Radio Opole » Kraj i świat
2021-08-01, 18:50 Autor: PAP

Tokio - 2 sierpnia (program)

Program wydarzeń olimpijskich 2 sierpnia - poniedziałek (godziny wg czasu polskiego):


22 finały
----------
BADMINTON

 6.00: gra podwójna kobiet, o brązowy medal 
 gra podwójna kobiet, finał
13.00: gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal
 gra pojedyncza mężczyzn, finał

GIMNASTYKA SPORTOWA

10.00: kółka mężczyzn
10.57: ćwiczenia wolne kobiet
11.51: skok mężczyzn

JEŹDZIECTWO 

10.00: WKKW indywidualnie i drużynowo

KOLARSTWO TOROWE

11.06: sprint drużynowy kobiet, o brązowy medal
 sprint drużynowy kobiet, finał 

LEKKOATLETYKA

 3.20: skok w dal mężczyzn
 4.50: 100 m ppł kobiet
13.00: rzut dyskiem kobiet
14.15: 3000 m z przeszkodami mężczyzn
14.40: 5000 m kobiet

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

 4.50: 87 kg kobiet
 +87 kg kobiet

STRZELECTWO

 7.30: pistolet szybkostrzelny 25 m mężczyzn
 9.50: karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m mężczyzn

ZAPASY 

12.30: 60 kg w st. klasycznym mężczyzn, o brązowy medal
12.50: 60 kg w st. klasycznym mężczyzn, finał
13.05: 130 kg w st. klasycznym mężczyzn, o brązowy medal
13.30: 130 kg w st. klasycznym mężczyzn, finał
13.55: 76 kg w st. wolnym kobiet, o brązowy medal
14.20: 76 kg w st. wolnym kobiet, finał

ŻEGLARSTWO 

 7.33: 49er FX kobiet, wyścig medalowy
 8.33: 49er mężczyzn, wyścig medalowy

--------------------------------------------------------------

BASEBALL

faza finałowa
 5.00: 2. runda
12.00: 2. runda

HOKEJ NA TRAWIE 

kobiety

 2.30: ćwierćfinał
 ćwierćfinał
11.30: ćwierćfinał
 ćwierćfinał

KAJAKARSTWO

 2.30: K-1 200 m kobiet, eliminacje
 3.05: C-2 1000 m mężczyzn, eliminacje
 3.21: K-1 1000 m mężczyzn, eliminacje
 4.08: K-2 500 m kobiet, eliminacje
 5.00: K-1 200 m kobiet, ćwierćfinały
 5.21: C-2 1000 m mężczyzn, ćwierćfinały
 5.37: K-1 1000 m mężczyzn, ćwierćfinały
 6.08: K-2 500 m kobiet, ćwierćfinały

KOLARSTWO TOROWE

 8.30: sprint drużynowy kobiet, kwalifikacje 
 8.54: wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet, kwalifikacje 
 9.50: sprint drużynowy kobiet, 1. runda
10.02: wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km mężczyzn, kwalifikacje 

KOSZYKÓWKA

kobiety 

grupa B
 3.00: Nigeria - Japonia
 6.40: Francja - USA 

grupa C
10.20: Chiny - Belgia
14.00: Australia - Portoryko

LEKKOATLETYKA

 2.00: rzut młotem mężczyzn, kwalifikacje 
 2.35: 1500 m kobiet, eliminacje
 3.30: 200 m kobiet, eliminacje
12.00: 400 m ppł kobiet, półfinały
12.20: skok o tyczce kobiet, kwalifikacje 
12.25: 200 m kobiet, półfinały
13.05: 400 m mężczyzn, półfinały

PIŁKA NOŻNA 
 
kobiety

10.00: półfinał
13.00: półfinał

PIŁKA RĘCZNA

kobiety

grupa A 
 2.00: Korea Płd. - Angola
12.30: Holandia - Czarnogóra
14.30: Norwegia - Japonia

grupa B
 4.00: Francja - Brazylia
 7.15: Hiszpania - RKO
 9.15: Węgry - Szwecja

PIŁKA WODNA

mężczyźni

grupa A
 3.00: Węgry - Włochy
 4.30: Grecja - USA
11.20: Japonia - RPA

grupa B
 7.00: Serbia - Czarnogóra
 8.30: Hiszpania - Chorwacja
12.50: Australia - Kazachstan

PŁYWANIE ARTYSTYCZNE

12.30: duety, eliminacje

SKOKI DO WODY 

 8.00: trampolina 3 m mężczyzn, kwalifikacje 

SIATKÓWKA

kobiety

grupa A
 2.00: Serbia - Korea Płd.
12.40: Japonia - Dominikana
14.45: Brazylia - Kenia

grupa B
 4.05: USA - Włochy 
 7.20: RKO - Turcja
 9.25: Chiny - Argentyna

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 2.00: 1/8 finału kobiet
 1/8 finału mężczyzn 
 
STRZELECTWO

 1.30: pistolet szybkostrzelny 25 m mężczyzn, 2. sesja eliminacji
 4.30: karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m mężczyzn, eliminacje

TENIS STOŁOWY 

 7.30: drużyna mężczyzn, ćwierćfinały
 drużyna kobiet, ćwierćfinały

ZAPASY 

 4.00: 76 kg w st. wolnym kobiet, repasaże
 130 kg w st. klasycznym mężczyzn, repasaże
 60 kg w st. klasycznym mężczyzn, repasaże
 4.30: 68 kg w st. wolnym kobiet, 1/8 finału 
 77 kg w st. klasycznym mężczyzn, 1/8 finału 
 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, 1/8 finału 
 5.50: 68 kg w st. wolnym kobiet, ćwierćfinały
 77 kg w st. klasycznym mężczyzn, ćwierćfinały
 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, ćwierćfinały
11.15: 77 kg w st. klasycznym mężczyzn, półfinały
11.35: 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, półfinały
11.55: 68 kg w st. wolnym kobiet, półfinały

ŻEGLARSTWO 

 5.00: 470er mężczyzn, 9. wyścig
 470er mężczyzn, 10. wyścig
 470er kobiet, 9. wyścig
 470er kobiet, 10. wyścig

(PAP)


bia/ an/ pp/ sab/


Kraj i świat

2021-09-29, godz. 01:40 W. Brytania/ Johnson obiecał rodzinom ofiar epidemii, że dochodzenie ruszy przed końcem roku Brytyjski premier Boris Johnson obiecał we wtorek przedstawicielom rodzin ofiar epidemii koronawirusa, że jeszcze przed końcem roku wyznaczony zostanie przewodniczący… » więcej 2021-09-29, godz. 01:10 Hiszpania/ Lawa z wulkanu na La Palmie dotarła do oceanu Lawa z wulkanu Cumbre Vieja, który wybuchł na kanaryjskiej wyspie La Palma, dotarła po dziewięciu dniach do Oceanu Atlantyckiego. Nad wybrzeżem wyspy unosi… » więcej 2021-09-29, godz. 01:10 Korea Płn. podała, że we wtorek testowała nowy pocisk hipersoniczny Koreańska Centralna Agencja Prasowa (KCNA) poinformowała w środę, że wystrzelona we wtorek w kierunku Morza Japońskiego rakieta była testowanym obecnie… » więcej 2021-09-29, godz. 00:30 Szwajcaria/ Linie lotnicze zwolnią niezaszczepionych pracowników pokładowych Spółka-córka Lufthansy, Swiss, która kilka tygodni temu wprowadziła obowiązkowe szczepienia dla personelu pokładowego, poinformowała we wtorek, że od… » więcej 2021-09-29, godz. 00:10 W. Brytania/ W Londynie premiera "Nie czas umierać" - nowego filmu o Jamesie Bondzie Z półtorarocznym opóźnieniem z powodu pandemii koronawirusa, ale jak zwykle w obecności wielu gwiazd, odbyła się we wtorek wieczorem w Royal Albert Hall… » więcej 2021-09-28, godz. 23:40 Piłkarska LM - sensacja w Madrycie, PSG pokonał Manchester City (podsumowanie) Do sensacji doszło we wtorek w Madrycie, gdzie miejscowy Real przegrał z Sheriffem Tyraspol 1:2 w meczu 2. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. W hicie tej serii… » więcej 2021-09-28, godz. 23:20 Piłkarska LM - gole Messiego i Benzemy (dokumentacja) Lionel Messi zdobył bramkę dla Paris-Saint Germain w wygranym 2:0 meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem City. To 121. trafienie w tych rozgrywkach Argentyńczyka… » więcej 2021-09-28, godz. 23:10 Piłkarska LM - wyniki, program Wyniki i program 2. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów: wtorek, 28 wrześniagrupa AParis Saint-Germain - Manchester City 2:0 (1:0)RB Lipsk - Club Brugge 1:2… » więcej 2021-09-28, godz. 23:10 Wicepremier Gliński pogratulował pomysłu organizacji Sympozjum Szkół im. Polskich Olimpijczyków (korekta) 'Gratuluję pomysłu organizacji 1. Sympozjum Szkół im. Polskich Olimpijczyków' - powiedział na spotkaniu w Centrum Olimpijskim im. Jana Pawła II w Warszawie… » więcej 2021-09-28, godz. 22:50 Niemcy/ Szef bawarskich chadeków pogratulował Scholzowi Szef bawarskich chadeków Markus Soeder (CSU) podkreślił podczas konferencji prasowej we wtorek, że utworzenie nowego rządu jest zadaniem SPD jako najsilniejszej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »