Radio Opole » O Radiu » Radio Opole poleca » Polskie Radio Kierowców z plenerowym studiem na…
2022-07-15, 17:53 Autor: Źródło: Polskie Radio Kierowców

Polskie Radio Kierowców z plenerowym studiem na Master Truck Show

https://www.facebook.com/RadioKierowcow
https://www.facebook.com/RadioKierowcow
Polskie Radio Kierowców odwiedzi w ten weekend Polską Nową Wieś koło Opola, gdzie odbywać się będzie 18. Master Truck Show – największa w Polsce impreza dla kierowców i miłośników ciężarówek. Dziennikarze Polskiego Radia Kierowców przez trzy dni, od 15 do 17 lipca, zrelacjonują wszystko to, co będzie się działo na zlocie trucków i promować będą bezpieczną jazdę.
Jak co roku na Master Truck Show pojawią się tuningowane ciężarówki z całej Europy. Będą też amerykańskie oldtimery, militaria, pojazdy nietypowe, sprzęt strażacki, ratownictwo drogowe, służby mundurowe, motocykle, pokazy driftu, jazdy off-road, wrak race, zdalnie sterowane modele ciężarówek. Nie zabraknie również występów artystycznych, emocjonujących pokazów i mnóstwa innych atrakcji – jednym słowem: szykuje się dobra zabawa dla całych rodzin. Jednak najważniejszym elementem Master Truck Show jest promocja bezpieczeństwa na drodze.

Przez 3 dni na zlocie będą dziennikarze Polskiego Radia. W tym czasie program Polskiego Radia Kierowców będzie dostępny w okolicach Opola na falach FM – na częstotliwości 96,5 MHz.

Wśród atrakcji, które przygotowała stacja, między innymi pokaz driftu w wykonaniu dziennikarki Polskiego Radia Kierowców – Wiktorii „Moto Złośnicy” Jurczewskiej. Uczestnicy zlotu przekonają się również, jak wygląda „Radio od kuchni”, w tym m.in. jak tworzy się program radiowy. Dla publiczności i słuchaczy zostanie również udostępniony profesjonalny garaż, w którym będzie można zobaczyć w akcji m.in. mechanika samochodu rajdowego.
Relacje z Master Truck Show pojawią się w weekend 15-17 lipca również na antenie pozostałych stacji Polskiego Radia.

Więcej na stronach radiokierowcow.pl/ oraz

Polskiego Radia Kierowców można słuchać przez bezpłatną aplikację mobilną, stronę internetową oraz cyfrowe radio DAB+.

Zobacz także

2022-11-19, godz. 12:22 Krzesimir Dębski o szeroko pojętej edukacji muzycznej i złożoności muzyki współczesnej oraz współpracy z Opolskim… Współcześnie relacja Mistrz - Uczeń wygląda zupełnie inaczej, niż zaledwie parę dekad wcześniej i wydaje się, że obie strony dążą do wzajemnej inspiracji… » więcej 2022-11-10, godz. 19:40 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości w Radiu Opole W najbliższy piątek (11.11) przypada 104. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów (1795-1918). Przypomnijmy, że odzyskiwanie… » więcej 2022-10-28, godz. 15:24 1 listopada zapraszamy na specjalny program Radia Opole Wspomnieniowe programy, informacje dla kierowców i muzyka, która sprzyja zadumie. Sprawdź program Radia Opole na dzień Wszystkich Świętych. » więcej 2022-10-28, godz. 10:34 Sprawdź zmiany w organizacji ruchu z okazji Wszystkich Świętych Jak najszybciej dojechać na główny cmentarz w Opolu, co zmieniło się przy nekropoliach w Kędzierzynie-Koźlu czy Krapkowicach? Dziennikarze Radia Opole przygotowują… » więcej 2022-10-18, godz. 12:05 Body Package z koncertem w Studiu M im. SBB już w sobotę Eksperymentują z brzmieniami elektronicznymi osadzonymi kompozycyjnie na pograniczu trip-hopu, ambientu i post-rocka. Zespół Body Package w najbliższą sobotę… » więcej 2022-10-05, godz. 19:50 Międzynarodowe gwiazdorskie trio z koncertem w Studiu M im. SBB już 13 października Odkrywanie nowych możliwości brzmieniowych współczesnego jazzu oraz niestandardowy skład instrumentalny bez użycia tradycyjnego basu – to ich znaki szczególne… » więcej 2022-09-23, godz. 15:15 Nastrojowe pop-rockowe granie 30 września w Studiu M im. SBB. Zapraszamy na koncert zespołu B6 Pochodzą z Lublina, zagrają w Opolu. W piątek, 30 września w Studiu im. SBB zapraszamy na koncert zespołu B6. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00 i będzie… » więcej 2022-09-16, godz. 15:11 To były urodziny! Dziękujemy za wspólne świętowanie 70 lat Radia Opole To były urodziny! 70 lat Radia Opole świętowaliśmy razem z Wami. Z okazji naszego jubileuszu w wakacje odwiedziliśmy niemal cały region. Codzienny program… » więcej 2022-08-06, godz. 13:01 Potrójny jubileusz księdza arcybiskupa Alfonsa Nossola Dziewięćdziesiąte urodziny świętuje ksiądz arcybiskup Alfons Nossol. W tym roku emerytowany biskup diecezji opolskiej, który jesień życia spędza w Kamieniu… » więcej 2022-08-05, godz. 14:11 Pozycja lidera utrzymana! Polskie Radio Opole wg najnowszych badań KIM utrzymało pozycję lidera w Opolu. Udział w czasie słuchania naszej stacji wyniósł 17,4 procent. W regionie… » więcej
34567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »