, a samochód to jego drugi dom. W redakcji odpowiedzialny jest za wizualny przekaz pracy naszych dziennikarzy. W czasie wolnym doskonali swoje umiejętności operatorskie i montażowe, a także spotyka się z paczką przyjaciół. Typowy społecznik, ale lubi czasem ze słuchawkami na uszach w samotności przemierzać "uliczki te znajome tak" w swoich rodzinnych Pyskowicach.

lukasz.fura@radio.opole.pl
2016-07-12, 11:47

Marcin Skomudek

Marcin Skomudek [fot. Paweł Stauffer]
Marcin Skomudek [fot. Paweł Stauffer]
Lubi gotować, a najlepiej wychodzą mu dania z tego, co znajdzie we własnym ogródku. W Radiu dba o przekaz wizualny – wiele filmów na naszej stronie i Facebooku to jego sprawka. Część audycji trafia na stronę właśnie dzięki niemu, promuje też programy i informacje Radia Opole w mediach społecznościowych. Gdy tylko może, siada przy fortepianie w Studiu M Radia Opole. W domu ma pianino, fortepian przecież by się mu nie zmieścił!

marcin.skomudek@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »