Radio Opole » Kraj i świat
2021-07-27, 16:50 Autor: PAP

Podczas dorocznej konferencji ogłoszono wyniki konkursu Academy of Marketing Science Mary Kay Doctoral Dissertation Awards za rok 2021 r. (MediaRoom)

W sponsorowanym przez spółkę Mary Kay konkursie przyznawane są stypendia dla doktorantów, dzięki którym mogą oni realizować swoje aspiracje zawodowe i edukacyjne w dyscyplinach związanych z marketingiem.

DALLAS--(BUSINESS WIRE)-- spółka Mary Kay Inc., jedna z największych korporacji działających na rzecz upodmiotowienia i przedsiębiorczości kobiet, nie ustaje w trwającym już od kilku dekad wspieraniu inicjatyw edukacyjnych i badawczych, ogłaszając zwycięzców tegorocznej edycji Mary Kay Doctoral Dissertation and Doctoral Dissertation Proposal Awards podczas dorocznej konferencji Academy of Marketing Science (AMS) Annual Conference, która odbyła się online w zeszłym miesiącu. Działająca na całym świecie firma kosmetyczna przyznaje stypendia doktorantom w dziedzinie marketingu, aby umożliwić im zaprezentowanie obronionych prac doktorskich kolegom z innych uczelni i państw. Finaliści wyłaniani są na podstawie końcowych prezentacji podczas corocznej konferencji AMS Annual Conference.


Wiadomość zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20210727005230/en/


Zgłoszenia przyjmowane są od doktorantów każdej uznanej uczelni wyższej lub szkoły biznesu lub zarządzania na całym świecie. Finalistami tegorocznej edycji Mary Kay Doctoral Dissertation and Doctoral Dissertation Proposal Awards są:


Finaliści Mary Kay Doctoral Dissertation Proposal Award w 2021 r.


· Zwyciężczyni - Luo Bowen, doktorantka, University of Rochester, Stany Zjednoczone;· II miejsce - Aleksandrina Atanasova, doktorantka, Royal Holloway University of London, Wielka Brytania;


· III miejsce - Riley Krotz, doktorant, University of Tennessee, Stany Zjednoczone;Finaliści Mary Kay Doctoral Dissertation Award w 2021 r.


· Zwyciężczyni - dr Irene Nahm, University of Minnesota, Stany Zjednoczone;· II miejsce - dr Constant Pieters, Uniwersytet w Tilburgu, Holandia;


· III miejsce - dr Victor Lima, York University, Kanada.„Mary Kay angażuje się w tworzenie szans na upodmiotowienie, rozwój kariery i edukację na całym świecie - powiedziała Sheryl Adkins-Green, dyrektor ds. marketingu w Mary Kay Inc. - Dzięki wsparciu specjalistów od marketingu w ramach konkursu Academy of Marketing Science Dissertation and Dissertation Proposal Awards wybitne osoby mają możliwość zabłysnąć i rozwinąć swoją karierę. Wnoszą oni ogromny wkład w dziedzinę marketingu i możliwość wspierania ich badań to dla nas zaszczyt”.


„Każdego roku w konkursie Mary Kay Dissertation Awards otrzymujemy dziesiątki zgłoszeń od specjalistów z marketingu, którzy chcą rozwinąć karierę albo uzyskać opinię zwrotną od kolegów po fachu, aby udoskonalić swoje prace doktorskie - powiedziała Julie Moulard, prezes Academy of Marketing Science. - Przez ponad dwie dekady konkurs Mary Kay Dissertation Awards stwarza im możliwości doskonalenia badań, nawiązywania kontaktów z liderami w branży oraz zwiększania rozpoznawalności w środowisku akademickim, co ma kluczowe znaczenie dla pomnażania wartości merytorycznej ich pracy i publikowania wyników badań w renomowanych czasopismach naukowych w dziedzinie marketingu”.


Więcej informacji na temat konkursu Academy of Marketing Science Mary Kay Dissertation Awards można znaleźć tutaj.


Mary Kay


Mary Kay Ash, jedna z pierwszych kobiet, której udało się rozbić tzw. szklany sufit, prawie 60 lat temu założyła firmę kosmetyczną, aby zrealizować trzy cele: stworzyć atrakcyjną ofertę dla kobiet, tworzyć olśniewające produkty oraz uczynić świat lepszym. Z tego marzenia powstała firma warta miliardy dolarów, współpracująca z milionami niezależnych konsultantek i konsultantów w prawie 40 krajach. Firma Mary Kay prowadzi badania naukowe, które pozwalają na tworzenie nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych i zapachów, oraz nawiązuje współpracę z organizacjami na całym świecie w celu wprowadzania korzystnych zmian społecznych. Mary Kay Global Design Studio to wewnętrzna agencja kreatywna May Kay pełniąca funkcję inkubatora dla współpracy pomiędzy stylistami, projektantami i influencerami oraz kampanii brandingowych mających na celu transformowanie designu produktów i opakowań oraz tworzenie innowacji cyfrowych zorientowanych na konsumenta.


Academy Marketing Science


Academy of Marketing Science to międzynarodowa organizacja non-profit skupiająca naukowców i specjalistów. Jej działalność skupia się na promowaniu wysokich standardów i doskonałości w tworzeniu i rozpowszechnianiu wiedzy marketingowej oraz rozwijaniu praktyki marketingowej poprzez przywództwo w dyscyplinie marketingu na całym świecie. W realizacji swojej misji kieruje się najwyższymi standardami etyki i kolegialności.Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210727005230/en/.


Źródło: Mary Kay Inc.


KONTAKT:


Mary Kay Inc. Corporate Communications


Marykay.com/newsroom


tel. (+1) 972.687.5332


e- mail: media@mkcorp.com


Źródło informacji Business Wire


Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


UWAGA: Za materiał opublikowany przez redakcję PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”.


Kraj i świat

2021-09-20, godz. 08:10 Podkarpackie/ KAS odzyskała ponad 6 mln zł od firm, które wyłudzały VAT Pracownicy podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) wykryli, że siedem podmiotów wyłudzało m.in. podatek VAT. Nieuczciwe firmy wykorzystywały… » więcej 2021-09-20, godz. 08:10 Nowa rozgłośnia radiowa w Łodzi bez lokalnych serwisów informacyjnych W Łodzi oficjalnie rozpoczęło nadawanie Radio Wnet. W paśmie nie będzie łódzkich serwisów informacyjnych, ale program będzie miał charakter lokalny -… » więcej 2021-09-20, godz. 07:50 Ojciec prezydenta, Jan Duda w "Newsweeku": nigdy nie sprzedałem się duchowo Weszliśmy do Unii, żeby osiągać wspólne korzyści, a nie żeby nam ktoś dyktował, co to jest rodzina czy kto ma być sędzią w Polsce. Z czasem każdy… » więcej 2021-09-20, godz. 07:50 Rosja/Deputowany wzywa do uznania organizacji zagranicznych za niepożądane za ingerencję w wybory Rosyjski parlamentarzysta Wasilij Piskariow, który kieruje komisją ds. badania ingerencji obcych państw w sprawy wewnętrzne kraju, oświadczył, że organizacje… » więcej 2021-09-20, godz. 07:40 Startuje 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 16 tytułów, m.in. 'Żeby nie było śladów' Jana P. Matuszyńskiego, 'Inni ludzie' Aleksandry Terpińskiej i 'Hiacynt' Piotra Domalewskiego, powalczy o Złote… » więcej 2021-09-20, godz. 07:40 "Dziennik Gazeta Prawna": Rok bez leczenia Na skutek pandemii dla co najmniej 2 mln pacjentów zabrakło miejsca w systemie opieki zdrowotnej - informuje poniedziałkowy 'Dziennik Gazeta Prawna'. » więcej 2021-09-20, godz. 07:40 Wicepremier Piotr Gliński w poniedziałek z wizytą w Wilnie Spotkanie z ministrem kultury Litwy Simonasem Kairysem, udział w uroczystości poświęcenia rozbudowywanej części Domu Kultury Polskiej oraz w prezentacji… » więcej 2021-09-20, godz. 07:30 Rosja/Jedna Rosja zdobywa 48 proc. w wyborach, przeliczono 70 proc. głosów Po przeliczeniu 70 proc. głosów w wyborach do Dumy Państwowej (niższej izby parlamentu Rosji) rządząca partia Jedna Rosja zdobywa ponad 48 proc. głosów… » więcej 2021-09-20, godz. 07:20 Podlaskie/ KAS zlikwidowała leśną bimbrownię; zabezpieczono 150 l alkoholu Blisko 150 litrów alkoholu oraz aparaturę służącą do jego produkcji zabezpieczyła służba celno-skarbowa w leśnej bimbrowni zlokalizowanej w okolicach… » więcej 2021-09-20, godz. 07:20 Moorhouse o ocenzurowaniu w Rosji jego artykułu: godne ubolewania, ale nie zaskakujące Brytyjski historyk Roger Moorhouse powiedział PAP, że usunięcie przez rosyjskie władze z jego artykułu na temat II wojny światowej niewygodnych dla nich… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »