Radio Opole » Dobre Granie + Dobre Granie Ekstra » Wideo z gośćmi audycji 'Dobre granie' i 'Dobre g ...

Wideo z gośćmi audycji "Dobre granie" i "Dobre granie ekstra"

2019-01-11, 15:58

Zespół Albo i Nie w "Dobrym Graniu Ekstra" Basi Beuth

Zespół Albo i Nie w "Dobrym Graniu Ekstra" Basi Beuth
Audycję "Dobre Granie Ekstra" Basi Beuth odwiedził zespół Albo i Nie. Czterech panów tworzy muzykę akustyczną z dobrym tekstem, w bardzo niebanalnych aranżacjach. Idąc wytrwale tą drogą zdobyli już wiele nagród muzycznych, a także dotarli do półfinału programu Must Be The Music. W dniu, w którym pojawili się w audycji, zagrali też koncert w Restauracji Radiowa.
2019-01-04, 14:47

Duet Moonshiners na żywo w Dobrym Graniu!

Duet Moonshiners na żywo w Dobrym Graniu!
Odwiedził nas zespół Moonshiners. Duet znalazł czas przed swoim koncertem w Dworku Artystycznym. Muzycy specjalizują się w akustycznych wersjach metalowych i rockowych standardów. Podczas audycji zaprezentowali nawet próbkę swojego repertuaru specjalnie dla naszych słuchaczy! Rozmawialiśmy poza tym o ich niezwykłej przyjaźni i miłości do muzyki lat 90.
2018-12-20, 12:04

Kuba Mitoraj w Dobrym Graniu Ekstra!

Kuba Mitoraj o płycie "Pastorałki przez cały rock"
W studiu gościliśmy Kubę Mitoraja, gitarzystę Grzegorza Wilka. Basia Beuth rozmawiała z artystą o nowej płycie świątecznej "Pastorałki przez cały rock".
2018-12-11, 14:57

'Monkey' gościem Sabiny SAGO

'Monkey' gościem Sabiny SAGO w "Dobrym Graniu Ekstra"
Muzyka towarzyszyła mu od małego. Był tak głośny podczas lekcji, że mama chcąc spożytkować jego energię, zapisała go do szkoły muzycznej. Jako gimnazjalista na dobre zaczął przygodę ze śpiewaniem. Był wokalistą w rockowym zespole spod Warszawy, szybko jednak rozpoczął solową pracę z autorskimi tekstami.

Skąd pseudonim „Monkey”? Gdzie występował i kogo zachwycił? Jakie były jego początki ze śpiewaniem? Czego metaforą jest „Małpi wrzask” i jakimi artystami się inspiruje? O tym m.in. opowiedział w audycji.
2018-12-18, 10:48

Transgresja i premiera ich najnowszego singla w Dobrym Graniu

Transgresja i premiera ich najnowszego singla w Dobrym Graniu
Odwiedziła nas śląska Transgresja. Porozmawialiśmy o "Furii", czyli nowym singlu zespołu. Posłuchaliśmy również przedpremierowo utworów ze zbliżającej się debiutanckiej płyty rapcore'owej grupy.
2018-12-11, 10:08

Chilli Crew w Dobrym Graniu!

Członkowie grupy Chilli Crew o swojej różnorodnej twórczości
Gośćmi audycji "Dobre Granie" byli członkowie zespołu Chilii Crew tuż przed ich występem w Studium M im. SBB. Muzyków zapytaliśmy o ich różnorodną twórczość i kiedy planują wydać następcę debiutanckiego albumu "a Ty".
2018-12-05, 20:00

Wokalistka zespołu Brathanki - Aga Dyk o swojej debiutanckiej płycie [FILM]

Wokalistka zespołu Brathanki - Aga Dyk o swojej debiutanckiej płycie
Odwiedziła nas Aga Dyk. Wokalistka Brathanków opowiedziała o swoim debiutanckim albumie pt. "Odlot na Dominikanę". Rozmawialiśmy też o nowych singli i artystycznych planach.

Poniżej teledysk do najnowszego singla "Stróż", który miał swoją premierę w listopadzie tego roku.

1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »