2021-04-10, 23:30 Autor: PAP

Liga francuska - gol Milika dla Olympique w zremisowanym meczu z Montpellier

Arkadiusz Milik zdobył bramkę dla Olympique Marsylia w wyjazdowym meczu 32. kolejki francuskiej ekstraklasy piłkarskiej z Montpellier (3:3). To jego czwarty ligowy gol w barwach ekipy, do której przeniósł się w styczniu z Napoli.

Już w pierwszej minucie prowadzenie Montpellier dał Andy Delort. Milik wyrównał w 43. Polski napastnik efektownie minął obrońcę zagrywając piłkę między jego nogami, a następnie płaskim strzałem trafił do siatki.

Tuż przed przerwą drugą bramkę dla gości zdobył Pape Gueye. Na początku drugiej połowy znów był jednak remis. Tym razem gola dla Montpellier strzelił Gaetan Laborde.

Od 63. minuty Olympique grał w dziesiątkę, bo czerwoną kartką ukarany został Duje Caleta-Car. Mimo osłabienia w 71. minucie na ponowne prowadzenie marsylczyków wyprowadził Lucas Perrin.

W 89. minucie Milik został zmieniony, a jego kolegom nie udało się obronić korzystnego wyniku. Już w doliczonym przez sędziego czasie gry wyrównał Laborde.

W tabeli drużyna Polaka zajmuje szóste miejsce.(PAP)

wkp/ sab/

2024-06-09, godz. 14:50 Wybory do PE/ Podwójne głosowanie na Węgrzech przy nadal trwającej kampanii wyborczej Na Węgrzech twa głosowanie w wyborach do Parlamentu Europejskiego (PE) oraz wyborach samorządowych. W kraju nie obowiązuje cisza wyborcza, a politycy wciąż… » więcej 2024-06-09, godz. 14:40 Naukowcy z Opola i Krakowa zbadają elastyczność energetyczną budynków Politechniki Opolska i Krakowska, w ramach konsorcjum, będą badały mechanizmy elastyczności energetycznej budynków. Uczelnie otrzymały na projekt blisko… » więcej 2024-06-09, godz. 14:40 Wybory do PE/ Część Belgów miała tylko sześć godzin na wywiązanie się z wyborczego obowiązku Belgowie zagłosowali w niedzielę nie tylko w wyborach do Parlamentu Europejskiego, ale też federalnego i regionalnych. Udział w wyborach jest obowiązkowy… » więcej 2024-06-09, godz. 14:40 Wybory do PE/ PKW: odnotowano jedno przestępstwo i 20 wykroczeń w związku z wyborami (krótka3) Do tej pory odnotowano jedno przestępstwo i łącznie 20 wykroczeń podczas niedzielnych wyborów do PE - poinformował zastępca przewodniczącego PKW Konrad… » więcej 2024-06-09, godz. 14:30 Komunikat Totalizatora Sportowego (09-06-2024) Komunikat Totalizatora Sportowego Totalizator Sportowy Spółka z o.o. podaje wylosowane liczby w dniu 2024-06-09 o godz. 14:00W zakładach Kaskada wylosowano1… » więcej 2024-06-09, godz. 14:30 Komunikat Totalizatora Sportowego (09-06-2024) Komunikat Totalizatora Sportowego Totalizator Sportowy Spółka z o.o. podaje ilości i wysokości wygranych w grach losowychw dniu 2024-06-09 o godz. 14:00Kaskada… » więcej 2024-06-09, godz. 14:30 Iran/ Zaakceptowano sześciu kandydatów na prezydenta; zablokowano Ahmadineżada Rada Strażników Iranu zatwierdziła w niedzielę kandydaturę sześciu osób, którzy będą ubiegać się o fotel prezydenta w wyborach zorganizowanych po katastrofie… » więcej 2024-06-09, godz. 14:20 Francja/ W wyborach do PE zagłosowali rządzący i politycy otwierający listy wyborcze We Francji zagłosowali w niedzielę przed południem politycy otwierający listy wyborcze głównych ugrupowań politycznych, a także prezydent Emmanuel Macron… » więcej 2024-06-09, godz. 14:20 Wybory do PE/ Szef PKW: najwyższą frekwencję odnotowano w Toruniu - 14,41 proc. (krótka2) Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Sylwester Marciniak poinformował w niedzielę, że na godz. 12 najwyższą frekwencję w Polsce w wyborach do Parlamentu… » więcej 2024-06-09, godz. 14:20 Wybory do PE/ Mimo braku zgody rządu BiH, Polacy, Słoweńcy i Rumuni głosują w swoich ambasadach Obywatele Polski, Słowenii i Rumunii głosują w niedzielę w swoich ambasadach w Sarajewie w wyborach do Parlamentu Europejskiego, chociaż rząd Bośni i Hercegowiny… » więcej