Radio Opole » Kraj i świat
2021-07-25, 01:30 Autor: PAP

Tokio - 25 lipca (program)

Program wydarzeń olimpijskich 25 lipca - niedziela (godziny wg czasu polskiego):


18 finałów
----------
DESKOROLKA

 5.25, street mężczyzn 

JUDO 

11.18, 52 kg kobiet, o brązowy medal 
 52 kg kobiet, finał
 66 kg mężczyzn, o brązowy medal
 66 kg mężczyzn, finał

KOLARSTWO SZOSOWE 
 
 6.00, wyścig ze startu wspólnego kobiet

ŁUCZNICTWO 

 9.15, drużyny kobiet, o brązowy medal 
 9.40, drużyny kobiet, finał

PŁYWANIE

 3.30, 400 m st. zmiennym mężczyzn 
 3.52, 400 m st. dowolnym mężczyzn 
 4.12, 400 m st. zmiennym kobiet
 4.45, 4x100 m st. dowolnym kobiet

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 
 
 8.50, 61 kg mężczyzn
12.50, 67 kg mężczyzn

SKOKI DO WODY

 8.00, synchroniczne trampolina 3 m kobiet

STRZELECTWO

 4.15, pistolet pneumatyczny 10 m kobiet
 8.30, karabin pneumatyczny 10 m mężczyzn

SZERMIERKA

12.50, floret kobiet indywidualnie, o brązowy medal
13.20, szpada mężczyzn indywidualnie, o brązowy medal
13.45, floret kobiet indywidualnie, finał
14.15, szpada mężczyzn indywidualnie, finał

TAEKWONDO

13.30, 57 kg kobiet, o brązowy medal
13.45, 68 kg mężczyzn, o brązowy medal
14.30, 57 kg kobiet, finał
14.45, 68 kg mężczyzn, finał


--------------------------------------------------------------

BADMINTON

 3.00, mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn
 mecze grupowe gry pojedynczej kobiety
 mecze grupowe gry podwójnej mężczyzn
 mecze grupowe gry podwójnej kobiet
 mecze grupowe gry mieszanej 

BOKS 

 4.00, 51 kg kobiet, 1. runda
 5.03, 75 kg kobiet, 1. runda
 5.18, 63 kg, mężczyzn, 1. runda
 6.54, 81 kg, mężczyzn, 1. runda

DESKOROLKA

 2.00, street mężczyzn, eliminacje

GIMNASTYKA SPORTOWA

 2.30, wielobój drużynowo kobiet, eliminacje
 3.00, ćwiczenia wolne kobiet, eliminacje
 poręcze asymetryczne kobiet, eliminacje
 skok kobiet, eliminacje
 równoważnia kobiet, eliminacje
 wielobój kobiet indywidualnie 

HOKEJ NA TRAWIE

kobiety

grupa A
 2.30, Wielka Brytania - Niemcy

grupa B
 3.00, Australia - Hiszpania
 4.45, Japonia - Chiny
 5.15, Nowa Zelandia - Argentyna

mężczyźni

grupa A
11.30, Indie - Australia
12.00, Japonia - Argentyna
13.45, Hiszpania - Nowa Zelandia

grupa B
14.15, RPA - Holandia 

JEŹDZIECTWO 

10.00, ujeżdżenie indywidualnie i drużynowo, dzień 2

JUDO

 4.00, 66 kg mężczyzn, eliminacje
 66 kg mężczyzn, ćwierćfinały
 52 kg kobiet, eliminacje
 52 kg kobiet, ćwierćfinały
10.00, 52 kg kobiet, repasaże
 52 kg kobiet, półfinały
 66 kg mężczyzn, repasaże
 66 kg mężczyzn, półfinały 
 
KAJAKARSTWO GÓRSKIE

 6.00: C1 mężczyzn, eliminacje
 6.47: K1 kobiet, eliminacje

KOSZYKÓWKA

mężczyźni

grupa A
 3.00, Iran - Czechy
14.00, Francja - USA

grupa B
 6.40, Niemcy - Włochy
10.20, Australia - Nigeria

KOSZYKÓWKA 3x3

 3.15, pierwsza runda kobiet
 4.35, pierwsza runda mężczyzn

ŁUCZNICTWO 

 2.30: drużyny kobiet, 1/8 finału 
 6.45: drużyny kobiet, ćwierćfinał
 8.17: drużyny kobiet, półfinał

PIŁKA NOŻNA 

mężczyźni

grupa A
10.00: Francja - RPA
13.00: Japonia - Meksyk

grupa B
10.00: Nowa Zelandia - Honduras
13.00: Rumnia - Korea Płd.

grupa C
09.30: Egipt - Argentyna
12.30: Australia - Hiszpania

grupa D
10.30: Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej
13.30: Arabia Saudyjska - Niemcy

PIŁKA RĘCZNA

kobiety

grupa A
 2.00, Holandia - Japonia
 7.15, Czarnogóra - Angola
 9.15, Norwegia - Korea Płd.

grupa B
 4.00, RKO - Brazylia
12.30, Hiszpania - Szwecja
14.30, Węgry - Francja

PIŁKA WODNA

mężczyźni

grupa A
 3.00, RPA - Włochy
 4.30, Węgry - Grecja
 7.00, USA - Japonia

grupa B
 8.30, Australia - Czarnogóra
11.20, Serbia - Hiszpania
12.50, Chorwacja - Kazachstan

PŁYWANIE

 3.40, 100 m st. motylkowym kobiet, półfinały
 4.33, 100 m st. klasycznym mężczyzn, półfinały
12.02, 100 m st. grzbietowym kobiet, eliminacje
12.22, 200 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje
12.59, 100 m st. klasycznym kobiet, eliminacje
13.19, 100 m st. grzbietowym mężczyzn, eliminacje
13.39, 400 m st. dowolnym kobiet, eliminacje
14.10, 4x100 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje 

SIATKÓWKA

kobiety

grupa A
 7.20, Serbia - Dominikana
12.40, Japonia - Kenia
14.45, Brazylia - Korea Płd.

grupa B
 2.00, RKO - Włochy
 4.05, USA - Argentyna
 9.25, Chiny - Turcja

SIATKÓWKA PLAŻOWA

2.00, mecze grupowe kobiet
3.00, mecze grupowe mężczyzn

SOFTBALL

 3.00, Australia - USA 
 7.30, Kanada - Japonia
13.00, Włochy - Meksyk

STRZELECTWO

 2.00, pistolet pneumatyczny 10 m kobiet, eliminacje
 skeet kobiet, eliminacje
 2.30, skeet mężczyzn, eliminacje
 6.00, karabin pneumatyczny 10 m mężczyzn, eliminacje

SURFING

 0.00: 1. runda mężczyzn
 3.20: 1. runda kobiet
 6.40: 2. runda mężczyzn
 8.00: 2. runda kobiet 
 
SZERMIERKA

 2.00, floret kobiet indywidualnie, 1. runda
 2.30, szpada mężczyzn indywidualnie, 1. runda 
 2.55, floret kobiet indywidualnie, 2. runda
 4.55, szpada mężczyzn indywidualnie, 2. runda
 6.35, floret kobiet indywidualnie, 1/8 finału
 7.35, szpada mężczyzn indywidualnie, 1/8 finału
 8.25, floret kobiet indywidualnie, ćwierćfinały
 8.55, szpada mężczyzn indywidualnie, ćwierćfinały
11.00, floret kobiet indywidualnie, półfinały
12.00, szpada mężczyzn indywidualnie, półfinały

TAEKWONDO

 3.00, 57 kg kobiet, 1/8 finału
 3.15, 68 kg mężczyzn, 1/8 finału
 7.00, 57 kg kobiet, ćwierćfinały
 7.15, 68 kg mężczyzn, ćwierćfinały 
 9.00, 57 kg kobiet, półfinały
 9.15, 68 kg mężczyzn, półfinały
12.00, 57 kg kobiet, repasaże
12.15, 68 kg mężczyzn, repasaże

TENIS

 4.00, pierwsza runda
 - gra pojedyncza kobiet
 - gra pojedyncza mężczyzn
 - gra podwójna kobiet
 - gra podwójna mężczyzn

TENIS STOŁOWY

 3.00, gra mieszana, ćwierćfinały
 7.00, gra pojedyncza kobiet, 2. runda
 gra pojedyncza mężczyzn, 2. runda
13.00, gra mieszana, półfinały

WIOŚLARSTWO

 2.00: jedynka mężczyzn, półfinały E/F
 2.20: jedynka kobiet, półfinały E/F 
 2.40: dwójka bez sternika mężczyzn, repasaże
 2.50: dwójka bez sterniczki kobiet, repasaże
 3.00: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, repasaże
 3.20: dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, repasaże
 3.40: czwórka podwójna mężczyzn, repasaże
 3.50: czwórka podwójna kobiet, repasaże
 4.00: jedynka kobiet, ćwierćfinały
 4.40: jedynka mężczyzn, ćwierćfinały
 5.20: dwójka podwójna kobiet, półfinały
 5.40: dwójka podwójna kobiet, półfinały
 6.00: czwórka kobiet, repasaże
 6.10: czwórka mężczyzn, repasaże

ŻEGLARSTWO

 5.05: Laser mężczyzn, 1. wyścig
 Laser mężczyzn, 2. wyścig
 Laser Radial, kobiet, 1. wyścig
 Laser Radial, kobiet, 2. wyścig
 RS:X mężczyzn, 1. wyścig
 RS:X mężczyzn, 2. wyścig
 RS:X mężczyzn, 3. wyścig
 RS:X kobiet, 1. wyścig
 RS:X kobiet, 2. wyścig
 RS:X kobiet, 3. wyścig

(PAP)


mar/ sab/


Kraj i świat

2021-09-22, godz. 10:00 Liga NHL - najlepszy debiutant Kaprizow w pięć lat zarobi 45 mln dolarów Uznany za najlepszego debiutanta ubiegłego sezonu ligi NHL rosyjski hokeista Kirył Kaprizow podpisał nowy, pięcioletni kontrakt z zespołem Minnesota Wild… » więcej 2021-09-22, godz. 10:00 Starosta zgorzelecki: Czesi postanowili na sprawie Turowa zbić kapitał polityczny Czesi postanowili na sprawie Turowa zbić kapitał polityczny, a rząd niestety nie potrafił przedstawić i obronić przed Trybunałem naszych racji - ocenił… » więcej 2021-09-22, godz. 10:00 Wiktoria Gąsiewska jednym zdaniem zgasiła artystyczne zapędy Macieja Dowbora Gośćmi wtorkowej „Domówki u Dowborów” mieli być Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Ten drugi nie wystąpił z powodu zapalenia krtani. Jego miejsce… » więcej 2021-09-22, godz. 09:50 Kraska: Przywracamy dodatek wyjazdowy dla ratowników medycznych (krótka2) W porozumieniu, które zawarliśmy z protestującymi, przywróciliśmy tzw. dodatek wyjazdowy - poinformował w środę wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Jest… » więcej 2021-09-22, godz. 09:50 Woś o karach ws.Turowa: Solidarna Polska mówi - nie płacić, bo to orzeczenie jest po prostu bezprawne Decyzje będzie podejmował rząd, nie resort sprawiedliwości, natomiast Solidarna Polska jednoznacznie mówi: nie płacić, bo orzeczenie TSUE o karach finansowych… » więcej 2021-09-22, godz. 09:50 Ukraina/ SBU: wykryto grupę podrabiającą dokumenty potrzebne do wyjazdu za granicę Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) poinformowała o wykryciu grupy, która podrabiała dokumenty potrzebne do wyjazdu za granicę w czasie pandemii Covid-19… » więcej 2021-09-22, godz. 09:50 Dymon: Komitet przerwał działania protestacyjne, ale będziemy obserwować realizację porozumienia (krótka3) Komitet przerwał działania protestacyjne. Będziemy obserwować realizację tego porozumienia, jeżeli coś będzie nie tak, na jakimś etapie, to wrócimy do… » więcej 2021-09-22, godz. 09:50 Łódź/ Wystawa "Pełno ich nigdzie" na rynku w Manufakturze Wystawa plenerowa 'Pełno ich nigdzie. Przywracanie pamięci o polskich Żydach w przestrzeni miejskiej' zostanie otwarta w środę w Łodzi, na rynku w Manufakturze… » więcej 2021-09-22, godz. 09:50 Niedzielski o proteście w białym miasteczku: chcemy prowadzić rozmowy w partnerskim ujęciu Chcemy, aby rozmowy były prowadzone w partnerskim ujęciu, a nie za pomocą kamer - mówił minister zdrowia Adam Niedzielski podczas konferencji prasowej, odnosząc… » więcej 2021-09-22, godz. 09:40 Hiszpania/ Ludzie uciekają z domów przed lawą wulkaniczną w Todoque na wyspie La Palma W miejscowości Todoque na wyspie La Palma (Wyspy Kanaryjskie) ludzie uciekają z domów przed zbliżającą się lawą wypływającą z wulkanu Cumbre Vieja… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »