Radio Opole » Kraj i świat
2021-08-06, 01:40 Autor: PAP

Tokio - 5 sierpnia (program)

Program wydarzeń olimpijskich 5 sierpnia - czwartek (godziny wg czasu polskiego):


27 finałów
----------
BOKS

 8.35: 57 kg mężczyzn

DESKOROLKA

 5.30: park mężczyzn

HOKEJ NA TRAWIE

mężczyźni
 3.30: brązowy medal - Niemcy - Indie
12.00: finał - Australia - Belgia

KAJAKI 

 4.27: K-1 200 m mężczyzn
 4.43: C-1 200 m kobiet 
 5.08: K-1 500 m kobiet 
 5.34: K-2 1000 m mężczyzn

KARATE

12.30: kata, o brązowy medal
12.50: kata, finał
13.40: 67 kg kumite, finał
13.50: 55 kg kumite, finał

KOLARSTWO TOROWE 

10.45: keirin kobiet
10.55: omnium mężczyzn, wyścig punktowy

LEKKOATLETYKA 

 4.00: trójskok mężczyzn 
 4.05: pchnięcie kulą mężczyzn 
 4.55: 110 m ppł mężczyzn 
 9.30: chód na 20 km mężczyzn
12.00: skok o tyczce kobiet 
14.00: 400 m mężczyzn
14.30: siedmiobój kobiet, 800 m
14.40: dziesięciobój mężczyzn, 1500 m

PIŁKA NOŻNA 

kobiety
10.00: mecz o brązowy medal - Australia - USA

PŁYWANIE 

23.30: (4 sierpnia, środa) 10 km na otwartym akwenie mężczyzn

SKOKI DO WODY

 8.00: wieża 10 m kobiet

TENIS STOŁOWY

 4.00: drużyny kobiet, o brązowy medal - Niemcy - Hongkong
12.30: drużyny kobiet, finał - Chiny - Japonia

WSPINACZKA SPORTOWA

10.30, 11.30, 14.10: kombinacja mężczyzn (czasówka, bouldering i prowadzenie)

ZAPASY

12.30: 57 kg w st. wolnym mężczyzn, o brązowy medal
12.55: 57 kg w st. wolnym mężczyzn, finał
13.05: 86 kg w st. wolnym mężczyzn, o brązowy medal
13.30: 86 kg w st. wolnym mężczyzn, finał
13.55: 57 kg w st. wolnym kobiet, o brązowy medal
14.20: 57 kg w st. wolnym kobiet, finał

--------------------------------------------------------------

BASEBALL

faza finałowa
12.00: repasaż

BOKS

 7.00: 60 kg kobiet, półfinały
 7.30: 52 kg mężczyzn, półfinały
 8.03: 75 kg mężczyzn, półfinały

DESKOROLKA

 2.00: park kobiet, eliminacje

GOLF

 0.30: kobiety, 2. runda

KAJAKI

 2.30: K-1, 200 m mężczyzn, półfinały
 2.44: C-1, 200 m kobiet, półfinały
 2.58: K-1, 500 m kobiet, półfinały
 3.12: K-2, 1000 m mężczyzn, półfinał
 4.20: K-1, 200 m mężczyzn, finał B
 4.36: C-1, 200 m kobiet, finał B
 5.01: K-1, 500 m kobiet, finał B
 5.26: K-2, 1000 m mężczyzn, finał B

KARATE

 3.00: kata, eliminacje - grupa A
 3.20: kata, eliminacje - grupa B
 4.25: kata, runda decyzyjna - grupa A
 4.37: kata, runda decyzyjna - grupa B
 5.20: 67 kg/kumite, eliminacje - grupa A
 5.34: 67 kg/kumite, eliminacje - grupa B
10.00: 55 kg/kumite, eliminacje - grupa A
10.14: 55 kg/kumite, eliminacje - grupa B
13.05: 67 kg/kumite, półfinały
13.22: 55 kg/kumite, półfinały

KOLARSTWO TOROWE

 8.30: omnium mężczyzn, scratch
 8.48: sprint mężczyzn, 1/8 finału
 9.21: sprint mężczyzn, repasaże
 9.27: omnium mężczyzn, wyścig na tempo
 9.45: sprint mężczyzn, ćwierćfinał
 9.57: keirin kobiet, półfinał
10.07: omnium mężczyzn, wyścig eliminacyjny
10.37: keirin kobiet, finał B
11.27: sprint mężczyzn, o miejsca 5-8

KOSZYKÓWKA

mężczyźni
 6.15: półfinał - USA - Australia
13.00: półfinał - Francja - Słowenia

LEKKOATLETYKA

 2.00: dziesięciobój mężczyzn, 110 m ppł
 dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem
 dziesięciobój mężczyzn, skok o tyczce
 siedmiobój kobiet, skok w dal
 siedmiobój kobiet, rzut oszczepem
 2.10: skok wzwyż kobiet, kwalifikacje
 3.00: 4x100 m, kobiet, eliminacje
 4.30: 4x100 m mężczyzn, eliminacje
12.00: dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem
12.25: 4x400 m kobiet, eliminacje
13.00: 1500 m mężczyzn, półfinały

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY

 6.00: szermiercza runda rankingowa, kobiety
 9.30: szermiercza runda rankingowa, mężczyźni

PIŁKA RĘCZNA

mężczyźni
10.00: półfinał - Francja - Egipt
14.00: półfinał - Hiszpania - Dania

PIŁKA WODNA

kobiety
 7.00, 11.20: o miejsca 5-8
 8.30: półfinał - USA - Rosyjski Komitet Olimpijski
12.50: półfinał - Hiszpania - Węgry

SIATKÓWKA

mężczyźni
 6.00: półfinał - Brazylia - Rosyjski Komitet Olimpijski 
14.00: półfinał - Francja - Argentyna

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 2.00: półfinały mężczyzn
 półfinały kobiet

SKOKI DO WODY

 3.00: wieża 10 m kobiet, półfinały

ZAPASY

 4.00: 57 kg w st. wolnym mężczyzn, repasaże
 57 kg w st. wolnym kobiet, repasaże
 86 kg w st. wolnym mężczyzn, repasaże
 4.30: 125 kg w st. wolnym mężczyzn, 1/8 finału
 53 kg w st. wolnym kobiet, 1/8 finału
 74 kg w st. wolnym mężczyzn, 1/8 finału
 5.50: 125 kg w st. wolnym mężczyzn, ćwierćfinały
 53 kg w st. wolnym kobiet, ćwierćfinały
 74 kg w st. wolnym mężczyzn, ćwierćfinały
11.15: 74 kg w st. wolnym mężczyzn, półfinały
11.35: 125 kg w st. wolnym mężczyzn, półfinały
11.55: 53 kg w st. wolnym kobiet, półfinały

(PAP)


an/ pp/ krys/


Kraj i świat

2021-09-28, godz. 22:20 Hiszpania/ Ministerstwo zdrowia: pandemia doprowadziła do najniższej od 2004 r. liczby aborcji Pandemia Covid-19 przyczyniła się do najniższej od 2004 r. liczby aborcji dokonywanych na terenie Hiszpanii - 88,2 tys. - podało we wtorek ministerstwo zdrowia… » więcej 2021-09-28, godz. 22:10 Wydarzenia sportowe w skrócie, wtorek 28 września, 22.00 Przekazujemy skrót wiadomości sportowych: Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock przegrali na wyjeździe z HC Dobrogea Sud Konstanca 20:26 (9:14) w drugim… » więcej 2021-09-28, godz. 22:00 Piłkarski PP - wyniki, program We wtorkowych meczach 1/32 finału piłkarskiego Pucharu Polski Lech Poznań wygrał ze Skrą Częstochowa 3:0, Górnik Łęczna pokonał Górnik Polkowice 2:1… » więcej 2021-09-28, godz. 22:00 Sejmowa Komisja ds. Energii za nowelizacją tzw. ustawy górniczej Sejmowa Komisja ds. Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych jednogłośnie zarekomendowała we wtorek przyjęcie nowelizacji tzw. ustawy górniczej, wydłużającej… » więcej 2021-09-28, godz. 22:00 Rosja/ Instytut Polski rozpoczął sezon Narodowym Czytaniem "Moralności pani Dulskiej" Narodowym Czytaniem 'Moralności pani Dulskiej' rozpoczął we wtorek sezon Instytut Polski w Moskwie. Na ten sezon instytut planuje dyskusję o postaci Adama… » więcej 2021-09-28, godz. 21:50 Wielkopolskie/ Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę; trwa ustalanie jego tożsamości Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło we wtorek wieczorem w okolicy miejscowości Rdutów w powiecie… » więcej 2021-09-28, godz. 21:50 LE piłkarzy ręcznych - Fuchse Berlin - Azoty 33:29 (opis) Piłkarze ręczni Azotów Puławy przegrali z Fuchse w Berlinie 29:33 (16:13) rewanżowy mecz 2. rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej. Pierwsze spotkanie zespół… » więcej 2021-09-28, godz. 21:40 ME koszykarzy - Pesic poprowadzi Serbię, roszady trenerskie na rok przed turniejem Nie tylko reprezentacja Polski koszykarzy na rok przed mistrzostwami Europy oraz na miesiąc przed listopadowymi eliminacjami mistrzostw świata zmienia trenera… » więcej 2021-09-28, godz. 21:40 Łódzkie/ Sejmik wprowadził zmiany w Samorządowej Karcie Praw Rodzin Sejmik woj. łódzkiego wprowadził we wtorek zmiany w uchwale dotyczącej Samorządowej Karty Praw Rodzin. W jednym z jej punktów wykreślono słowo 'ideologia'… » więcej 2021-09-28, godz. 21:40 USA/ Zabójca pięciorga dziennikarzy skazany na pięć wyroków dożywocia Sąd w hrabstwie Anne Arundel w stanie Maryland na wschodnim wybrzeżu USA skazał we wtorek Jarroda Ramosa, zabójcę pięciorga dziennikarzy, na pięć wyroków… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »