Radio Opole » Plenerowy radio-trening » Trzymaj formę z Radiem Opole!

Trzymaj formę z Radiem Opole!

2022-12-31, 10:00

3 lata "Plenerowego radio Treningu" - podsumowanie

3 lata "Plenerowego radio Treningu" - podsumowanie
3 lata "Plenerowego radio Treningu" w 2 minuty. Seria powstała dzięki ogromnemu zainteresowaniu aktywnością fizyczną wśród Was Słuchacze.
Zobaczcie gdzie byliśmy, co ćwiczyliśmy oraz kto nam towarzyszył.

W nadchodzącym Nowym Roku życzę, aby aktywność fizyczna stała się dla Was przyjemnością.
2022-12-24, 10:00

Ćwiczenia rozciągające podczas świąt - "Plenerowy Radio Trening"

Ćwiczenia rozciągające podczas świąt - "Plenerowy Radio Trening"
Chlapa za oknem, ale na szczęście w domu jest ciepło, więc zapraszamy na ćwiczenia rozciągające. Jest to idealny moment, bo kiedy jesteście zestresowani przygotowywaniem do świąt Bożego Narodzenia, to połączenie tych ćwiczeń ze spokojnym oddechem sprawi, że zmniejszy się napięcie w waszym ciele i pozwolicie Waszym myślom odpłynąć...
A jeżeli podczas Wigilii uda się Wam zaangażować rodzinkę do wspólnych ćwiczeń, to wielkie brawa dla Was!
2022-12-03, 10:00

Taśmy oporowe TRX "Plenerowy Radio Trening"

Taśmy oporowe TRX "Plenerowy Radio Trening"
Taśmy oporowe sprawdzają się nie tylko w warunkach domowych. Można je również zaczepić na plenerowej siłowni, a nawet do drzewa.
Dzięki nim ćwiczymy wszystkie partie mięśniowe angażując również mięśnie stabilizacyjne.
2022-11-26, 10:00

Wzmacnianie z kettlami "Plenerowy Radio Trening"

Wzmacnianie z kettlami "Plenerowy Radio Trening"
Dziś będzie siłowo, czyli ćwiczenia wzmacniające z kettlami. Dowiecie się również czy podczas chłodnych dni można się odwodnić?
2022-11-19, 10:00

Wzmacnianie z gumami oporowymi - Plenerowy Radio Trening

Wzmacnianie z gumami oporowymi - Plenerowy Radio Trening
Tym razem będziemy ćwiczyli za pomocą sprzętu, który mieści się w kieszeni od bluzy. Wybiegamy z domu do parku, a następnie zapraszam do ćwiczeń wzmacniających nasze ciało. Nadeszły chłodne dni, więc czas na rozgrzanie Waszego organizmu. Co Wam w tym pomoże..? Zapraszamy do plenerowego Radio Treningu, a dowiecie się co należy zmienić w Swojej diecie, aby Wasz organizm się nie wychładzał.
2022-11-05, 10:05

Trening z piłką fitnesową oraz zdrowe słodycze - zobacz "Plenerowy radio-trening"

Trening z piłką fitnesową oraz zdrowe słodycze - "Plenerowy Radio Trening"
Ćwiczenia z dużą piłką fitnesową przynoszą same korzyści, ponieważ oprócz mięśni powierzchownych, ćwiczymy także mięśnie głębokie, które stabilizują naszą sylwetkę. A po treningu zapraszamy na coś słodkiego, ale zdrowego i pysznego!
2022-10-29, 10:00

Ćwiczenia z piłkami lekarskimi - Plenerowy Radio Trening

Ćwiczenia z piłkami lekarskimi - Plenerowy Radio Trening
Dziś ćwiczymy z piłkami lekarskimi. Będzie dużo ćwiczeń w ruchu z oporem, z pomocą których wzmocnimy całe ciało. Porozmawiamy również o posiłku przedtreningowym.
2022-10-22, 10:14

Wzmacniamy mięśnie nóg i pośladków - Plenerowy Radio Trening

Wzmacniamy mięśnie nóg i pośladków - Plenerowy Radio Trening
Dziś do treningu wykorzystamy gumy oporowe. Jest to fenomenalny przyrząd do ćwiczeń wielu partii mięśniowych. Tym razem skupimy się na mięśniach nóg oraz pośladkach. Do tego zachęcamy do czytania etykiet produktów. Skład jedzenia często może nas mocno zaskoczyć. Ćwiczcie z nami w drodze do wymarzonej sylwetki. Do dzieła!
2022-10-15, 10:00

"Plenerowy radio trening" - zaawansowane ćwiczenia na brzuch

"Plenerowy radio trening" - zaawansowane ćwiczenia na brzuch
Dziś będą zaawansowane ćwiczenia na mięśnie brzucha. Jeżeli chodzi o mięśnie brzucha, to najważniejsza jest technika. Możemy wykonywać setki powtórzeń, a nie będziemy widzieć efektów. Do dzieła!
1234567

Zobacz także

2022-05-07, godz. 10:01 "Plenerowy Radio-Trening" - wzmacnianie mięśni biegacza Czy można wyjść z domu i bez przygotowania biegać? Nasza trenerka Kasia Jędrzejewska zachęca do wcześniejszego wzmacniania swoich mięśni, aby unikać… » więcej 2022-04-30, godz. 10:00 "Plenerowy radio-trening" - rozciąganie po bieganiu (30.04.2022) Rozciąganie to często pomijany element treningu przez biegaczy. Nasza trenerka, Katarzyna Jędrzejewska przygotowała dla Was kilka prostych ćwiczeń rozciągających… » więcej 2022-04-23, godz. 10:00 "Plenerowy radio-trening" - technika biegu Tym razem Katarzyna Jędrzejewska pomoże Wam biegać ekonomicznie. Zajmiemy się dopracowaniem techniki biegu. » więcej 2022-04-16, godz. 12:49 "Plenerowy radio-trening" - skipy W czasie świątecznego odpoczynku oraz w przerwie między posiłkami warto zadbać o aktywność fizyczną. Jak prawidłowo przygotować się do biegu? W jaki… » więcej 2022-04-09, godz. 10:05 "Plenerowy radio trening" - rozgrzewka przed bieganiem Jak po długiej zimowej przerwie powrócić do biegania, tak aby przy okazji nie zrobić sobie krzywdy? Czy wystarczy tylko rozgrzewka? A może warto zacząć… » więcej 2022-04-02, godz. 10:06 "Plenerowy Radio Trening" - wzmacnianie mięśnia wielodzielnego - prawidłowa postawa ciała Należy do pasma przyśrodkowego mięśni głębokich grzbietu. Sięga od kości krzyżowej po kręgi szyjne. Bierze udział w prostowaniu, stabilizowaniu i skręcaniu… » więcej 2022-03-26, godz. 11:04 "Plenerowy radio-trening" - dziś zajmujemy się dysfunkcjami mięśniowo-szkieletowymi, jakie pojawiają się podczas… Dziś Katarzyna Jędrzejewska ponownie gości w KM FIZJO Katarzyny Musioł - tym razem zajmujemy się dysfunkcjami mięśniowo-szkieletowymi, jakie pojawiają… » więcej 2022-03-19, godz. 10:05 "Plenerowy Radio Trening" tym razem dla wszystkich, bo kto dziś w rękach nie trzymał telefonu? Smartfonia - jesteście ofiarami tej przypadłości? A może nawet nie wiecie, że tak jest? Koniecznie obejrzyjcie propozycje codziennych ćwiczeń w "Plenerowym… » więcej 2022-03-12, godz. 10:01 "Plenerowy Radio Trening" - chwila relaksu i rozciągania Po całym tygodniu pracy, przyszedł czas na chwilę relaksu. Korzystając ze słonecznej pogody zachęcamy do wspólnych ćwiczeń w plenerze z Katarzyna Rurka… » więcej 2022-03-05, godz. 12:06 "Plenerowy radio-trening" - ćwiczenia z piłką lekarską na wzmocnienie mięśni brzucha To już ostatni trening poświęcony ćwiczeniom na mięśnie brzucha, co nie oznacza, że zapominamy o tych partiach mięśni. Pamiętajcie, aby efekt się utrzymał… » więcej
23456
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »