Radio Opole » Kraj i świat
2021-06-14, 12:10 Autor: PAP

Kuba Wojewódzki narzeka, że jego „niefortunna uroda” utrudnia mu relacje z kobietami

Weekend spędzony na Helu wprowadził popularnego dziennikarza w refleksyjny nastrój i skłonił do rozmyślań na temat swoich wyglądu. Pokłosiem tych przemyśleń jest opublikowany na Instagramie post, w którym Kuba Wojewódzki samokrytycznie stwierdził, że jego uroda jest "niefortunna”, a w kontaktach z kobietami nadrabia urokiem osobistym.

Wiele rzeczy można powiedzieć o Kubie Wojewódzkim, ale na pewno nie można mu odmówić sarkastycznego poczucia humoru, a także dystansu do siebie. Ów dystans dziennikarz zaprezentował także w ostatnim wpisie, który pojawił się na jego profilu. Showman opublikował zdjęcie z plaży na Helu i napisał o sobie: „Urodziłem się z dosyć niefortunną urodą. Mam wrażenie że Bóg spojrzał na mnie i powiedział: +Będziesz potrzebował pomocy, żeby się z kimś umówić+. I dał mi niezwykły urok…” - zażartował.


Post stał się też dla Wojewódzkiego okazją do zaprezentowania koszulki ozdobionej naszywką z jego twarzą. Pochodzi ona z kolekcji sportowych ubrań, którą dziennikarz sygnuje swoim nazwiskiem. Czujni internauci zauważyli we wpisie Kuby Wojewódzkiego odwołanie do Boga i nie omieszkali mu tego wytknąć, bo dziennikarz jest zdeklarowanym ateistą. „A dlaczego akurat Bóg? Rzekomo w niego nie wierzysz! I tu cię mamy, przyłapany na gorącym uczynku…”. Na odpowiedź gwiazdy TVN nie trzeba było długo czekać. „Bóg jest dla mnie postacią literacką. Jak Kubuś Puchatek czy Don Kichot…” - wyjaśnił dziennikarz.


Krytyczne spojrzenie na urodę to nie jedyny żart z własnej osoby, na jaki pozwolił sobie ostatnio Wojewódzki. Jest znanym miłośnikiem luksusowych aut i chętnie się nimi chwali na Instagramie. Jednak opublikowane ostatnio archiwalne zdjęcie, na którym pozuje na tle samochodu, z pewnością nie wywołało w internautach uczucia zazdrości, a raczej uśmiech. Fotografia pochodzi z 1992 roku, kiedy to dziennikarz jeździł charakterystycznym modelem BMW E36, nazywanym „gruzem”. Do dziś te auta można zobaczyć na polskich drogach. Od lat ten model jest obiektem wielu memów oraz drwin z prowadzących go kierowców. Również strój dziennikarza sprzed 30 lat może dziś budzić rozbawienie, bo Wojewódzki ma na sobie charakterystyczne szerokie spodnie do połowy łydki i wysoko podciągnięte skarpety. (PAP Life)


ina/ gra/


Kraj i świat

2021-07-31, godz. 07:00 Katarzyna Utracka: 20 proc. uczestników Powstania Warszawskiego to kobiety (wideo) Około 12 tys. kobiet brało czynny udział w Powstaniu Warszawskim. Oznacza to, że mniej więcej 20 proc. wszystkich powstańców stanowiły właśnie kobiety… » więcej 2021-07-31, godz. 07:00 Gill-Piątek (Polska 2050): nie skupiamy się na elektoracie PO; przejmujemy się rosnącym zniechęceniem do polityki Polska 2050 nie skupia się na elektoracie PO; przejmujemy się za to rosnącym zniechęceniem do polityki; około 6 mln Polaków nie odnajduje na scenie politycznej… » więcej 2021-07-31, godz. 07:00 Nowe nanociała blokują SARS-CoV2 Niemiecki zespół opracował małe przeciwciała - tzw. nanociała, które praktycznie nierozerwalnie łączą się z różnymi wariantami koronawirusa i już… » więcej 2021-07-31, godz. 07:00 Kwaśniewski dla "Wprost": Czarzastego widzę stąpającego po polu minowym Włodzimierza Czarzastego widzę jak człowieka stąpającego po polu minowym, a nie w roli buldożera - powiedział b. prezydent Aleksander Kwaśniewski w tygodniku… » więcej 2021-07-31, godz. 06:50 Politycy KO: Liczymy, że Borys Budka jako szef klubu przeskoczy poprzeczkę zawieszoną przez Tomczyka Liczymy, że Borys Budka jako szef klubu KO przeskoczy poprzeczkę wysoko zawieszoną przez Cezarego Tomczyka - mówią parlamentarzyści KO, pytani o słowa Rafała… » więcej 2021-07-31, godz. 06:50 Nowa ustawa o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów trafi do Sejmu W najbliższym czasie do Sejmu trafi nowy projekt Ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów - dowiedziała się PAP. Nowe przepisy mają… » więcej 2021-07-31, godz. 06:50 Tokio/lekkoatletyka - Lisek: "Mondo" w piekielnej formie, bijemy się o 2-3. miejsce Piotr Lisek przyznał, że faworyt i rekordzista świata Szwed Armand Duplantis wydaje się poza konkurencją przed finałem skoku o tyczce w igrzyskach w Tokio… » więcej 2021-07-31, godz. 06:40 Zespół pocovidowy u dzieci może pojawić się nawet po bezobjawowym przejściu zakażenia PIMS, wieloukładowy zespół zapalny u dzieci, może pojawić się kilka tygodni po przejściu, nawet bezobjawowo, zakażenia SARS CoV-2 - poinformowali badacze… » więcej 2021-07-31, godz. 06:40 Miejsca pamięci Powstania Warszawskiego W niemal każdej dzielnicy współczesnej stolicy znajdują się ślady walki sprzed 77 lat lub zbrodni popełnionych przez Niemców w czasie Powstania Warszawskiego… » więcej 2021-07-31, godz. 06:40 Tokio/lekkoatletyka - finał sztafety mieszanej 4x400 m w większym składzie Dziewięć sztafet mieszanych 4x400 m wystąpi w sobotnim biegu finałowym igrzysk olimpijskich w Tokio - poinformowali organizatorzy igrzysk. Po proteście została… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »