Radio Opole » Kraj i świat
2021-07-23, 18:50 Autor: PAP

Tokio - 24 lipca (program)

Program wydarzeń olimpijskich 24 lipca - sobota (godziny wg czasu polskiego):


11 finałów
----------
JUDO 

11.18, 48 kg kobiet, o brązowy medal 
 48 kg kobiet, finał
 60 kg mężczyzn, o brązowy medal
 60 kg mężczyzn, finał

KOLARSTWO SZOSOWE 
 
4.00, wyścig ze startu wspólnego mężczyzn 

ŁUCZNICTWO 

9.25, drużyny mieszane, o brązowy medal 
9.45, drużyny mieszane, finał

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 
 
2.50, 49 kg kobiet

STRZELECTWO
 
3.45, karabin pneumatyczny 10 m kobiet
8.30, pistolet pneumatyczny 10 m mężczyzn 

SZERMIERKA

12.50, szpada kobiet indywidualnie, o brązowy medal
13.20, szabla mężczyzn indywidualnie, o brązowy medal 
13.45, szpada kobiet indywidualnie, finał
14.15, szabla mężczyzn indywidualnie, finał 

TAEKWONDO

13.30, 49 kg kobiet, o brązowy medal
13.45, 58 kg mężczyzn, o brązowy medal
14.30, 49 kg kobiet, finał
14.45, 58 kg mężczyzn, finał

------------------------------------------------------------

BADMINTON

2.00, mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn
 mecze grupowe gry pojedynczej kobiety
 mecze grupowe gry podwójnej mężczyzn
 mecze grupowe gry podwójnej kobiet
 mecze grupowe gry mieszanej 

BOKS 

 4.00, 57 kg kobiet, 1. runda
 4.30, 69 kg kobiet, 1. runda
 5.03, 57 kg mężczyzn, 1. runda
 6.24, 69 kg, mężczyzn, 1. runda
 7.12, 91 kg, mężczyzn, 1. runda
13.12, +91 kg, mężczyzn, 1. runda

GIMNASTYKA SPORTOWA
 
3.00, poręcze mężczyzn, eliminacje
 ćwiczenia wolne mężczyzn, eliminacje
 wielobój indywidualnie mężczyzn, eliminacje
 wielobój drużynowo mężczyzn, eliminacje
 drążek mężczyzn, eliminacje
 koń z łękami mężczyzn, eliminacje
 kółka mężczyzn, eliminacje
 skok mężczyzn, eliminacje

HOKEJ NA TRAWIE 

kobiety

grupa A
13.45, Holandia - Indie
14.15, Irlandia - RPA

mężczyźni

grupa A
 2.30, Japonia - Australia
 3.00, Nowa Zelandia - Indie
 5.15, Argentyna - Hiszpania

grupa B
 4.45, Holandia - Belgia
11.30, Wielka Brytania - RPA
12.00, Kanada - Niemcy

JEŹDZIECTWO 

10.00, ujeżdżenie indywidualnie i drużynowo, 1. dzień 

JUDO

 4.00, 60 kg mężczyzn, eliminacje
 60 kg mężczyzn, ćwierćfinały
 48 kg kobiet, eliminacje
 48 kg kobiet, ćwierćfinały
10.00, 48 kg kobiet, repasaże 
 48 kg kobiet, półfinały
 60 kg mężczyzn, repasaże 
 60 kg mężczyzn, półfinały

KOSZYKÓWKA 3x3

 3.15, pierwsza runda kobiet
 4.35, pierwsza runda mężczyzn 

ŁUCZNICTWO 

 2.30, drużyny mieszane, 1/8 finału
 7.15, drużyny mieszane, ćwierćfinały
 8.31, drużyny mieszane, półfinały

PIŁKA NOŻNA

kobiety

grupa E
 9.30, Chile - Kanada
12.30, Japonia - Wielka Brytania

grupa F
10.00, Chiny - Zambia
13.00, Holandia - Brazylia

grupa G
10.30, Szwecja - Australia
13.30, Nowa Zelandia - USA

PIŁKA RĘCZNA

mężczyźni

grupa A
 2.00, Norwegia - Brazylia
 4.00, Francja - Argentyna
 9.15, Niemcy - Hiszpania

grupa B
 7.15, Szwecja - Bahrajn
12.30, Portugalia - Egipt
14.30, Dania - Japonia

PIŁKA WODNA

kobiety

grupa A
 8.30, Kanada - Australia
11.20, RPA - Hiszpania

grupa B
 7.00, Japonia - USA
12.50, Chiny - Rosyjski Komitet Olimpijski (RKO)

PŁYWANIE

12.02, 400 m st. zmiennym mężczyzn, eliminacje
12.28, 100 m st. motylkowym kobiet, eliminacje
12.48, 400 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje
13.30, 400 m st. zmiennym kobiet, eliminacje
13.55, 100 m st. klasycznym mężczyzn, eliminacje
14.15, 4x100 m st. dowolnym kobiet, eliminacje

SIATKÓWKA

mężczyźni

grupa A,
 2.00, Włochy - Kanada
 9.25, Japonia - Wenezuela
12.40, Polska - Iran

grupa B
 4.05, Brazylia - Tunezja
 7.20, RKO - Argentyna
14.45, USA - Francja

SIATKÓWKA PLAŻOWA

2.00, mecze grupowe kobiet
3.00, mecze grupowe mężczyzn

SOFTBALL 

 3.00, Australia - Kanada
 7.30, USA - Meksyk
13.00, Japonia - Włochy

STRZELECTWO

1.30, karabin pneumatyczny 10 m kobiet, eliminacje
6.00, pistolet pneumatyczny 10 m mężczyzn, eliminacje

SZERMIERKA 

 2.00, szpada kobiet indywidualnie, 1. runda
 2.30, szabla mężczyzn indywidualnie, 1. runda
 2.55, szpada kobiet indywidualnie, 2. runda
 4.55, szabla mężczyzn indywidualnie, 2. runda
 6.35, szpada kobiet indywidualnie, 1/8 finału
 7.35, szabla mężczyzn indywidualnie, 1/8 finału
 8.25, szpada kobiet indywidualnie, ćwierćfinały
 8.55, szabla mężczyzn indywidualnie, ćwierćfinały
11.00, szpada kobiet indywidualnie, półfinały
12.00, szabla mężczyzn indywidualnie, półfinały

TAEKWONDO 

 3.00, 49 kg kobiet, 1/8 finału
 3.15, 58 kg mężczyzn, 1/8 finału
 7.00, 49 kg kobiet, ćwierćfinały
 7.15, 58 kg mężczyzn, ćwierćfinały
 9.00, 49 kg kobiet, półfinały
 9.15, 58 kg mężczyzn, półfinały
12.00, 49 kg kobiet, repasaże 
12.15, 58 kg mężczyzn, repasaże 

TENIS

4.00, pierwsza runda
 - gra pojedyncza kobiet
 - gra pojedyncza mężczyzn
 - gra podwójna kobiet
 - gra podwójna mężczyzn

TENIS STOŁOWY 

2.00, gra pojedyncza kobiet, eliminacje
 gra pojedyncza mężczyzn, eliminacje 
4.15, gra mieszana, 1/8 finału
7.15, gra pojedyncza kobiet, 1. runda
 gra pojedyncza mężczyzn, 1. runda

WIOŚLARSTWO

1.00, jedynka kobiet, repasaże
1.30, jedynka mężczyzn, repasaże 
2.00, dwójka podwójna kobiet, repasaże 
2.10, dwójka podwójna mężczyzn, repasaże 
2.20, dwójka bez sterniczki kobiet, przedbiegi 
2.50, dwójka bez sternika mężczyzn, przedbiegi 
3.20, dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, przedbiegi 
3.50, dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, przedbiegi 
4.20, czwórka bez sterniczki kobiet, przedbiegi 
4.40, czwórka bez sternika mężczyzn, przedbiegi
5.00, ósemka mężczyzn, przedbiegi
5.20, ósemka kobiet, przedbiegi

(PAP)


bia/ an/ pp/ cegl/


Kraj i świat

2021-09-26, godz. 00:30 Premier: łagodny wizerunek komunistycznych represji w Polsce był kłamstwem i socjotechniczną sztuczką Łagodny wizerunek komunistycznych represji w Polsce był kłamstwem, socjotechniczną sztuczką Wojciecha Jaruzelskiego, Czesława Kiszczaka i ich pomagierów… » więcej 2021-09-26, godz. 00:10 Emmanuel Macron: Francja podwoi dostawy szczepionek dla ubogich państw Prezydent Francji Emmanuel Macron zadeklarował w sobotę, że jego kraj podwoi dostawy szczepionek do uboższych krajów, które nie są w stanie sobie pozwolić… » więcej 2021-09-26, godz. 00:10 Warszawa/ Festiwal Muzyki Filmowej Krzysztofa Komedy od niedzieli Projektem 'Tribute to Komeda' autorstwa wybitnego pianisty jazzowego Andrzeja Jagodzińskiego rozpocznie się w niedzielę w Warszawie 12. Festiwal Muzyki Filmowej… » więcej 2021-09-26, godz. 00:00 Ekstraklasa piłkarska - Legia - Raków 2:3 (opinie) Po meczu Legia Warszawa - Raków Częstochowa (2:3) powiedzieli: Czesław Michniewicz (trener Legii): 'Mecz rozpoczął się dla nas dobrze. Mieliśmy stuprocentową… » więcej 2021-09-25, godz. 23:50 Liga hiszpańska - potknięcia klubów z Madrytu Broniący tytułu piłkarze Atletico Madryt ponieśli pierwszą porażkę w sezonie, przegrywając na wyjeździe z Alaves 0:1 w 7. kolejce ekstraklasy hiszpańskiej… » więcej 2021-09-25, godz. 23:40 Ekstraklasa piłkarska - czwarta porażka Legii (podsumowanie) Po siedmiu meczach obecnego sezonu piłkarze Legii Warszawa mają na koncie cztery porażki, czyli tyle, ile w całych poprzednich rozgrywkach. W sobotnim spotkaniu… » więcej 2021-09-25, godz. 23:30 MŚJ na żużlu - Miśkowiak wygrał drugi turniej finałowy w Krośnie Jakub Miśkowiak wygrał w Krośnie drugi turniej finałowy mistrzostw świata juniorów na żużlu. W finale pokonał Mateusza Cierniaka, Duńczyka Madsa Hansena… » więcej 2021-09-25, godz. 23:20 Liga francuska - 8. kolejka (aktl.) Wyniki meczów 8. kolejki francuskiej ekstraklasy piłkarskiej: sobotaSaint-Etienne 0Nice 3 - Amine Gouiri 15, Calvin Stengs 54, Andy Delort 83Strasbourg 1… » więcej 2021-09-25, godz. 23:20 46. FPFF/ "Wszystkie nasze strachy" Łukasza Rondudy i Łukasza Gutta laureatem Złotych Lwów (opis) Film 'Wszystkie nasze strachy' Łukasza Rondudy i Łukasza Gutta, oparty na życiorysie artysty wizualnego Daniela Rycharskiego, został uhonorowany Złotymi Lwami… » więcej 2021-09-25, godz. 23:20 Hiszpańska liga koszykarzy - Slaughter najskuteczniejszy, zwycięstwo Herbalife Reprezentant Polski A.J. Slaughter był najlepszym strzelcem Herbalife Gran Canaria - zdobył 16 punktów z zwycięskim wyjazdowym z Unicają Malaga 80:79 w trzeciej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »