Radio Opole » Kraj i świat
2021-07-27, 16:20 Autor: PAP

Andersen Global umacnia swoją pozycję w Gambii dzięki współpracy z Payce Consulting (MediaRoom)

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global kontynuuje swoją ekspansję na rynku afrykańskim, przyjmując w swoje szeregi kancelarię współpracującą Payce Consulting, która pozwoli umocnić pozycję organizacji w Gambii.


Kancelaria Payce Consulting, założona w roku 2014 przez partnera Paula Gaye’a, świadczy usługi dla sektora publicznego i prywatnego na szczeblu lokalnym i międzynarodowym, w tym dla instytucji finansowych, edukacyjnych, przemysłowych i handlowych, transportowych, zajmujących się eksportem i przetwórstwem rybnym, hoteli i obiektów rekreacyjnych, portów morskich, sektora energetycznego, rolnego, informatycznego i agencji rządowych. Jako kancelaria podatkowo-doradcza świadczy swoim klientom usługi w zakresie finansów przedsiębiorstwa, doradztwa biznesowego, planowania struktury biznesowej, niewypłacalności, outsourcingu, finansów i zarządzania portfelem.


„Dzięki zorientowaniu na klienta, rozległej wiedzy branżowej i naciskowi na najlepszą w swojej klasie obsługę udaje nam się budować i utrzymywać stabilne relacje z klientami - powiedział Paul. - Współpraca z Andersen Global to kolejny krok dla naszej kancelarii w dążeniu do zapewniania klientom zasobów globalnej organizacji płynnie wychodzącej naprzeciw ich międzynarodowym potrzebom podatkowym i prawnym”.


Przewodniczący i dyrektor generalny Andersen Global Mark Vorsatz dodał: „Paul i jego zespół to osoby wysoko wykwalifikowane, kompetentne i doświadczone, a wynikiem ich zaangażowania w odpowiednie zarządzanie jest stale wysoki poziom świadczonych usług. Możliwości kancelarii Payce Consulting w połączeniu z możliwościami prawnymi naszych dotychczasowych kancelarii współpracujących w kraju dają nam pełen zasięg w Gambii i stanowią kolejne istotne uzupełnienie naszej platformy w Afryce”.


Andersen Global to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające odrębne pod względem prawnym, niezależne kancelarie członkowskie zatrudniające specjalistów podatkowych i prawników z całego świata. Utworzona w 2013 roku przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, Andersen Global skupia obecnie ponad 8 tys. specjalistów z całego świata, a dzięki swoim kancelariom członkowskim i współpracującym jest obecne w ponad 282 miejscach na świecie.Wersja źródłowa komunikatu w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210727005331/en/.


Źródło: Andersen Global


KONTAKT:


Megan Tsuei


Andersen Global


tel. 415-764-2700


Źródło informacji: Business Wire


Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


UWAGA: Za materiał opublikowany przez redakcję PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”.


Kraj i świat

2021-09-22, godz. 11:20 Ratownicy w białym miasteczku 2.0: nie zgadzamy się na porozumienie zawarte w Ministerstwie Zdrowia Porozumienie zawarte we wtorek m.in. przez komitet protestacyjny ratowników i ministerstwo zostało podpisane bez konsultacji ze środowiskiem. Nie zgadzamy się… » więcej 2021-09-22, godz. 11:20 Lewica: premier chce uzyskać od TK licencję na łamanie unijnego prawa Premier Mateusz Morawiecki chce od TK uzyskać licencję na łamanie prawa UE i na prowadzenie z nią wojenki, choć nie ma konfliktu pomiędzy polską konstytucją… » więcej 2021-09-22, godz. 11:20 Policjant z Płocka, jadący w akcji charytatywnej rowerem, uległ wypadkowi - przebywa w szpitalu na badaniach Mł. asp. Sebastian Nowacki z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, który jadąc rowerem bez snu wspierał zbiórkę pieniędzy na leczenie chorej na nowotwór… » więcej 2021-09-22, godz. 11:20 Indie/ Pierwsza szczepionka oparta na DNA dopuszczona do stosowania u nastolatków Szczepionka indyjskiego koncernu farmaceutycznego Cadila Healthcare zostanie wprowadzona na rynek w październiku - poinformowała Agencja Reutera. Uprawnione… » więcej 2021-09-22, godz. 11:20 Maliszewski: przykre, że Gowin nie rozumie, iż odegrał swoją rolę w scenariuszu służącym rozbiciu ZP Przykre, że Jarosław Gowin nie rozumie, iż odegrał swoją rolę w scenariuszu służącym rozbiciu Zjednoczonej Prawicy; będą mamić go wspólnymi listami… » więcej 2021-09-22, godz. 11:20 Kibice w Bośni i Hercegowinie spalili auto sędziego piłkarskiego Kibice klubu Velez Mostar przerwali mecz piłkarskiej ekstraklasy Bośni i Hercegowiny z broniącym tytułu Boracem Banja Luka (0:2), a następnie podpalili samochód… » więcej 2021-09-22, godz. 11:10 Premier: dochody z VAT wzrosły o ok. 50 proc., a CIT o ponad 60 proc. Efektem działań uszczelniających, podzielonej płatności, elektronicznego raportowania, JPK, STIR jest olbrzymi wzrost wpływów z podatków VAT o ok. 50 proc.… » więcej 2021-09-22, godz. 11:10 IPN zakończył poszukiwania na cmentarzach w Nowym Targu, Nowym Sączu i Krakowie Zespół Biura Poszukiwań i Identyfikacji krakowskiego IPN zakończył kolejny etap poszukiwań miejsc pochówku żołnierzy podziemia niepodległościowego… » więcej 2021-09-22, godz. 11:10 Lublin/ Wszczęto śledztwo w sprawie kolizji dwóch ciężarówek wojskowych Prokuratura Rejonowa w Lublinie wszczęła śledztwo w sprawie kolizji dwóch ciężarówek wojskowych, które tydzień temu zderzyły się w Lublinie. Szesnastu… » więcej 2021-09-22, godz. 11:00 W tym roku JSW chce zwiększyć udział węgla koksowego w produkcji do ok. 85 proc. Wyspecjalizowana w produkcji węgla koksowego Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) chce w tym roku zwiększyć udział tego typu surowca w całości produkcji… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »