Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie 'Reporterskie tu i teraz'

W magazynie "Reporterskie tu i teraz"

2019-01-22, 16:30 Autor: Agnieszka Stefaniak

Parking przy Kaśce. Czy to zgodne z prawem?

Górka "Kaśka" w Strzelcach Opolskich [fot. Paula Hołubowicz]
Górka "Kaśka" w Strzelcach Opolskich [fot. Paula Hołubowicz]
Pogoda zrobiła się prawdziwie zimowa więc mali miłośnicy sanek i nart mogą szaleć na dośnieżanym stoku górki Kaśki w parku miejskim w Strzelcach Opolskich. Rodziny z bliska i daleka przyjeżdżają, żeby spędzić czas na górce.
Ale okazuje się, że wraz z początkiem sezonu saneczkowego pojawił się problem… parkingowy. Na czym dokładnie polega? To sprawdza Agnieszka Pospiszyl.
Parking przy Kaśce. Czy to zgodnie z prawem? [autor: Agnieszka Pospiszyl]

Zobacz także

2019-07-19, godz. 16:00, RTT - artykuły Master Truck na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi Blisko 1000 ciężarówek na stu hektarach - tak w skrócie wygląda 15. zlot Master Truck, który rozpoczął się na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi. Podczas trzydniowej imprezy, odwiedzający będą mogli zobaczyć najlepiej stuningowane ciężarówki w ... » więcej 2019-07-19, godz. 16:00, RTT - artykuły 13. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Turystycznej "Kropka" 5 koncertów, ponad 20 wykonawców i kilkadziesiąt godzin muzycznej uczty. Do malowniczych Głuchołaz położonych u podnóża Gór Opawskich z całej Polski już po raz 13. zjechali miłośnicy poezji śpiewanej, a także największe gwiazdy z kręgu pi ... » więcej 2019-07-19, godz. 14:25, RTT - artykuły W Opolu zorganizowano śniadanie dla Podmiotów Ekonomii Społecznej Pierwsze śniadanie inicjatywne w Opolu było dobrą okazją do spotkania się przedstawicieli spółdzielni, fundacji oraz stowarzyszeń. Hasłem łączącym wszystkich uczestników jest ekonomia społeczna, czyli mówiąc krótko: uzupełnienie luki międ ... » więcej 2019-07-18, godz. 16:00, RTT - artykuły Zastawione autami osiedlowe uliczki. Problemy opolskich strażaków z dojazdem na miejsce interwencji Odwieczny problem strażaków, którzy jadą ratować ludzi i mienie. W centrum Opola, ale szczególnie na wielkich osiedlach, nie mogą przedostać się swoimi samochodami. Uliczki zastawione są autami, a na szukanie ich właścicieli podczas akcji ... » więcej 2019-07-18, godz. 16:00, RTT - artykuły Opole: spotkanie Ludzi Niedużego Wzrostu Mają różne zawody, pasje, problemy, marzenia - łączy ich jedno - wzrost. W Opolu odbył się pierwszy, regionalny zlot Ludzi Niedużego Wzrostu. Na nadodrzańskich bulwarach biesiadowało, grało w piłkę i badmintona, wymieniało się doświadczen ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »