Radio Opole » Ze zdrowiem Ci do twarzy w Radiu Opole » Posłuchaj audycji prowadzonych przez Katarzynę…

Posłuchaj audycji prowadzonych przez Katarzynę Zawadzką

2018-06-06, 09:19

Ze zdrowiem Ci do twarzy

Katarzyna Zawadzka [fot. Paweł Stauffer]
Katarzyna Zawadzka [fot. Paweł Stauffer]
Razem z ekspertami oglądamy etykiety produktów spożywczych i kosmetyków. Śledzimy zmiany prawne dotyczące ochrony zdrowia. Rozmawiamy z dietetykami, instruktorami sportowymi i lekarzami. Zachęcamy młodzież do zdrowego stylu życia. Poruszamy tematy ważne dla osób niepełnosprawnych oraz seniorów. Mówimy także o tym, jak zadbać o urodę, która wpływa na dobre samopoczucie.

Polecamy też Plenerowy radio-trening z Katarzyną Jędrzejewską. W każdą sobotę prezentujemy filmy przygotowane przez naszą specjalistkę, które pomogą nam zachować formę.

Do słuchania w każdą sobotę od 12:05 do 15:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
2022-12-19, 13:24

Jak zmieniając styl życia pokonała problemy zdrowotne? Rozmowa z Anną Ostrowską

Anna Ostrowska [fot. Maciej Marciński]
Anna Ostrowska [fot. Maciej Marciński]
Stres to jedna z najczęściej występujących czynników chorobotwórczych. Anna Ostrowska doświadczyła tego na własnej skórze. Jak zmieniając styl życia udało jej się nie tylko wyleczyć refluks, ale także szerzej zadbać o własne zdrowie? O tym opowiedziała nam w programie. Ponadto nasza rozmówczyni ukończyła studia psychodietetyczne i dziś inspiruje inne kobiety w dziedzinie wprowadzania w życie zdrowych nawyków.
2022-12-15, 13:37

O nastroju, neuroprzekaźnikach i odżywianiu. Rozmowa z Dominiką Bujarą

Dominika Krajczy [fot. Katarzyna Zawadzka]
Dominika Krajczy [fot. Katarzyna Zawadzka]
Jak dieta wpływa na nasze samopoczucie? Jak zadbać o to, aby neuroprzekaźniki odpowiednio stymulowały nasz organizm? Na ten temat rozmawialiśmy z dietetyczką i fitoteraputką Dominiką Bujarą. Było między inny o teście Bravermana, który może wspomagać diagnostykę obniżonego nastroju. Posłuchajcie!
2022-12-03, 15:24

Jak sobie radzić ze zmianą? Rozmowa z Piotrem Zawadzkim

Piotr Zawadzki [fot. archiwum prywatne]
Piotr Zawadzki [fot. archiwum prywatne]
Zmiany to nieodłączny element życia. Jak je zaakceptować i wykorzystać jako okazję do rozwoju? Jak zachować równowagę psychiczną będąc w procesie zmiany? Na ten temat rozmawialiśmy z coachem i mentorem Piotrem Zawadzkim.
2022-11-19, 14:17

Trzy lata w podróży - jak ich zmieniły? Rozmowa z duetem "Dobrze Pojechane"

Duet podróżniczy - Magda Gumowska i Mariusz Łapiński [fot. archiwum prywatne]
Duet podróżniczy - Magda Gumowska i Mariusz Łapiński [fot. archiwum prywatne]
O podróżach, które poszerzają myślowe horyzonty i odkrywaniu piękna świata opowiedział nam duet podróżniczy "Dobrze Pojechane" - Marta Gumowska i Mariusz Łapiński. Opowiedzieli nam między innymi o swojej najdłuższej podróży, która trwała 3 lata. Najwięcej czasu spędzili wówczas w Australii. Posłuchajcie!
1234567

Zobacz także

2022-04-13, godz. 17:22 Relaksacja i panowanie nad stresem. Rozmowa z Aleksandrą Marcinkowską Razem z doradczynią zdrowia Aleksandrą Marcinkowską ćwiczyliśmy techniki relaksacyjne. Sprawdzaliśmy także, jak ważny w przeżywaniu rzeczywistości jest… » więcej 2022-04-09, godz. 14:43 Wojna w sieci pod lupą. Rozmowa z dr. Tomaszem Turbą Jak bardzo zmienił się sposób relacjonowania wojny w Ukrainie od czasu jej wybuchu do teraz? Jakie działania obecnie podejmują hakerzy z grupy Anonymous?… » więcej 2022-04-05, godz. 12:22 Przesilenie wiosenne i tajniki odżywiania. Rozmowa z Markiem Kochajkiewiczem Przesilenie wiosenne to wyzwanie dla naszego organizmu. Zdaniem specjalistów może towarzyszyć mu senność, osłabienie czy obniżony nastrój. Jak o siebie… » więcej 2022-04-05, godz. 11:45 Vipassana - medytacja dla każdego? Rozmowa z Grzegorzem Francuzem Sprawdziliśmy, czym jest vipassana uważana za jedną z najstarszych praktyk medytacyjnych. Swoim doświadczeniem podzielił się z nami dr hab. Grzegorz Francuz… » więcej 2022-03-28, godz. 12:52 Psychomanipulacja - jak się wyzwolić? Rozmowa z dr Ewą Kosowską-Korniak W sobotniej audycji mówiliśmy o psychomanipulacji. Jak rozpoczynać takie zjawisko i wyzwolić się z niego? Na te pytania opowiadała dr Ewa Kosowska-Korniak… » więcej 2022-03-26, godz. 14:49 Życie w raju? Mariusz Blachowski o wyspie pełnej słońca Czy Zanzibar to wyspa wolności? Jak wyglądał 14-miesięczny pobyt Mariusz Blachowskiego w Tanzanii? Rozmawialiśmy o alternatywnym pomyślne na życie. » więcej 2022-03-21, godz. 11:16 Człowiek wobec cierpienia. Rozmowa z Jackiem Lekkim Jak zaakceptować cierpienie, które dotyka nas lub ludzi dookoła? Jak radzić sobie z egzystencjalnym doświadczeniem, jakim jest konfrontacja z okrucieństwem… » więcej 2022-03-21, godz. 11:01 Dokąd prowadzi intuicja? Rozmowa z dr Anną Glińską-Lachowicz Razem z choreografką i socjologiem resocjalizacyjnym dr Anną Glińską-Lachowicz zastanawialiśmy się, jak odkryć, usłyszeć swój wewnętrzny głos i pójść… » więcej 2022-03-14, godz. 12:14 Jak zadbać o zdrowy sen? Rozmowa z Dominiką Krajczy Jak zadbać o zdrowy sen, który pozwoli nam zregenerować układ nerwowy? Na to pytanie odpowiedziała Dominika Krajczy - fitoterapeutka i dietetyczka ze Zdzieszowic… » więcej 2022-03-14, godz. 11:34 Ciało w stresie - jak z nim pracować? Rozmowa z Gabrielą Eliasz-Łukasiewicz Jak uwolnić z ciała napięcia wywołane trudnymi doświadczeniami? Jak wygląda praca z traumą? O to zapytaliśmy fizjoterapeutkę, rehabilitantkę i terapeutkę… » więcej
45678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »