Radio Opole » Dobre Granie + Dobre Granie Ekstra

Aktualności

2018-06-08, 20:01

Small Mechanics w Festiwalowym Studiu Radia Opole [FILM]

Small Mechanics w Festiwalowym Studiu Radia Opole
Zespół zaprezentuje utwór "Gęstnieją jesienie", pochodzący z ich pierwszej płyty "The Gift". Słowa do piosenki przygotował sam Pablopavo. Karol Wróblewski i Tymoteusz Miłowanow opowiedzieli o współpracy ze znakomitym tekściarzem. Small Mechanics będą reprezentować Opole w koncercie Debiutów.
2018-06-07, 19:57

Krzysztof Kiljański w Festiwalowym Studiu Radia Opole

Krzysztof Kiljański w Festiwalowym Studiu Radia Opole
Krzysztof Kiljański był gościem Tomasz Wojtyłki i Kacpra Śnigórskiego w audycji "Dobre Granie" prowadzone z Festiwalowego Studia Radia Opole. Wokalista opowiedział o występie podczas koncertu "Ja to mam szczęście". Muzyk zaprezentuje utwór "Tak jak malował pan Chagall". Poza tym dowiedzieliśmy się też o szczegółach nadchodzącej płyty "Więcej". Album będzie miał premierę 15 czerwca.
2018-06-06, 19:37

Marta Gałuszewska gościem audycji "Dobre Granie" w plenerowym studio Radia Opole

Marta Gałuszewska gościem audycji "Dobre Granie" w plenerowym studio Radia Opole
Plenerowym studio Radia Opole odwiedziła Marta Gałuszewska, wokalistka opowiedziała o swojej muzycznej przeszłości i zapowiedziała również swój występ w koncercie "Premiery" podczas 55. KFPP. Artystka wykona utwór "Nie mów mi nie" z poszerzonym składem.
2018-06-05, 18:58

Sławek Uniatowski w audycji "Dobre Granie Ekstra" w Festiwalowym Studiu Radia Opole!

Sławek Uniatowski w Festiwalowym Studiu Radia Opole (05.06.18)
Ze Sławkiem Uniatowskim w audycji "Dobre Granie Ekstra" rozmawiamy o jego udziale przy tworzeniu wydanej po śmierci Zbigniewa Wodeckiego płyty pt. "Dobrze, że jesteś". Artysta podzielił się również emocjami jakie towarzyszą mu przy wykonywaniu utworu "Lubię wracać tam gdzie byłem już" na scenie opolskiego amfiteatru.
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »