Radio Opole » Kraj i świat
2022-09-26, 17:20 Autor: PAP

Po sukcesie duetu Britney Spears i Eltona Johna producent namawia ją na płytę

Współpraca Spears z Johnem, której owocem był singiel „Hold Me Closer”, zaostrzyła apetyt fanów. Artystka szybko jednak studzi emocje, informując w swoich mediach społecznościowych, że najpewniej już nigdy nie wystąpi na żywo na scenie. Tłumaczy tę decyzję narastającą przez lata traumą. Jednak ci, którzy mieli okazję z nią współpracować, nie ustają w wysiłkach i namawiają na powrót do śpiewania. Niedawno taką próbę podjął producent Benny Blanco, który pracował z księżniczką pop nad jej albumem „Circus”.

Gdy w listopadzie 2021 roku decyzją sądu Britney Spears została zwolniona z kurateli, która sprawowana była nad nią przez 13 lat, jej fani świętowali zwycięstwo. Wielu z nich po cichu liczyło, że będzie to również muzyczne odrodzenie ich idolki. Swój ostatni album „Glory” Spears nagrała w 2016 roku i zdawało się, że odzyskana wolność będzie dla gwiazdy inspiracją i zachętą. Choć sama artystka konsekwentnie milczała na temat swojej muzycznej przyszłości, zarzekając się, że na przekór wszystkim nie zamierza kontynuować swojej kariery, ani występować na scenie niespodziewana współpraca z Eltonem Johnem, mogła tchnąć nadzieję w serca fanów.


Singiel „Hold Me Closer” okazał się dużym sukcesem, dowodząc jednocześnie, że Spears wciąż jest w świetnej wokalnej formie. „Wielu sądziło, że już nie potrafi już śpiewać. A ona zrobiła to genialnie, byłem zachwycony jej pracą” - wspomniał John.


Choć artystka niemal z marszu zgodziła się na tę współpracę, wątpliwości naszły ją, gdy konieczne było sfinalizowanie projektu i opublikowanie nagrania. „Musieliśmy ją przekonywać, aby zatwierdziła to, co zrobiła. Bardzo długo nie występowała, dodatkowo została zdradzona tak wiele razy. Cały czas zapewnialiśmy ją, że wszystko będzie dobrze” - dodał brytyjski piosenkarz.


Podobną determinacją wykazał się niedawno jeden z producentów, który miał okazję współpracować z piosenkarką. W rozmowie z TMZ Benny Blanco wyjawił, że miesiąc temu rozmawiał ze Spears o możliwości ponownej współpracy. „Niedawno się z nią kontaktowałem, aby porozmawiać o stworzeniu czegoś nowego. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł ponownie współpracować z Britney. Rozmawialiśmy o tym, aby spróbować nagrać nowe rzeczy. Uwielbiam jej nowe przedsięwzięcia, jest niesamowita i mam nadzieję, że się zgodzi” - odparł producent. Blanco współpracował z piosenkarką przy wydanym w 2008 roku albumie „Circus”, który artystka promowała rozpoczętą w 2009 roku trasą koncertową „The Circus Starring: Britney Spears”. Objęła ona serię 97 koncertów na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady, Europy i Australii.


Czy gwiazda podejmie próbę nagrania nowego albumu? Z wypowiedzi producenta wynika, że nie powiedziała ani jednoznacznie „tak”, ani definitywnie „nie”. A to oznacza, że może jeszcze zaskoczyć słuchaczy niespodziewaną premierą. (PAP Life)


mdn/moc/


Kraj i świat

2022-12-02, godz. 09:30 Stolica/ Premiera białoruskiego spektaklu "Frau mit Automat" w Teatrze Druga Strefa - w piątek Spektakl białoruskiego Teatru 'Kryły Chałopa' ukazuje losy kobiet poddanych opresji - mówi PAP dyrektor stołecznego Teatru Druga Strefa Sylwester Biraga… » więcej 2022-12-02, godz. 09:30 Rzecznik rządu: w Brukseli rozmawiamy o kompromisie, by KPO został odblokowany Rozmowy, które prowadzimy w Brukseli, dotyczą szukania kompromisu, by Krajowy Plan Odbudowy został odblokowany. Nie wykluczam żadnej zmiany legislacyjnej… » więcej 2022-12-02, godz. 09:20 CBA zatrzymała kolejną osobę w śledztwie o wyrządzenie szkody 1 mln zł PZPN Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało kolejną osobę w śledztwie dotyczącym wyrządzenia szkody 1 mln zł Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej - dowiedziała… » więcej 2022-12-02, godz. 09:20 Krosno/ Wystawa obrazów międzynarodowego projektu „Sztuka przeciw wojnie” Obrazy artystów z Ukrainy, Słowacji i Polski, uczestniczących w międzynarodowym projekcie „Sztuka przeciw wojnie”, będzie można od piątkowego popołudnia… » więcej 2022-12-02, godz. 09:20 Holandia/ Badanie: ponad osiem na 10 dziennikarek padło ofiarą agresji 82 proc. dziennikarek w Holandii padło ofiarą zastraszania, gróźb bądź agresji, a prawie jedna trzecia doświadcza tego w każdym miesiącu - wynika z badania… » więcej 2022-12-02, godz. 09:20 Ukraina/ Uczestnicy Kyiv Security Forum: konieczne jest rozbrojenie i dekolonizacja Rosji Do rozbrojenia i dekolonizacji Rosji wzywali uczestnicy przeprowadzonego w stolicy Ukrainy dorocznego Kyiv Security Forum. Demilitaryzacja Rosji jest warunkiem… » więcej 2022-12-02, godz. 09:10 Holandia zwróciła Meksykowi ponad 200 prekolumbijskich artefaktów Holandia zwróciła Meksykowi 223 prekolumbijskie artefakty - poinformowało w czwartek (czasu miejscowego) meksykańskie ministerstwo spraw zagranicznych, cytowane… » więcej 2022-12-02, godz. 09:10 Kowalczyk: na Zgromadzeniu Wsi Polskiej przedstawione będą plany dot. rolnictwa na najbliższe miesiące Na Zgromadzeniu Wsi Polskiej, które odbędzie się 11 grudnia br. w Przysusze, podsumowane zostaną dokonania Prawa i Sprawiedliwości w rolnictwie, a także… » więcej 2022-12-02, godz. 09:10 Niemcy/ Zatrzymano kobietę, która wyłączyła respirator pacjentki w szpitalu, bo denerwował ją dźwięk urządze… W Mannheim w zachodniej części Niemiec zatrzymano 72-letnią pacjentkę szpitala, która dwukrotnie wyłączyła respirator innej kobiety leczonej w tej samej… » więcej 2022-12-02, godz. 09:00 Rzecznik rządu: dobrze, że padła deklaracja, że PSL jest gotowy poprzeć projekt ustawy wiatrakowej Dobrze, że padła deklaracja, że PSL jest gotowe poprzeć rządowy projekt ustawy wiatrakowej, który wzmocni energetyczną suwerenność Polski - powiedział… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »