Radio Opole » Dobre Granie + Dobre Granie Ekstra

Rozmowy z gośćmi audycji "Dobre granie" i "Dobre granie ekstra"

2019-12-06, 21:57

Pokahontaz w Dobrym Graniu! [FILM]

Pokahontaz w Dobrym Graniu! [FILM]
Polska ikona hip-hopu - zespół Pokahontaz, czyli Wojciech „Fokus” Alszer i Sebastian „Rahim” Salbert odwiedzili naszą rozgłośnię tuż przed koncertem w klubie Metro. Posłuchaliśmy "Renesansu", czyli najnowszej płyty grupy. Poznaliśmy również kulisy powstawania albumu.więcej »
2019-12-02, 10:58

Dominika Barabas, Adam Grycan i Jacek Halaba gośćmi "Dobrego Grania"!

Dominika Barabas, Adam Grycan i Jacek Halaba w "Dobrym Graniu"!
Odwiedziła nas Dominika Barabas. Artystka podsumowała zorganizowany przez nią Songwriting Camp ZAiKS. W październiku w Zakopanem znakomici muzycy specjalizujący się w odmiennych gatunkach napisali razem kilkadziesiąt piosenek. Wśród artystów byli Adam Grycan i Jacek Halaba z Opolszczyzny, którzy również pojawili się w audycji. Posłuchamy piosenek, które razem stworzyli i powspominamy niezwykłe wydarzenie.
2019-11-26, 15:48

Francis Tuan w Dobrym Graniu!

Francis Tuan w Dobrym Graniu!
Za kilka dni oficjalna premiera teledysku do utworu „First Mover” Francisa Tuana. W audycji artysta polsko-wietnamskiego pochodzenia opowiedział o kulisach powstania tego klipu i nadchodzącej pierwszej długogrającej płycie. Nie obyło się też bez muzycznego występu!więcej »
2019-11-12, 16:45

Andrzej Nowak w audycji "Dobre Granie"!

Andrzej Nowak w audycji "Dobre Granie"
Przed koncertem Andrzeja Nowaka i Złych Psów w Studiu M im. SBB Radia Opole rozmawialiśmy z liderem i założycielem zespołu. Tomasz Wojtyłko pytał m.in. o akustyczne aranżacje najważniejszych utworów, nagrywanie w Radiu Opole i 40-lecie pracy artystycznej.

Organizatorem koncertu "Czysta Energia akustycznie" Andrzeja Nowaka i Złych Psów było Radio Opole. Partnerami wydarzenia były: Restauracja „Radiowa” i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Mecenasem wydarzenia była Grupa Energa – sponsor koncertu.
2019-11-06, 21:06

Lanberry w Dobrym Graniu!

Lanberry w Dobrym Graniu!
"Zew" to najnowszy singiel Lanberry. W Dobrym Graniu pytamy o kulisy powstawania utworu i najbliższe plany artystki. Rozmawiamy też o piosenkach, które Lanberry tworzy dla innych muzyków.
2019-10-23, 17:20

Bakshish gościem "Dobrego Grania". Koncert zespołu już w sobotę w NCPP

Jarek "JAreX" Kowalczyk z Bakshish gościem "Dobrego Grania". Koncert zespołu już w sobotę w NCPP
Jarek "JAreX" Kowalczyk z Bakshish odwiedził audycję "Dobre Granie".

Zapowiedzieliśmy sobotni (26.10) koncert rodzimej legendy reggae w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki.

Wróciliśmy również wspomnieniami do 35. urodzin zespołu. Rozmawialiśmy też o najbliższych planach grupy.więcej »
2019-10-21, 21:00

Frele na żywo w audycji "Dobre Granie Ekstra"!

Frele na żywo w audycji "Dobre Granie Ekstra"!
O nadchodzącej już autorskiej płycie, nowym obliczu zespołu i najnowszym singlu "Ulice tego miasta" w poniedziałkowej audycji "Dobre Granie Ekstra" opowiedziały naszym słuchaczom Frele, żeńskie trio wokalne znane z opracowania coverów w gwarze śląskiej. Ich cover "Dejta Cicho" ma już ponad 4 miliony wyświetleń w internecie. W stałym cyklu płyta z autografem pojawił się debiutancki album "Na Cydyjce" zespołu Frele, który był prezentem dla słuchaczy. Zobaczcie i posłuchajcie koniecznie!
2019-10-16, 21:00

Sabina SAGO w "Dobrym Graniu" zapowiada swoją nową płytę

Sabina SAGO w "Dobrym Graniu" zapowiada swoją nową płytę
Odwiedziła nas Sabina SAGO. Wokalistka świetnie znana słuchaczom Radia Opole z prowadzenia audycji "Dobre Granie Ekstra" zaprezentowała swój premierowy singiel "Na pół". Pytaliśmy o kulisy powstania utworu i najbliższe plany artystki. Kiedy płyta? Posłuchajcie!więcej »
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »