Radio Opole » Dobre Granie + Dobre Granie Ekstra

Wideo z gośćmi audycji "Dobre granie" i "Dobre granie ekstra"

2018-10-19, 19:09

Kasai w Dobrym Graniu - tuż przed koncertem w Radiu Opole!

Kasai w Dobrym Graniu - tuż przed koncertem w Radiu Opole!
Kasai, czyli Katarzyna Piszek, była gościem audycji Dobre Granie tuż przed swoim występem w Studiu M im. SBB.

Tomasz Wojtyłko pytał artystkę o jej alternatywne inspiracje i miłość do Thoma Yorka z Radiohead. Dowiemy się również czegoś o jej rozległym doświadczeniu, które zdobyła jako muzyk sesyjny.
2018-10-19, 14:27

Aquiles Priester Band! Gwiazda Drum Festu w "Dobrym Graniu"

Aquiles Priester Band! Gwiazda Drum Festu w "Dobrym Graniu"
Grupa gości w Polsce w ramach 27. Międzynarodowego Festiwalu "Drum Fest". Wystąpi w piątek (19.10) w Wałbrzychu, w sobotę w Gliwicach, a w niedzielę w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.

Tymczasem w przerwie prób w Studiu M im. SBB w Radiu Opole zajrzeli do studia audycji "Dobre Granie", gdzie porozmawiali z Tomaszem Wojtyłko...
2018-10-10, 20:00

Martyna i Andrzej Czechowie z zespołu Chwila Nieuwagi w "Dobrym Graniu Ekstra"!

Martyna i Andrzej Czechowie z zespołu "Chwila Nieuwagi" o zbliżającej się premierze ich najnowszej płyty "Morawska Brama"
W kolejnej odsłonie audycji "Dobre Granie Ekstra" Basia Beuth gościła Martynę i Andrzeja Czech, czyli duet założycieli rybnickiego zespołu Chwila Nieuwagi. Artyści zapowiadali zbliżającą się premierę ich najnowszej płyty "Morawska Brama", nagranej wspólnie z Kubą Blokeszem.więcej »
2018-10-04, 09:47

Ania Deko w "Dobrym Graniu"

Ania Deko w "Dobrym Graniu"
Nasze studio odwiedziła Ania Deko! Kiedy była u nas ostatnio, miała już na koncie występ w The Voice of Poland. Cztery lata temu zaprezentowała się w programie z dobrej strony i zdobyła pierwsze doświadczenie w telewizyjnej produkcji. Tegoroczna edycja okazała się dla niej jeszcze bardziej udana. Wokalistkę pytaliśmy o dotychczasową twórczość i wrażenia z talent show. Udało nam się ją również namówić na drobny występ.
2018-10-02, 11:12

Dominika Sozańska ponownie w Radiu Opole

Dominika Sozańska o swojej nowej płycie "Horyzonty"
Kiedy była u nas ostatnio, zapowiedziała, że powróci do Dobrego Grania z debiutanckim albumem. Dominika Sozańska okazała się słowna, dlatego odwiedziła nas z "Horyzontem". Posłuchaliśmy obszernych fragmentów nowego wydawnictwa. Nie zabrakło również specjalnych upominków dla naszych słuchaczy!
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »