Radio Opole » Dobre Granie + Dobre Granie Ekstra

Aktualności

2018-01-09, 12:51

Sabina SAGO prowadzącą "Dobre Granie Ekstra" w każdy poniedziałek

Sabina SAGO prowadzącą "Dobre Granie Ekstra" w każdy poniedziałek
Studio „Dobrego Grania” odwiedziła Sabina SAGO. Artystka zdradziła, co szykuje w swoim paśmie „Dobre Granie Ekstra”. Wokalistka opowiedziała nam m.in. o muzyce, którą będzie raczyć naszych słuchaczy, ale także o swoich planach artystycznych. Wspólnie wspominaliśmy również 65. urodziny Radia Opole.więcej »
2018-01-03, 12:39

Magdalena "Meg" Krzemień w każdy wtorek w roli prowadzącej "Dobre Granie Ekstra"

Magdalena 'Meg' Krzemień w każdy wtorek w roli prowadzącej "Dobre Granie Ekstra"
Magdalena "Meg" Krzemień ponownie w Dobrym Graniu! Znakomita wokalistka gościła u nas wielokrotnie. Tym razem jednak zadebiutowała w nowej roli. Zapowiadamy jej pasmo "Dobre Granie Ekstra", które prowadzi od stycznia wraz z Sabiną Sago, Kamilą Dauksz, Basią Beuth i Natalią Kryjom. Pytamy ją o kierunek, który obierze przy przygotowywaniu playlist. Rozmawiamy również o jej artystycznych planach.więcej »
2018-01-03, 13:46

Prezes Radia Opole Piotr Moc opowiada o nowej ramówce naszej rozgłośni

Piotr Moc, prezes Radia Opole opowiada o nowej ramówce naszej rozgłośni
Program pełen nowości muzycznych i rozmów z obiecującymi twórcami, ozdobiony ciętymi dialogami prowadzących oraz mnóstwem ciekawostek. Audycja od nowego roku będzie o godzinę dłuższa, a nowością będzie "Dobre Granie Ekstra". 2 stycznia nastąpiła inauguracja!

Za nami pierwszy trzygodzinny odcinek Dobrego Grania! W trakcie audycji odbyła się premiera pasma "Dobre Granie Ekstra", którego pierwszy odcinek poprowadziła Magdalena "Meg" Krzemień. Powtórka pasma zawsze tego samego dnia po 23:00 w kanale Radio Opole 2 (DAB+).

W związku z tym odwiedził nas Piotr Moc. Prezes Radia Opola opowiadał o nowej ramówce naszej rozgłośni.
2018-01-03, 13:40

Katarzyna Sky Sperczyńska

Katarzyna Sky Sperczyńska w audycji "Dobre Granie"
Od roku studiuje na Akademii Filmowej w Nowym Jorku i podbija musicalowe sceny. Tuż przed świętami naszym gościem była Kasia Sky Sperczyńska! Obiecała, że zaśpiewa specjalnie dla naszych słuchaczy, zaśpiewała i to nie jeden raz.więcej »
2018-01-03, 11:42

Basia Beuth w każdą środę w audycji "Dobre Granie Ekstra"

Basia Beuth w każdą środę w audycji "Dobre Granie Ekstra"
Za nami spotkanie z kolejną z autorek programu Dobre Granie Ekstra, czyli Basią Beuth. Opolska wokalistka zdradziła, jaką muzykę zamierza promować w swojej audycji. Pytaliśmy ją również o bieżące plany artystyczne i jej nieortodoksyjne podejście do piosenki autorskiej.więcej »
2018-01-03, 11:33

Kamila Dauksz w każdy czwartek w audycji "Dobre Granie Ekstra"

Kamila Dauksz w każdy czwartek w audycji "Dobre Granie Ekstra"
20 grudnia odwiedziła nas kolejna z autorek programu Dobre Granie Extra, czyli Kamila Dauksz. Opolska wokalistka zdradziła, jaką muzykę zamierza promować w swojej audycji. Spytaliśmy ją również o bieżące plany artystyczne.więcej »
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »