Radio Opole » Kraj i świat
2022-08-09, 14:40 Autor: PAP

Już wkrótce premiera singla Britney Spears i Eltona Johna zatytułowanego „Hold Me Closer”

Zakończenie trwającej 13 lat kurateli pozwoliło Britney Spears spełnić marzenia. Piosenkarka na początku czerwca poślubiła swojego narzeczonego, Sama Asghariego, ale też wróciła do śpiewania. Pod koniec lipca prasa rozpisywała się o tym, że Spears z Eltonem Johnem nagrają nową wersją wydanego w 1972 roku singla „Tiny Dancer”. I rzeczywiście już niedługo fani artystki usłyszą ją ponownie w utworze zatytułowanym „Hold Me Closer”. Te doniesienia potwierdził sam Elton John na swoim Instagramie.

Powrót Spears na scenę będzie chyba najbardziej zasłużoną nagrodą dla jej fanów, którzy nie tylko wspierali swoją idolkę w walce o zniesienie kurateli, ale za sprawą ruchu „Free Britney” mocno przyczynili się do ujawnienia prawdy na temat tego, co przez lata działo się za murami jej posiadłości. W powrocie na scenę Britney Spears pomoże sam Elton John. Jak donosi „Variety”, według informacji przesłanej do mediów przez przedstawicieli pary artystów, remake piosenki z 1972 roku ma się ukazać lada dzień, choć jak na razie nikt nie wskazał konkretnej daty.


O premierze utworu poinformował również Elton John. Na swoim Instagramie brytyjska gwiazda estrady zamieściła zdjęcie, na którym widnieje tytuł nowej piosenki i emotikony przedstawiające czerwoną różę i rakietę - symbole obu gwiazd. Ten wpis Elton John pozostawił bez komentarza, jednak fani artystki szybko domyślili się, że zwiastuje on rychłą premierę ich wspólnego projektu, który wprawił fanów w ekscytację.


Według wcześniejszych doniesień prace nad utworem rozpoczęły się w połowie lipca tego roku. Britney Spears i Elton John spotkali się w studiu nagraniowym w Beverly Hills, aby przygotować nową wersję piosenk „Tiny Dancer”. Nad sesją nagraniową czuwał nagrodzony Grammy producent Andrew Watt, który pracował m.in. z takimi gwiazdami, jak Miley Cyrus, Justin Bieber oraz zespołem Pearl Jam.


„Hold Me Closer” to powrót Spears do tworzenia muzyki po długiej przerwie - ostatni album, zatytułowany „Glory”, autorka hitu „Baby One More Time” wydała w 2016 roku. (PAP Life)


mdn/moc/


Kraj i świat

2022-10-04, godz. 12:10 Trzej naukowcy, zajmujący się mechaniką kwantową - laureatami tegorocznej Nagrody Nobla z fizyki (krótka) Alain Aspect, John F. Clauser i Anton Zeilinger, zajmujący się mechaniką kwantową - zostali laureatami tegorocznej Nagrody Nobla z fizyki w 2022 roku. Wyniki… » więcej 2022-10-04, godz. 12:10 Kujawsko-Pomorski Festiwal Książki (MediaRoom) W dniach 15-16 października 2022 r. w hali GOSiR w Osielsku, ul. Centralna 5a odbywać się będzie Kujawsko-Pomorski Festiwal Książki. W jego ramach odbywać… » więcej 2022-10-04, godz. 12:10 Francja/ Minister sprawiedliwości oskarżony przez sędziów o konflikt interesów; będzie proces Minister sprawiedliwości Francji Eric Dupond-Moretti stanie przed Trybunałem Sprawiedliwości Republiki (CJR) z powodu oskarżeń o wykorzystywanie wpływów… » więcej 2022-10-04, godz. 12:10 Niemcy/ Szefowa MSZ nie widzi szans na negocjacje z Putinem, jego jedyną odpowiedzią są kolejne okrucieństwa Minister spraw zagranicznych RFN Annalena Baerbock nie widzi obecnie szans na negocjacje w sprawie zakończenia rosyjskiej wojny w Ukrainie. Na wszelkie próby… » więcej 2022-10-04, godz. 12:10 CBOS: według 70 proc. badanych wojna na Ukrainie zagraża bezpieczeństwu Polski 70 proc. badanych uważa, że wojna na Ukrainie zagraża bezpieczeństwu Polski, według 84 proc. ankietowanych wojna będzie trwać jeszcze co najmniej kilka… » więcej 2022-10-04, godz. 12:10 Senat/ Komisja Zdrowia pozytywnie zaopiniowała ustawę o medycynie laboratoryjnej Senacka Komisja Zdrowia we wtorek pozytywnie zaopiniowała wraz z przyjętymi poprawkami ustawę o medycynie laboratoryjnej. » więcej 2022-10-04, godz. 12:10 Koksownia Przyjaźń po wypadku wraca do pełnych zdolności produkcyjnych Niespełna dwa tygodnie po wypadku w przemiałowni węgla, w wyniku którego jeden pracownik zmarł a czterech nadal przebywa w szpitalu, Koksownia Przyjaźń… » więcej 2022-10-04, godz. 12:00 Z.Rau: Polska i Niemcy są zgodne, że Ukraina musi odzyskać pełną integralność terytorialną (krótka3) Polska i Niemcy są zgodne, że wojna musi się zakończyć odzyskaniem przez Ukrainę pełnej integralności terytorialnej. Potępiamy zorganizowane przez Rosję… » więcej 2022-10-04, godz. 12:00 Cate Blanchett na potrzeby nowej roli nauczyła się dyrygować orkiestrą i mówić po niemiecku Gwiazdę „Aviatora” i „Blue Jasmin” już wkrótce będziemy mogli oglądać w nowym dramacie muzycznym „TÁR” w reżyserii Todda Fielda. Blanchett… » więcej 2022-10-04, godz. 12:00 25 mln zł z UNICEF-u dostanie Białystok na projekty związane z uchodźcami z Ukrainy 25 mln zł dostanie z UNICEF-u Białystok na różne projekty związane z przebywającymi w mieście uchodźcami wojennymi z Ukrainy. Największa pula przypadnie… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »