Radio Opole » Kraj i świat
2021-07-28, 01:40 Autor: PAP

Tokio - 28 lipca (program)

Program wydarzeń olimpijskich 28 lipca - środa (godziny wg czasu polskiego):


25 finałów
----------
GIMNASTYKA SPORTOWA 
 
12.15, wielobój indywidualnie mężczyzn

JEŹDZIECTWO 

10.30, ujeżdżenie indywidualnie 

JUDO 

10.00, 70 kg kobiet, o brązowy medal 
 70 kg kobiet, finał
 90 kg mężczyzn, o brązowy medal
 90 kg mężczyzn, finał

KOLARSTWO

 4.30: jazda indywidualna na czas kobiet 
 7.00: jazda indywidualna na czas mężczyzn 

KOSZYKÓWKA 3x3

kobiety
13.45: mecz o brązowy medal
14.55: finał

mężczyźni
14.15: mecz o brązowy medal
15.25: finał

PŁYWANIE

 3.41: 200 m st. dowolnym kobiet
 3.49: 200 m st. motylkowym mężczyzn
 4.45: 200 m zmiennym kobiet
 4.54: 1500 m st. dowolnym kobiet
 5.26: 4x200 m st. dowolnym mężczyzn

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

 6.50: 73 kg mężczyźni

RUGBY 7 

mężczyźni

10.30: mecz o brązowy medal
11.00: finał

SKOKI DO WODY

 8.00, synchroniczne trampolina 3 m mężczyzn

SURFING

 1.00: o brązowy medal kobiet
 1.45: o brązowy medal mężczyzn
 2.30: finał kobiet
 3.15: finał mężczyzn

SZERMIERKA

11.30: szabla mężczyzn drużynowo, o brązowy medal
12.30: szabla mężczyzn drużynowo, finał
 
WIOŚLARSTWO

 2.18: dwójka podwójna kobiet 
 2.30: dwójka podwójna mężczyzn
 2.50: czwórka bez sterniczki
 3.10: czwórka bez sternika
 3.30: czwórka podwójna mężczyzn
 3.50: czwórka podwójna kobiet

-------------------------------------------------------------- 

BADMINTON

 2.00, mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn
 mecze grupowe gry pojedynczej kobiety
 mecze grupowe gry podwójnej mężczyzn
 mecze grupowe gry podwójnej kobiet
 3.20, ćwierćfinały gry mieszanej
 
BASEBALL 

grupa A
 5.00: Dominikana - Japonia

BOKS

 4.00: 57 kg kobiet, ćwierćfinały
 4.30: 75 kg kobiet, 1/8 finału
 5.36: 57 kg mężczyzn, 1/8 finału
 6.39: 81 kg mężczyzn, 1/8 finału

HOKEJ NA TRAWIE

kobiety

grupa A
 2.30: Holandia - RPA
 3.00: Wielka Brytania - Indie
 5.15: Niemcy - Irlandia

grupa B
 4.45: Nowa Zelandia - Hiszpania
11.30: Japonia - Australia
12.00: Argentyna - Chiny

mężczyźni 

grupa A
13.45: Japonia - Hiszpania
14.15: Australia - Nowa Zelandia

JUDO

 4.00: 90 kg mężczyzn, eliminacje
 90 kg mężczyzn, ćwierćfinały
 70 kg kobiet, eliminacje
 70 kg kobiet, ćwierćfinał
10.00: 70 kg kobiet, repasaże
 70 kg kobiet, półfinały
 90 kg mężczyzn, repasaże
 90 kg mężczyzn, półfinały

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

 5.50: C1 kobiet, eliminacje
 6.50: K1 mężczyzn, eliminacje

KOSZYKÓWKA
 
mężczyźni

grupa A
 6.40: USA - Iran
14.00: Czechy - Francja

grupa B
 3.00: Nigeria - Niemcy
10.20: Włochy - Australia

KOSZYKÓWKA 3x3

półfinały kobiet
10.00: USA - Francja
11.10: Rosyjski Komitet Olimpijski - Chiny

półfinały mężczyzn
10.30: Serbia - Rosyjski Komitet Olimpijski
11.40: Belgia - Łotwa

ŁUCZNICTWO

 2.30: mężczyźni indywidualnie, 1. runda
 2.56: kobiety indywidualnie, 1. runda
 3.22: mężczyźni indywidualnie, 2. runda
 3.35: kobiety indywidualnie, 1. runda
 
PIŁKA NOŻNA

mężczyźni

grupa A
13.30: Francja - Japonia
13.30: RPA - Meksyk

grupa B
10.30: Rumunia - Nowa Zelandia
10.30: Korea Płd. - Honduras

grupa C
13.00: Australia - Egipt
13.00: Hiszpania - Argentyna

grupa D
10.00: Niemcy - Wybrzeże Kości Słoniowej
10.00: Arabia Saudyjska - Brazylia

PIŁKA RĘCZNA

mężczyźni

grupa A
 9.15: Norwegia - Argentyna
12.30: Brazylia - Hiszpania
14.30: Francja - Niemcy

grupa B
 2.00: Dania - Bahrajn
 4.00: Szwecja - Portugalia
 7.15: Japonia - Egipt

PIŁKA WODNA

kobiety

grupa A
 8.30: Kanada - RPA
12.50: Holandia - Hiszpania

grupa B
 7.00: Węgry - USA
11.20: Chiny - Japonia

PŁYWANIE

 3.30: 100 m st. dowolnym mężczyzn, półfinały
 3.57: 200 m st. motylkowym kobiet, półfinały
 4.21: 200 m st. klasycznym mężczyzn, półfinały
12.00: 100 m st. dowolnym kobiet, eliminacje
12.21: 200 m st. grzbietowym mężczyzn, eliminacje
12.36: 200 m st. klasycznym kobiet, eliminacje
12.54: 200 m st. zmiennym mężczyzn, eliminacje
13.17: 4x200 m st. dowolnym kobiet, eliminacje

RUGBY 7 

mężczyźni

 2.00: mecz o 11. miejsce: Korea Płd. - Japonia
 2.30: mecz o 9. miejsce: Irlandia - Kenia
 mecze o miejsca 5-8
 3.00: Kanada - USA
 3.30: RPA - Australia
 półfinały
 4.00: Nowa Zelandia - Wielka Brytania
 4.30: Argentyna - Fidżi

 9.30: mecz o 7. miejsce
10.00: mecz o 5. miejsce

SIATKÓWKA 

mężczyźni

grupa A
 2.00: Kanada - Iran
 9.25: Polska - Wenezuela
12.40: Japonia - Włochy

grupa B
 4.05: USA - Tunezja
 7.20: Argentyna - Francja
14.45: Brazylia - RKO

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 2.00, mecze grupowe mężczyzn 
 3.00, mecze grupowe kobiet

STRZELECTWO

 2.00: trap kobiet, eliminacje
 2.50: trap mężczyzn, eliminacje

SZERMIERKA

 3.00: szabla mężczyzn drużynowo, 1/8 finału
 4.25: szabla mężczyzn drużynowo, ćwierćfinały
 5.45: szabla mężczyzn drużynowo, o miejsca 5-8
 6.40: szabla mężczyzn drużynowo, półfinały
 7.30: szabla mężczyzn drużynowo, o 7. miejsce
 szabla mężczyzn drużynowo, o 5. miejsce

TENIS

 4.00: gra pojedyncza kobiet, ćwierćfinały
 gra pojedyncza mężczyzn, 1/8 finału
 gra podwójna mężczyzn, półfinały
 gra mieszana, 1/8 finału

TENIS STOŁOWY

 3.00, gra pojedyncza mężczyzn, ćwierćfinały
 4.00, gra pojedyncza kobiet, ćwierćfinały
 
WIOŚLARSTWO

 1.10: dwójka podwójna kobiet, finał B
 1.20: dwójka podwójna mężczyzn, finał B
 1.30: czwórka bez sterniczki kobiet, finał B
 1.40: czwórka bez sternika mężczyzn, finał B
 1.50: czwórka podwójna mężczyzn, finał B
 2.00: czwórka podwójna kobiet, finał B
 4.10: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, półfinały
 4.40: dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, półfinały
 5.00: dwójka bez sternika, półfinały
 5.20: dwójka bez sterniczki, półfinały
 5.40: ósemka kobiet, repasaże
 5.50: ósemka mężczyzn, repasaże

ŻEGLARSTWO

 5.00: RS:X mężczyzn, 7. wyścig
 RS:X mężczyzn, 8. wyścig
 RS:X mężczyzn, 9. wyścig
 RS:X kobiet, 7. wyścig
 RS:X kobiet, 8. wyścig
 RS:X kobiet, 9. wyścig
 49er mężczyzn, 4. wyścig
 49er mężczyzn, 5. wyścig
 49er mężczyzn, 6. wyścig
 49er FX kobiet, 4. wyścig
 49er FX kobiet, 5. wyścig
 49er FX kobiet, 6. wyścig
 Finn mężczyzn, 3. wyścig
 Finn mężczyzn, 4. wyścig
 470er mężczyzn, 1. wyścig
 470er mężczyzn, 2. wyścig
 470er kobiet, 1. wyścig
 470er kobiet, 2. wyścig
 Nacra 17 miksty, 1. wyścig
 Nacra 17 miksty, 2. wyścig
 Nacra 17 miksty, 3. wyścig

(PAP)


mm/ cegl/


Kraj i świat

2021-09-18, godz. 05:50 ME siatkarzy - Polacy, jak dwa lata temu, ze Słoweńcami zagrają o finał Polscy siatkarze w sobotę zagrają ze Słoweńcami w katowickim Spodku o awans do finału mistrzostw Europy. Z tym samym rywalem i o taką samą stawkę walczyli… » więcej 2021-09-18, godz. 05:50 Prognoza pogody na 18 i 19 września Jak informuje IMGW, od Skandynawii na południe, w kierunku Niemiec i północnych Włoch rozciąga się obszar wysokiego ciśnienia, związany z wyżem znad… » więcej 2021-09-18, godz. 04:30 USA/Ponad 80 proc. dorosłych nowojorczyków zaszczepionych przeciwko Covid-19 Ponad 80 proc. dorosłych mieszkańców Nowego Jorku otrzymało już co najmniej jedną dawkę szczepionki przeciw koronawirusowi - poinformował w piątek burmistrz… » więcej 2021-09-18, godz. 03:20 USA/Naukowcy: szczepionka Moderny najbardziej skuteczna przeciwko koronawirusowi Najnowsze badania wykazały, że spośród trzech zatwierdzonych szczepionek przeciwko koronawirusowi w USA, najbardziej skuteczna jest produkowana przez firmę… » więcej 2021-09-18, godz. 03:10 USA/Biden zwoła wirtualny szczyt poświęcony walce z pandemią Covid-19 Prezydent USA Joe Biden planuje zwołanie na środę 22 bm. wirtualnego szczytu poświęconego walce z pandemią Covid-19 na marginesie sesji Zgromadzenia Ogólnego… » więcej 2021-09-18, godz. 02:10 Algieria/Zmarł były prezydent Abdelaziz Buteflika W wieku 84 lat zmarł były prezydent Algierii Abdelaziz Buteflika - poinformował w piątek urząd prezydencki. Buteflika ustąpił z urzędu ponad 2 lata temu… » więcej 2021-09-18, godz. 01:00 Ponad 10 tys. migrantów koczuje na granicy USA z Meksykiem Ponad 10 tys. migrantów, w większości haitańczyków, koczuje pod mostem autostradowym na granicy USA z Meksykiem - poinformowały w piątek lokalne władze… » więcej 2021-09-18, godz. 00:10 Rekord Polski Wasick na 100 m st. dowolnym na krótkim basenie Katarzyna Wasick czasem 51,44 s ustanowiła rekord Polski na 100 m stylem dowolnym na krótkim basenie w zawodach International Swimming League w Neapolu. 29-letnia… » więcej 2021-09-18, godz. 00:00 Waszyngton wyraził "ubolewanie" z powodu decyzji Paryża o odwolaniu ambasadora Stany Zjednoczone 'ubolewają' z powodu decyzji Francji odwołania jej ambasadora w Waszyngtonie na konsultacje - oświadczył w piątek przedstawiciel Białego… » więcej 2021-09-17, godz. 23:50 Ekstraklasa piłkarska - Lech - Wisła Kraków 5:0 (opinie) Po meczu ekstraklasy piłkarskiej Lech Poznań - Wisła Kraków (5:0) powiedzieli: Maciej Skorża (trener Lecha): 'Zagraliśmy dzisiaj dobry mecz. Myślę… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »