Radio Opole » Kultura i rozrywka
2023-05-21, 17:31 Autor: Mariusz Majeran

Gwiazda Zenona Laskowika w Alei Gwiazd na opolskim rynku [ZDJĘCIA]

Zenon Laskowik oraz Akademicki Chór Politechniki Opolskiej [fot. Marcin Boczek]
Zenon Laskowik oraz Akademicki Chór Politechniki Opolskiej [fot. Marcin Boczek]
Gwiazda Zenona Laskowika w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki [fot. Marcin Boczek]
Gwiazda Zenona Laskowika w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki [fot. Marcin Boczek]
Zenon Laskowik odsłania swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki [fot. Marcin Boczek]
Zenon Laskowik odsłania swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki [fot. Marcin Boczek]
Zenon Laskowik, kabarecista święcący największe sukcesy w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku razem z Bohdanem Smoleniem w Kabarecie Tey, odsłonił swoją gwiazdę na opolskim rynku.
Tradycyjnie uroczystość uświetnił występ Chóru Politechniki Opolskiej pod dyrekcją Ludmiły Wocial. Wydarzenie przygotował Paweł Stauffer z Fundacji Stolicy Piosenki Polskiej w Opolu. - odsłoniliśmy dwie następne gwiazdy w naszej Alei 8Gwiazdy Zenona Laskowika i Agnieszki Osieckiej.

- Drodzy opolanie, bardzo chciałem podziękować jeszcze raz za tę wiązankę pieśni. Nie spodziewałem się. Zapraszamy do Poznania, bo będziemy grali 50-lecie nasze, gdzie wspominamy różne chwile związane z festiwalami - powiedział Zenon Laskowik.

Artysta odsłonił swoją gwiazdę i zaśpiewał z Chórem Politechniki Opolskiej medley swoich utworów.

To już 83. gwiazda w opolskiej Alei Gwiazd.
Paweł Stauffer , Zenon Laskowik, Chór Politechniki Opolskiej

Kultura i rozrywka

2023-06-08, godz. 18:11 "Jest imponujący". Mural Zbigniewa Wodeckiego odsłonięty [ZDJĘCIA] Mural Zbigniewa Wodeckiego oficjalnie odsłonięty. Wizerunek znanego niemal każdemu pokoleniu wokalisty i muzyka można już oglądać na ścianie kamiennicy… » więcej 2023-06-08, godz. 17:55 Wielka gala "Od Opola do Opola" Będzie energicznie, głośno i z udziałem orkiestry oraz DJ - tak zapowiada się koncert 'Od Opola do Opola'. To właśnie on rozpocznie 60. Krajowy Festiwal… » więcej 2023-06-08, godz. 16:05 Kilkudziesięciu artystów i współczesna muzyka chrześcijańska na Górze św. Anny Wieczorem Grocie Lurdzkiej odbędzie się spotkanie pod hasłem 'Opole Uwielbia'. » więcej 2023-06-08, godz. 15:00 Przed nami Wielki Test Wiedzy o O-polskiej Piosence. Uczestnikami będą słuchacze Radia Opole Przez ostatnich 12 tygodni Radio Opole i nasi słuchacze żyli Krajowym Festiwalem Polskiej Piosenki. Codziennie od poniedziałku do piątku DJ Adamus opowiadał… » więcej 2023-06-08, godz. 14:25 Tancerze z grupy Volt są już w pełnej gotowości Stroje prawie gotowe, a układy przećwiczone. To oznacza jedno - tancerze z grupy Volt są już w pełnej gotowości przed 60.Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki… » więcej 2023-06-08, godz. 12:35 Debiutanci próbują przed koncertem. To ich pierwsze kroki na deskach opolskiego amfiteatru To spełnienie marzeń i kolejny bardzo ważny krok w karierze muzycznej - mówią o swoich występach na deskach opolskiego amfiteatru debiutanci. Część z… » więcej 2023-06-07, godz. 21:07 By dzieci pokochały książki. Trwa wielkie czytanie w MBP w Opolu Już po raz 13. najmłodsi mieszkańcy stolicy regionu i ich rodzice mają możliwość wziąć udział w Opolskim Maratonie Czytania. Wydarzenie ma na celu rozbudzić… » więcej 2023-06-07, godz. 21:04 60. KFPP: opolski amfiteatr nie śpi. Artyści szykują "Premiery" [ZDJĘCIA] Do późnych godzin wieczornych trwały próby do koncertu 'Premiery'. W sobotni wieczór 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu usłyszymy 10 piosenek… » więcej 2023-06-07, godz. 21:03 60. KFPP: przygotowania do koncertu "Premiery" [ZDJĘCIA] Popołudniowe próby przed 60. Krajowym Festiwalem Polskiej Piosenki w Opolu wypełniły przygotowania do sobotnich koncertów 'Premiery' w reż. Cypriana Ziąbskiego… » więcej 2023-06-07, godz. 20:15 Każdy może zagrać na fortepianie na opolskim rynku [ZDJĘCIA] Wiemy już z Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki, że 'śpiewać każdy może wiemy'. Ale od dziś każdy może także zagrać na fortepianie, jaki stanął… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »