Radio Opole » Kraj i świat
2022-10-07, 20:50 Autor: PAP

Ekstraklasa piłkarska - Stal - Pogoń 4:2 (opinie)

Po meczu piłkarskiej ekstraklasy PGE FKS Stal Mielec - Pogoń Szczecin (4:2) powiedzieli:


Jens Gustafsson (trener Pogoni): "Przede wszystkim chciałbym pogratulować Stali zwycięstwa. Jesteśmy bardzo zawiedzeni. Mieliśmy jednak dziś problemy w obu polach karnych. Będąc w tym rywala mieliśmy problem z finalizacją akcji, zaś w swoim z obroną stałych fragmentów gry Stali. To nie jest tak, że wszystko widzimy w czarnych barwach. Przeprowadziliśmy dziś sporo groźnych sytuacji. Czuliśmy, że dziś mamy szansę, aby zdobyć tu chociaż jeden punkt. Dlatego zrobiliśmy takie szybkie zmiany. Był też świetny moment, aby odwrócić losy spotkania, od którego graliśmy 11 na 10. Strzeliliśmy gola na 2:3, ale również straciliśmy na 2:4 i to był dla nas koniec gry w tym dniu”.


Adam Majewski (trener Stali): "Myślę, że było to bardzo dobre spotkanie dla kibiców. Prowadzone było w szybkim tempie, a zmierzyliśmy się z bardzo dobrą drużyną. Mam nadzieję, że w końcu będzie to docenione i nie zobaczę tekstu, w którym będzie napisane, że Pogoń zagrała beznadziejnie. Miała swoje sytuacje i dlatego szacunek należy się mojej drużynie. Przegrywaliśmy 0:1, ale podnieśliśmy się. Strzeliliśmy dziś piękne bramki, przeprowadziliśmy piękne akcje. Była determinacja, realizacja założeń taktycznych, do tego piękna postawa ludzi na trybunach. Mamy trzy punkty i dlatego zaraz idę świętować z drużyną. Jednak rozgrywki się nie zakończyły, od jutra myślę o kolejnym spotkaniu". (PAP)


autor: Rafał Czerkawski


rcz/ krys/


Kraj i świat

2022-11-29, godz. 18:50 MŚ 2022 - wykluczony z trybun za protest z tęczowa flagą Mężczyzna, który wbiegł na boisko w drugiej połowie poniedziałkowego meczu piłkarskich mistrzostw świata w Katarze pomiędzy Portugalią i Urugwajem niosąc… » więcej 2022-11-29, godz. 18:50 Szefowie MSZ krajów NATO: Będziemy wspierać niepodległość, suwerenność i integralność terytorialną Ukrainy … Ministrowie spraw zagranicznych krajów NATO, którzy we wtorek spotkali się w Bukareszcie, wydali komunikat, w którym zapewniają, że Sojusz będzie 'niezłomnie… » więcej 2022-11-29, godz. 18:50 NATO/ Sekretarz generalny Stoltenberg: drzwi do NATO pozostają otwarte; Rosja nie ma w tej sprawie prawa veta (krótk… Drzwi do NATO pozostają otwarte; Rosja nie ma w tej sprawie prawa veta - powiedział we wtorek w Bukareszcie Jens Stoltenberg, sekretarz generalny Sojuszu, komentując… » więcej 2022-11-29, godz. 18:50 Premier: liczę, że na mundialu spotkamy się z Hiszpanią i przejdziemy dalej Liczę, że podczas Mistrzostw Świata w Katarze spotkamy się z Hiszpanią i przejdziemy dalej - powiedział premier Mateusz Morawiecki na nagraniu z liderem… » więcej 2022-11-29, godz. 18:50 Żaryn: rosyjska i białoruska propaganda działają przeciw wizerunkowi Polski i prezydenta Rosyjska i białoruska propaganda prowadzą działania wymierzone w wizerunek Polski oraz bezpośrednio w wizerunek prezydenta - napisał w alercie dotyczącym… » więcej 2022-11-29, godz. 18:50 Poznań/ W hotelu Ikar przebywa nadal około 150 ukraińskich uchodźców Obecnie w hotelu Ikar w Poznaniu przebywa około 150 ukraińskich uchodźców - przekazały we wtorek PAP służby prasowe wojewody wielkopolskiego. W środę… » więcej 2022-11-29, godz. 18:40 Białoruś/ Więziona opozycjonistka Maryja Kalesnikawa przeszła operację Maryja Kalesnikawa, więźniarka polityczna, skazana na 11 lat więzienia, przeszła operację w szpitalu w Homlu, do którego została przewieziona z kolonii… » więcej 2022-11-29, godz. 18:40 Francja/ Sąd: Roman Polański będzie sądzony za zniesławienie aktorki Charlotte Lewis Reżyser Roman Polański stanie przed sądem 5 marca 2024 r. za zniesławienie i za kwestionowanie prawdziwości oskarżeń o wykorzystywanie seksualne wniesionych… » więcej 2022-11-29, godz. 18:40 Gdańsk/ Podpisano umowę na dostawę energii elektrycznej w 2023 r. Gdańska grupa zakupowa podpisała umowę na dostawę energii elektrycznej w 2023 roku. Dostawcą będzie grupa Energa - poinformował we wtorek Urząd Miejski… » więcej 2022-11-29, godz. 18:30 NATO/ Sekretarz generalny Stoltenberg: najlepszy sposób na zapewnienie trwałego pokoju na Ukrainie to dostarczanie jej… Najlepszy sposób na zapewnienie trwałego pokoju na Ukrainie to dostarczanie jej uzbrojenia - powiedział we wtorek w Bukareszcie Jens Stoltenberg, sekretarz… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »