Radio Opole » Dobre Granie + Dobre Granie Ekstra

Rozmowy z gośćmi audycji "Dobre granie" i "Dobre granie ekstra"

2019-10-16, 21:00

Sabina SAGO w "Dobrym Graniu" zapowiada swoją nową płytę

Sabina SAGO w "Dobrym Graniu" zapowiada swoją nową płytę
Odwiedziła nas Sabina SAGO. Wokalistka świetnie znana słuchaczom Radia Opole z prowadzenia audycji "Dobre Granie Ekstra" zaprezentowała swój premierowy singiel "Na pół". Pytaliśmy o kulisy powstania utworu i najbliższe plany artystki. Kiedy płyta? Posłuchajcie!więcej »
2019-10-15, 17:00

Zespół Horyzont gośćmi audycji Żanety Plotnik

Zespół Horyzont gośćmi audycji Żanety Plotnik
Muzycy zespołu Horyzont - gitarzysta Darek Orłowski i wokalista Kamil Radom - opowiedzieli o najnowszym teledysku do utworu "Nim zasnę". Jak powstawał, gdzie był kręcony, kto przy nim pracował? O to pytała Żaneta Plotnik. W "Dobrym Graniu Ekstra" rozmawialiśmy także o albumie pt. "W świetle miast" i najbliższych planach zespołu.więcej »
2019-10-15, 14:53

"Dobre Granie Ekstra" z organizatorami Festiwalu Unframed 2019 (08.10.2019)

"Dobre Granie Ekstra" z organizatorami Festiwalu Unframed 2019
W audycji gośćmi Meg byli organizatorzy Festiwalu Unframed 2019, który już 7 grudnia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. To pierwszy tak duży festiwal muzyki elektronicznej w Opolu, na którym zagrają artyści z całego świata! Na line upie m.in.: Gus Gus - światowej sławy islandzka grupa, która z pewnością przyciągnie do Opola rzeszę fanów. O całej organizacji oraz ciekawych akcjach towarzyszących festiwalowi opowiadał kolektyw w skład, którego wchodzą: Katarzyna Korsarz, Paulina Melanidu, Seweryn Kaźmierski oraz dj Mikołaj Mirowski.
2019-10-07, 13:48

Duet Ziela, czyli Julita Zielińska i Patryk Kienast w "Dobrym Graniu"!

Duet Ziela, czyli Julita Zielińska i Patryk Kienast w "Dobrym Graniu"!
W dzisiejszym programie słuchaliśmy sesji, którą zespół Ziela zarejestrował w Studiu M. O duecie, w skład którego wchodzą Julita Zielińska i Patryk Kienast pochlebnie wypowiada się m.in. Paweł Jóźwicki, czyli menedżer odpowiedzialny za sukcesy Myslovitz, Korteza czy Ani Dąbrowskiej. Muzycy zdradzili kulisy powstawania swoich piosenek. Rozmawialiśmy również o wyzwaniach związanych z graniem w kameralnym składzie.
2019-10-07, 12:12

Anna Wereszczyńska w "Dobrym Graniu Ekstra"!

Anna Wereszczyńska w "Dobrym Graniu Ekstra"!
Bohaterkami środowego Dobrego Grania Ekstra były laureatki wyjątkowego festiwalu - Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Osób Niewidomych, który odbył się w NCPP w Opolu. Usłyszeliśmy głosy wszystkich trzech nagrodzonych pań: Anny Wereszczyńskiej z Brzegu, Oliwii Maciejuniec ze Szczecina oraz Patrycji Baczyńskiej z Ustki. Artystki dzięki temu sukcesowi zostały zakwalifikowane do Lions World Song Festival for the Blind - międzynarodowego wydarzenia, podczas którego zaśpiewają w listopadzie w Krakowie, gdzie będę reprezentować Polskę. Nasza opolska laureatka - Anna Wereszczyńska, która jest także autorką i kompozytorką wykonywanych piosenek, odwiedziła Radio Opole i zaśpiewała w audycji na żywo.
2019-10-04, 15:00

Bartek "Woytazz" Wojtkowski gościem Dobrego Grania!

Bartek "Woytazz" Wojtkowski gościem Dobrego Grania!
Odwiedził nas Bartek Wojtkowski. Popularny "Woytazz" rozpoczął ostatnio współpracę ze Step Records. Porozmawialiśmy o klipie charytatywnym do utwory nagranego przez Bajorsona i Kubańczyka. Nie zabrakło również informacji o "Procederze", czyli filmowej biografii Tomasza Chady i dziennikarskiej działalności Woytazza.więcej »
2019-10-01, 16:02

Patrycja Zarychta i Gniewomir Tomczyk w Dobrym Graniu!

Patrycja Zarychta i Gniewomir Tomczyk w Dobrym Graniu!
Patrycja Zarychta i Gniewomir Tomczyk w Dobrym Graniu! Z artystami rozmawialiśmy tuż po sobotnim (28.09) koncercie w Studiu M im. SBB Radia Opole. Tomek Wojtyłko pytał m.in.o artystyczne plany na przyszłość, słuchaliśmy też debiutanckiego albumu Patrycji pt. "Szczęście".
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »