Radio Opole » Kraj i świat
2023-03-31, 09:10 Autor: PAP

System morskich akumulatorów litowo-jonowych marki Pylontech uzyskuje certyfikat JET w Japonii (MediaRoom)

SZANGHAJ, 30 marca 2023 r. /PRNewswire/ -- 10 marca 2023 r. spółka Pylon Technologies Co., Ltd. („Pylontech”) (numer na giełdzie 688063) ogłosiła, że produkowany przez nią system morskich akumulatorów litowo-jonowych uzyskał certyfikat JET w Japonii. Certyfikat wydany na podstawie normy JIS C 8715-2: 2019 stanowi kolejny dowód uznania marki Pylontech na japońskim rynku. Poprzednio certyfikat JET uzyskało pojedyncze ogniwo marki o pojemności 37 Ah (model: 37PN), a jej system magazynowania energii Force H2 otrzymał certyfikat S-Mark.


JET określa wyższe standardy w zakresie systemów morskich akumulatorów litowo-jonowych ze względu na trudne warunki, w jakich są one stosowane. To ważny krok dla spółki Pylontech potwierdzający jej możliwości techniczne i wiarygodność. Spółce udało się również rozszerzyć zakres zastosowań swojego systemu akumulatorów w Japonii.


W 2020 r. rząd Japonii opublikował „Strategię ekologicznego wzrostu poprzez osiągnięcie neutralności węglowej do 2050 r.”, która określa plan wdrożenia statków zeroemisyjnych w działalności komercyjnej do 2030 r. Oczekuje się, że „Strategia” będzie miała istotny wpływ na wzrost liczby zastosowań systemów akumulatorów morskich w Japonii. Uzyskanie certyfikatu JET wskazuje na to, że Pylontech dołączył do rynku akumulatorów morskich i potwierdza zaangażowanie spółki w przyspieszenie osiągnięcia przez Japonię neutralności węglowej.


Posiadająca zintegrowany pionowo łańcuch przemysłowy spółka Pylontech jest jednym z niewielu dostawców systemów magazynowania energii o silnym i niezależnym zapleczu badawczo-rozwojowym i zdolnościach wytwórczych w zakresie podstawowych komponentów do magazynowania energii, takich jak ogniwa, moduły i systemy akumulatorów. Rozwiązania firmy Pylontech, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i niezawodności, zdobyły uznanie ponad miliona gospodarstw domowych w przeszło 80 krajach, w tym w Japonii.


„W Pylontech jesteśmy dumni z uzyskania certyfikatu JET, bo spełnienie jego wyśrubowanych standardów jest dowodem naszego zaangażowania w tworzenie zaawansowanych technologii. W ten sposób udało nam się także poszerzyć zakres zastosowań naszych systemów akumulatorów w Japonii. Pylontech będzie nadal dążył do zwiększania swojej obecności na rynku japońskim i angażował się w szybsze osiągnięcie zeroemisyjności przez japońskie społeczeństwo, wykorzystując swoje przewagi w zakresie projektowania i produkcji ogniw” - powiedział Geoffrey Song, wiceprezes działalności międzynarodowej Pylontech.


JET


JET (Japońskie Laboratoria Bezpieczeństwa Elektrycznego i Technologii Środowiska) to instytucja zajmująca się badaniami i certyfikacją niezawodności i bezpieczeństwa modułów fotowoltaicznych produkowanych w Japonii oraz eksportowanych do tego kraju.


Pylontech


Pylontech jest dostawcą wyspecjalizowanych systemów magazynowania energii w akumulatorach (BESS), który dysponuje fachową wiedzą w dziedzinie elektrochemii, energoelektroniki i integracji systemów. Dzięki temu może oferować niezawodne rozwiązania do magazynowania energii na całym świecie. Ciągły i dynamiczny rozwój spółki sprawił, że stała się czołowym światowym dostawcą systemów magazynowania energii.


Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2038805/Pylontech.jpg


Źródło: Pylontech


KONTAKT:


Laura Xia


e-mail: laura.xia@pylontech.com.cn


Źródło informacji: PR Newswire


UWAGA: Za materiał opublikowany przez redakcję PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”.


Kraj i świat

2023-05-28, godz. 00:00 Estonia/ Premier Kallas: Potrzebujemy, aby Ukraina została członkiem UE i NATO Premier Estonii Kaja Kallas powiedziała w sobotę, że aby na Ukrainie zapanował pokój, Rosja musi zostać pokonana i wycofać się poza ukraińską granicę… » więcej 2023-05-28, godz. 00:00 Ekstraklasa piłkarska – Lechia potępiła zachowanie swoich kibiców w Gliwicach Lechia Gdańsk w wieczornym komunikacie stanowczo potępiła zachowanie jej kibiców, którzy - rzucając na boisko race - uniemożliwili dokończenie sobotniego… » więcej 2023-05-27, godz. 23:40 MME w szermierce - cztery medale Polaków w Budapeszcie Cztery medale - dwa srebrne i dwa brązowe - zdobyli polscy szermierze w zakończonych w sobotę w Budapeszcie młodzieżowych (do lat 23) mistrzostwach Europ… » więcej 2023-05-27, godz. 23:30 W Rimini odbył się specjalny pokaz mody w hołdzie Federico Felliniemu Niezwykły pokaz mody znanej włoskiej projektantki Alberty Ferretti, będący hołdem dla Federico Felliniego, odbył się w Rimini, rodzinnym mieście mistrza… » więcej 2023-05-27, godz. 23:30 Liga francuska - Paris Saint-Germain z rekordowym 11. tytułem (opis) Zespół Paris Saint-Germain po raz 11. został piłkarskim mistrzem Francji. Tytuł zapewnił sobie kolejkę przed końcem rozgrywek remisując na wyjeździe… » więcej 2023-05-27, godz. 23:30 Piłkarskie ME do lat 17 - Francuzi i Hiszpanie uzupełnili stawkę półfinalistów Francuzi pokonali Anglików 1:0, a Hiszpanie wygrali z Irlandią 3:0 w ćwierćfinałach rozgrywanych na Węgrzech piłkarskich mistrzostw Europy do lat 17. Wcześniej… » więcej 2023-05-27, godz. 23:10 Świętokrzyskie/ 20-letni mężczyzna zginął potrącony przez pociąg 20-letni mężczyzna zginął w Starachowicach potrącony przez pociąg. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego… » więcej 2023-05-27, godz. 23:10 Liga francuska - 37. kolejka Wyniki meczów 37. kolejki francuskiej ekstraklasy piłkarskiej: Angers 2 - Himad Abdelli 38, Lilian Rao-Lisoa 90 Troyes 1 - Xavier Chavalerin 13 Clermont 2… » więcej 2023-05-27, godz. 23:00 Cannes 2023/ "Anatomy of a Fall" Justine Triet ze Złotą Palmą (opis) Film 'Anatomy of a Fall' Justine Triet został uhonorowany Złotą Palmą podczas sobotniej gali zamknięcia 76. festiwalu w Cannes. Grand Prix otrzymała brytyjsko-polska… » więcej 2023-05-27, godz. 23:00 Liga francuska - Paris Saint-Germain z rekordowym 11. tytułem (krótka) Zespół Paris Saint-Germain po raz 11. został piłkarskim mistrzem Francji. Tytuł zapewnił sobie kolejkę przed końcem rozgrywek remisując na wyjeździe… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »