Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-11-22, 15:47 Autor: Agnieszka Stefaniak

Ostatnie próby przed premierą. W Nysie wieczorem na scenie NDK musical

Przygotowania do premiery musicalu "Po przygodę" w Nyskim Domu Kultury [fot. Daniel Klimczak]
Przygotowania do premiery musicalu "Po przygodę" w Nyskim Domu Kultury [fot. Daniel Klimczak]
Dziesiątki godzin prób, dziesiątki aktorów, muzyków i tancerzy, a przede wszystkim mnóstwo pracy włożonej w przygotowania.
To będzie niezwykłe widowisko na najwyższym poziomie - zapewniają artyści na kilka godzin przed premierowym pokazem musicalu o przygodach Tomka Sawyera, który będzie można obejrzeć dziś na deskach dawnego teatru miejskiego w Nysie. Przygotowania do przedstawienia trwają od roku i odbywają się pod okiem znanych w całym kraju profesjonalistów. A to, jak wyglądały i jaki przyniosą efekt, sprawdzał Daniel Klimczak.
Ostatnie próby przed premierą. W Nysie wieczorem na scenie NDK musical [fot. Daniel Klimczak]

Zobacz także

2020-01-21, godz. 16:00, RTT - artykuły Tarnów Opolski: miała być koncesja na kruszywa, ale nie będzie 27 arów niezgody. O taki teren spór toczą Spółdzielnia Pracy Surowców Mineralnych w Opolu z gminą Tarnów Opolski. Chodzi o rozszerzenie przez spółdzielnię działalności na terenie jednego z sołectw gminy związanej z wydobyciem kruszywa. Wójt… » więcej 2020-01-21, godz. 15:00, RTT - artykuły Konflikt o odpady. ZK w Opolu nie przyjmuje nadgabarytów Zakład Komunalny w Opolu do odwołania wstrzymał odbiór odpadów remontowych, budowlanych i wielkogabarytowych w podopolskich gminach. Przyjmuje je tylko z terenu Opola. Dla włodarzy gmin w powiecie opolskim, ale przede wszystkim dla mieszkańców… » więcej 2020-01-21, godz. 15:00, RTT - artykuły Wystawa żołnierzyków i modeli pojazdów z kolekcji Grzegorza Kamińskiego 'Od Insurekcji Kościuszkowskiej do III Powstania Śląskiego'. W Muzeum Czynu Powstańczego na Górze św. Anny można oglądać niezwykłą wystawę. 1500 figurek żołnierzyków i modeli pojazdów wojskowych własnoręcznie wykonał historyk Grzegorz Kamiński… » więcej 2020-01-20, godz. 15:15, RTT - artykuły Noworoczne śniadanie WSSE. Oczekiwania opolskich przedsiębiorców W ubiegłym roku w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej 'Invest Park' zainwestowano 1 mld 300 milionów złotych. Z tej sumy na Opolszczyznę trafiło zaledwie 200 mln. Takie dane przedstawił wiceprezes strefy Krzysztof Drynda. Podsumowując… » więcej 2020-01-20, godz. 15:00, RTT - artykuły Targi Ślubne w CWK w Opolu. Jakie trendy będą obowiązywały w 2020 rok? Prawie 200 tys. małżeństw i nieco ponad 60 tys. rozwodów rocznie - to dane Głównego Urzędu Statystycznego. W województwie opolskim w 2018 roku zawarto ponad 4 tysiące małżeństw. Jak wynika z badań, w ostatnim 10-leciu odsetek zwolenników rozwodów… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »