Radio Opole » Dobre Granie + Dobre Granie Ekstra

Aktualności

2018-04-20, 12:31

Zespół EABS w audycji "Dobre Granie"!!!

Zespół EABS o trwających w Studiu M nagraniach na taśmie analogowej
Zespół EABS a dokładnie Electro Acoustic Beat Sessions był gościem kolejnej odsłony audycji "Dobre Granie". Z członkami zespołu rozmawialiśmy o trwających w Studiu M nagraniach na taśmie analogowej. W naszej rozgłośni zarejestrowane zostanły dwie, liczące po kilkanaście minut, kompozycje grupy jazzowej z Wrocławia.
2018-04-14, 11:25

Kasia i Jacek Sienkiewiczowie z duetu "Kwiat Jabłoni" w Dobrym Graniu!

Kasia i Jacek Sienkiewiczowie o inspiracjach amerykańskim folkiem
Duet folkowo-popowy Kwiat Jabłoni wystąpił w Studiu M Radia Opole. Artyści, którzy do Opola przyjechali z Warszawy są zainspirowani amerykańskim folkiem. Wykonują muzykę grając na fortepianie, mandolinie i dodając elektroniczne brzmienia. Przed swoim koncertem z Kasią i Jackiem Sienkiewiczami w audycji "Dobre Granie" rozmawiał Tomasz Wojtyłko.
2018-04-13, 16:12

Paweł Morrison w Dobrym Graniu

Paweł Morrison w Dobrym Graniu - posłuchaj i zobacz!
Tym razem w audycji „Dobre Granie” gościliśmy Pawła Morrisona. Jednego z artystów, którzy zagrają podczas XX Opolskiego Jam Session. Jubileuszowa edycja wydarzenia organizowana jest w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. Naszego gościa pytaliśmy m.in. o tajniki improwizowania na żywo.
2018-04-04, 20:00

Sylwia Gawłowska, autorka piosenek, wokalistka i... polonistka na żywo w "Dobrym Graniu Ekstra"!!!

Sylwia Gawłowska o tym, jak to się stało, że półtora roku temu Opole skradło jej serce
W czwartkowej audycji "Dobre Granie Ekstra" z Sylwią Gawłowską, autorką piosenek, wokalistką i... polonistką, pochodzącą z Lublina rozmawiała Basia Beuth. Rozmawialiśmy o jej autorskiej twórczości, współpracy z innymi artystami oraz o tym, jak to się stało, że półtora roku temu Opole skradło jej serce.
2018-04-12, 09:04

Maria Spólny i Tomek Matusiak czyli zespół BoW na żywo w Dobrym Graniu!!!

Zespół BoW w audycji Dobre granie!!!
Odwiedzili nas starzy znajomi z zespołu BoW. Maria Spólny i Tomek Matusiak zaprezentowali naszym słuchaczom na żywo swoje najnowsze nagranie. Opowiedzieli również o muzycznej podróży do Stanów Zjednoczonych. Wypytaliśmy ich także o najbliższe plany fonograficzne.
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »