Radio Opole » Kraj i świat
2023-05-27, 20:50 Autor: PAP

Ekstraklasa piłkarska - Pogoń - Radomiak 4:0 (opinie)

Powiedzieli po meczu Pogoń Szczecin - Radomiak Radom (4:0):


Constantin Galca (trener Radomiaka): "Pierwsza połowa była dobra. Zmienna. Mieliśmy okazje bramkowe, sytuacje, których nie potrafiliśmy skutecznie zamknąć. Rozegranie jednak działało dobrze. Druga część – owszem to zasługa Pogoni – ale my już byliśmy na wakacjach. To moja wina, bo ja wybrałem takich zawodników i dokonałem złych wyborów. W nowym sezonie to się nie wydarzy, bo chcę mieć ambitną drużynę i byśmy grali inaczej".


Jens Gustafsson (trener Pogoni): "Wygraliśmy ten mecz w sposób jasny i wyraźny 4:0. Zaczęliśmy powoli, pasywnie. Potem nabieraliśmy jakości. Dość łatwo tworzyliśmy akcje, które dały nam zwycięstwo. Jestem ogromnie zadowolony z atmosfery, jaką stworzyli kibice. Doskonale jest grać w takich warunkach. Zrobiliśmy w tym sezonie wielki postęp. Zasłużyliśmy na trzecie miejsce. Niestety sędziowie nam na to nie pozwolili. To wstyd. To jest skandal. Przez to straciliśmy trzecie miejsce. To nas bardzo boli. Tak nie może się dziać. Zimą kibice wystawili mi, mojemu sztabowi i działaczom symboliczny bilet na prom do Szwecji. Nie spełnialiśmy ich wymagań, ale tak naprawdę to ja jestem za to odpowiedzialny. Dzisiaj kibice wywiesili podarty bilet doceniając to, co zrobiliśmy w ostatnich miesiącach. Cieszę się, że nie siedzę na promie do Szwecji". (PAP)


pż/ km/ co/


Kraj i świat

2023-09-29, godz. 18:50 R.Trzaskowski ws. paktu migracyjnego: przez najbliższe 10 lat do Polski na pewno nie trafią uchodźcy Uspokajam, do Polski - przez najbliższe 10 lat - na pewno nie trafią uchodźcy, chyba że wpuści ich PiS, na lewe wizy, które sprzedaje w Azji i Afryce - mówił… » więcej 2023-09-29, godz. 18:50 Ambasador UE w Kijowie: realny termin przystąpienia Ukrainy do Wspólnoty to rok 2030 Próbuję wyjaśniać rozmówcom w Brukseli, że czas na Ukrainie płynie inaczej i to, co gdzie indziej trwa miesiącami, tutaj da się zrealizować w ciągu… » więcej 2023-09-29, godz. 18:50 Premier: nasz filozofia to silne i bezpieczne państwo, ale blisko ludzi Nasz filozofia to silne i bezpieczne państwo, ale blisko ludzi; bezpieczna przyszłość, ale taka, która włącza wszystkich, zwłaszcza tych, którzy nie mają… » więcej 2023-09-29, godz. 18:40 Premier: Tusk zostawił Polskę dla bardzo dobrze płatnej pracy w Brukseli Ja zostawiłem bardzo dobrze płatną pracę w banku - dla Polski, a szef PO Donald Tusk zostawił Polskę dla bardzo dobrze płatnej pracy w Brukseli, dla interesów… » więcej 2023-09-29, godz. 18:40 Jarosław Sellin: jeszcze nigdy nie przeznaczano tylu środków na zabytki, co za naszej władzy Jeszcze nigdy nie przeznaczano takich środków na zabytki, co za naszej władzy. W Programie Ochrony Zabytków przeznaczamy na nie 250 milionów złotych. Kiedy… » więcej 2023-09-29, godz. 18:40 Premier w Lubinie: nigdy wcześniej tutaj nie było takich inwestycji, takich środków Nigdy tutaj nie było takich inwestycji, takich środków. Gdybym chciał mówić o wszystkich, to nie starczyłoby czasu - powiedział w piątek premier Mateusz… » więcej 2023-09-29, godz. 18:40 Premier: chcemy normalności, spokoju i bezpiecznej przyszłości wszystkich Polaków Chcemy normalności, spokoju i bezpiecznej przyszłości wszystkich Polaków; to dla nas kluczowa część naszej wizji. Nie chcemy nielegalnych imigrantów -… » więcej 2023-09-29, godz. 18:30 Wielkopolskie/ Koniec utrudnień na autostradowej obwodnicy Poznania Nie ma już utrudnień po zderzeniu trzech aut osobowych między węzłami Krzesiny i Poznań Wschód. Trwa rozładowywanie zatoru na autostradowej obwodnicy … » więcej 2023-09-29, godz. 18:30 Jacek Sasin: będziemy wspierać system odnowy zabytków Będziemy wspierać dalej zabytki. Chodzi o to, żeby to nie było doraźne, tylko cały system wsparcia odnowy zabytków - powiedział w piątek w Supraślu (Podlaskie)… » więcej 2023-09-29, godz. 18:30 Tyson Fury zmierzy się z Ołeksandrem Usykiem o mistrzostwo świata wagi ciężkiej Brytyjski pięściarz Tyson Fury poinformował na platformie X, że zmierzy się z Ukraińcem Ołeksandrem Usykiem w Arabii Saudyjskiej. Długo wyczekiwana walka… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »