Radio Opole » Kraj i świat
2023-06-07, 22:50 Autor: PAP

Ekstraklasa koszykarzy - King -Śląsk 90:67 (opinie)

Po trzecim meczu finałowym King Szczecin - Śląsk Wrocław (90:67) powiedzieli:


Arkadiusz Miłoszewski (trener Kinga): "Szczecin 39 minut na prowadzeniu, Wrocław zero. Ta statystyka mówi dużo. Śląsk potrafi momentami zbliżyć się do nas, ale my potrafimy odpowiedzieć. Śląsk walczył dzisiaj, ale to była gra na złamanie. My ich złamaliśmy w połowie czwartej serii. Dziś rano powiedziałem zawodnikom, że to dzisiejsze spotkanie jest meczem kluczowym w tej rywalizacji. To miało ich dodatkowo zmotywować. Teraz muszę wymyślić coś innego, by ich dodatkowo zmotywować. Do piątkowego spotkania będziemy się przygotowywać tak jak do każdego innego. Śląsk w każdej chwili się może podnieść. 3-0, a 3-1 i perspektywa meczu we Wrocławiu, to powoduje zupełnie inną sytuację. Dlatego musimy być maksymalnie skoncentrowani w piątek".


Ivan Ramljak (skrzydłowy Śląska): "Tak naprawdę niewiele można powiedzieć o tym meczu. Jedyne to tyle, że King Szczecin jest lepszy od Śląska. Musimy tutaj wrócić w piątek i spróbować wyszarpać zwycięstwo, by rywalizacja wróciła do Wrocławia".


Filip Matczak (rozgrywający Kinga): "Było pięknie na tej hali. Do tej pory nie mieliśmy takiej atmosfery. Poniosła ona nas do wygranej. Cieszymy się z tego zwycięstwa. Jesteśmy w głowach już przy piątkowym meczu. Mamy świadomość, że prowadząc 3-0 jesteśmy już tak blisko celu, ale zarazem ciągle bardzo daleko". (PAP)


pż/ cegl/


Kraj i świat

2023-10-01, godz. 13:20 R. Trzaskowski: chcemy Polski, w której to kobieta decyduje o swoim zdrowiu i życiu (krótka7) Chcemy Polski, w której to kobieta decyduje o swoim zdrowiu i o swoim życiu. Chcemy Polski, w której mundur jest szanowany, w której policja i służby mundurowe… » więcej 2023-10-01, godz. 13:20 D. Tusk: marsz jeszcze się nie zaczął, a jest już nas prawie milion (krótka8) Marsz jeszcze się nie zaczął, a jest już nas prawie milion. Pójdziemy Marszałkowską i wtedy dopiero Polska i Europa zobaczą, ilu nas dzisiaj jest. Niewyobrażalne… » więcej 2023-10-01, godz. 13:20 D.Tusk: jesteśmy zjednoczeni, z wiarą we własne siły (krótka9) Jesteśmy dzisiaj wszyscy zjednoczeni, z wiarą we własne siły. To jest ta zasadnicza zmiana dzisiaj, która jest widoczna gołym okiem - powiedział w niedzielę… » więcej 2023-10-01, godz. 13:10 W katowickim "Spodku" rozpoczęła się konwencja PiS pod hasłem "Bezpieczna Polska" O godz. 13.00 w niedzielę w katowickim 'Spodku' rozpoczęła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości pod hasłem 'Bezpieczna Polska'. Głos podczas wydarzenia… » więcej 2023-10-01, godz. 13:10 Kalisz/ Uniwersytet Kaliski rozpoczął swoją działalność z dniem 1 października Uniwersytet Kaliski im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu z dniem 1 października 2023 r. rozpoczął swoją działalność. Po raz pierwszy uruchomiono… » więcej 2023-10-01, godz. 13:10 W. Czarzasty: chcę, by PiS przestał skłócać Polaków, bo to do niczego Polski nie doprowadzi (krótka6) Chcę, by PiS przestał skłócać Polaków, bo to do niczego Polski nie doprowadzi. Polska musi być jedna, uśmiechnięta, tolerancyjna, wielka bo na to zasługujemy… » więcej 2023-10-01, godz. 13:10 Reuters: Kubańczycy są rekrutowani w na wojnę przeciwko Ukrainie; mieszkańcy wyspy mówią o dużej skali wyjazdów Kubańczycy są w internecie rekrutowani do udziału w wojnie przeciwko Ukrainie w szeregach rosyjskiej armii; mieszkańcy wyspy mówią o dużej skali wyjazdów… » więcej 2023-10-01, godz. 13:00 B. Szydło: my nie potrzebujemy papierowych serduszek, my mamy serca bijące dla Polski My nie potrzebujemy papierowych serduszek, my mamy serca bijące dla Polski - powiedział w niedzielę w Katowicach była premier Beata Szydło przed konwencją… » więcej 2023-10-01, godz. 13:00 J. Sasin: nie pozwólmy, by opozycja dalej wyprzedawała majątek państwowy Ludzie opozycji mówią, że dalej będą prywatyzować; nie dajmy im znowu tego zrobić, nie pozwólmy na wyprzedaż naszego majątku narodowego - powiedział… » więcej 2023-10-01, godz. 13:00 Śląskie/ Muzeum w Tychach gromadzi pamiątki i wspomnienia o fabryce Fiata Muzeum Miejskie w Tychach gromadzi pamiątki i wspomnienia pracowników działającej w tym mieście od blisko pół wieku fabryki samochodów Fiata, obecnie należącej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »